قراردادهای ویچر3 / In the Heart of the Woods

قراردادهای ویچر3 / In the Heart of the Woods

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

قرار داد (In the Heart of the Woods)(حداقل لول 22)

قراردادهای ویچر3 / In the Heart of the Woods

وقتی تابلوی اعلانات منطقه‌ی Fayrlund در Skellige را بررسی کنید این ماموریت را بدست می‌آورید. به محل مشخص شده در نقشه بروید و دمو را ببینید. بعد از اتمام صحبت به محل مشخص شده در نقشه با دایره ی نارنجی بروید و محیط را بررسی کنید. یک رد پا روی زمین پیدا خواهید کرد آن را بررسی کنید. جلوتر جنازه‌ی سگ را بررسی کنید.  حال به محل بعدی در نقشه بروید و کلیک راست را فشار داده و محیط را بررسی کنید.  یک جنازه به درخت آویزان است آن را بررسی کنید. در محل بعدی که برسید چند گرگ به شما حمله می کنند آنها را بکشید. بعد از کشتن آنها محیط را بررسی کنید روی تخته سنگ جای پنجه ی بزرگی پیدا می‌کنید و رد پایی روی زمین است. به بخش Bestiary بروید و اطلاعات در مورد Woodland Spirit  را مطالعه کنید.  حال دو نقطه روی نقشه مشخص می‌شود. در اینجا دو راه پیش روی شماست… که هر دو راه را بررسی می‌کنیم.

قراردادهای ویچر3 / In the Heart of the Woods

اولی طرف Harald را گرفتن (نکشتن هیولا) :

(در این روش اچیومنت Woodland Spirit achievement را بدست نمی آورید) به پیش Harald بروید و با او صحبت کنید او در کنار قبری است. (پیرمرد) با او صحبت کنید و بگویید که به روش او می‌خواهید این قرار داد را انجام دهید. بعد از اتمام صحبت‌ها به سمت Altar بروید. وقتی به محل می‌رسید چندین گرگ به شما حمله می کنند آنها را بکشید. (از QUEN  استفاده کرده و با Alt جای خالی داده به موقع ضربه بزنید تا آنها را بکشید. بعد از کشتن آنها قلب هر 5 تای آنها را بردارید. و روی تخته سنگ که کنارش شمع است بروید و Place Offering را بزنید. بعد از دیدن دمو به پیش Harald بروید و با صحبت کنید جایزه‌تان را می‌گیرید ولی در همین حین Sven  با گروهش می آید و قصد کشتن Harald را دارند. در اینجا دو راه دارید یا خود را درگیر نکرده یا از Harald  دفاع کنید. در هر دو صورت Harald خواهد مرد انتخاب با شماست. (قرارداد تمام شد)

قراردادهای ویچر3 / In the Heart of the Woods

دومی طرف Sven را گرفتن (کشتن هیولا):

به سمت محلی که Sven است بروید و با او صحبت کنید. بعد کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید تا فرد عامل این حوادث را پیدا کنید (عکس بالا) حال به پیش Sven برگردید و با او صحبت کنید. بعد از صحبت کردن محلی در نقشه مشخص می‌شود باید به آنجا بروید و Totem ها را نابود کنید. سه محل در نقشه مشخص شده است باید به آن محل ها بروید و با IGNI آنها را نابود کنید. در این محل‌ها ممکن است گرگ‌هایی باشد که باید آنها را بکشید.  بعد از رفتن به سه محل ، مکان دیگری در نقشه مشخص می‌شود که باید به آنجا بروید. وقتی به آن محل رسیدید دمو را ببینید. باید با Woodland Spirit بجنگید. اول گرگ‌ها بکشید و بعد به او ضربه بزنید همیشه از QUEN استفاده کنید نقطه ضعف او IGNI است که خیلی زود خون او را کم می‌کند. مراقب غیب شدن‌های گاه و بیگاهش باشید. بعد از کشتن موجود به محل مورد نظر بروید و با Sven حرف بزنید و جایزه‌ی خود را دریافت کنید. قرارداد تمام شده است. (انتخاب دیالوگ‌های پایانی اینجا تاثیری ندارد.)

دیگر قراردادهای ویچر3:

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است