راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Night of Long Fangs

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Night of Long Fangs

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت اصلی 9 (The Night of Long Fangs) (تاثیرگذار)

نکته: با تجهیزات کامل به مصاف ماموریت بروید. استفاده از Ekhidna decoction (استفاده از قدرتی خونتان را کمی پر میکند) و همین طور روغنهای مختلف مثلا برای خون آشام Vampire Oil  برای راحتی انجام این ماموریت به شما پیشنهاد میشود.

بلافاصله بعد از ماموریت Capture the Castle این ماموریت را بدست می‌آورید. در اینجا دیالوگها تاثیری در داستان بازی ندارند و فقط می‌توانید باادبانه یا بی‌ادبانه جواب دهید. صحبتها ادامه دارد تا اینکه سرباز زخمی وارد می‌شود.

حال باید با bruxa مبارزه کنید. او بیشتر مواقع غیب می‌شود از QUEN استفاده کنید و به موقع جای خالی داده و ضربه بزنید. وقتی در حال جیغ کشیدن است از جلویش بروید و به او حمله نکنید چرا که دمیج زیادی وارد می کند و سرعتش بیشتر می‌شود. از Vampire Oil استفاده کنید تا ضرباتتان تاثیر بیشتری داشته باشد. میتوانید از Yrden  استفاده کنید تا او از حالت غیب خارج شود همینطور میتوانید هر موقعیتی که فکر میکنید خوب است از Aard استفاده کنید او به زمین می‌افتد و اگر به موقع عمل کنید میتوانید با یک ضربه او را بکشید.(درجه سختی فرقی ندارد) ولی اگر با یک ضربه هم نکشتید او دیگر نمیتواند ضربات شما را وقتی که به زمین می‌افتد دفاع کند. مبارزه سخت و طولانیی خواهد بود اما اگر از روش Yrden در وسط صحنه مبارزه و بعد استفاده از Aard درست در وسط Yrden استفاده کنید میتوانید با یک ضرب موجود را بکشید و به راحتی پیروز شوید.

بعد از کشتن موجود با Regis صحبت می کنید و دو راه برای پیشبرد مرحله را بررسی می کنید.  (دیالوگ‌های زرد ماموریت اصلی و دیالوگ‌های سفید برای اطلاعات بیشتر ) گزینه سوم را اول انتخاب کنید تا بتوانید لوت موجود و دیگر سربازها را بردارید. حال دو راه برای پیشبرد ادامه ماموریت پیش روی شماست که به هر دو مسیر در این راهنمایی اشاره شده است.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Night of Long Fangs

مسیر اول پیدا کردن Syanna : (مسیر پایان خوش!)

به محل مشخص شده در نقشه بروید و با Vampire مبارزه کنید. یک Garkain به شما حمله می کند. این موجود را باید بکشید همیشه از QUEN استفاده کنید و با Alt چپ جای خالی به موقع دهید و ضربه بزنید او به هوا می پرد و در محلی که شما هستید فرود می آید در این موقع سریع جا به جا شوید. حال کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید. جسد را بررسی کنید. کمی جلوتر رد خون روی زمین را بررسی کنید. حال کلیک راست را فشار دهید و مسیر را به سمت جلو ادامه دهید تا به گاری برسید و آن را بررسی کنید. جسد را بررسی کنید و باز به دنبال رد خون بروید. جلوتر یک موجود جلوی در است بعد از کشتن موجود دمو شروع می‌شود. با کلاغ‌ها Regis را خبر کنید حال محل دیگری در نقشه مشخص می‌شود. میتوانید با اسب بروید یا پیاده اگر قصد مبارزه ندارید با اسب بروید و سریع خود را به مقصد برسانید. اگر Alp ها در وسط راه به شما حمله کردند فقط فرار کنید ولی اگر مجبور به کشتن شدید از روش Yrden در وسط صحنه مبارزه و بعد استفاده از Aard درست در وسط Yrden میتوانید با یک ضرب موجود را بکشید. حال در را امتحان کنید اما قفل است Regis آن را برایتان باز میکند و وارد شوید. ماموریت Beyond Hill and Dale… شروع می‌شود.

مسیر دوم پیدا کردن Unseen Elder: (مسیر پایان غم انگیز!)

اول J را بزنید و ask Orianna…را انتخاب کنید حال به محل مشخص شده در نقشه بروید وقتی در سطح شهر هستید اینجا پر از خون آشام و موجودات دیگر است پس باید به شدت مراقب باشید و آنها را نادیده گرفته و به سمت محل مشخص شده بروید. خیابانها را رد کنید حتی خون آشام‌های مختلف را رد کنید وقتی نزدیک محل بودید یک Garkain را کنار گاری می‌بینید. این موجود را باید بکشید همیشه از QUEN استفاده کنید و با Alt چپ جای خالی به موقع دهید و ضربه بزنید او به هوا می پرد و در محلی که شما هستید فرود می‌آید در این موقع سریع جا به جا شوید. وقتی موجود را کشتید به محل مشخص شده بروید و وارد خانه شوید مسیر را ادامه دهید تا دمو شروع شود. در دمو انتخابها تاثیری در روند مرحله ندارند و گرالت به دنبال زن می‌رود. پسر را با Axii آرام کنید تا XP اضافه بگیرید. بعد از این ماموریت تمام می‌شود و ماموریت Blood Simple شروع می‌شود.

مرحله بعدی: Blood Simple یا Beyond Hill and Dale

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است