راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Beyond Hill and Dale

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Beyond Hill and Dale

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت اصلی 12 (Beyond Hill and Dale) (تاثیرگذار)

یکی از بهترین مراحل کل بازی ویچر3 شروع شده است.

در را امتحان کنید اما قفل است Regis آن را برایتان باز میکند و وارد شوید. ماموریت Beyond Hill and Dale…  باز میشود. در طبقه پایین صندوق و دیگر لوت‌ها را بردارید و به طبقه بالا بروید. جعبه آهنگ را بررسی کنید. اردک چوبی را بررسی کنید. میز غذا را بررسی کنید. کتاب روی میز را بررسی کنید و بردارید تا دمو شروع شود. متن ها را بخوانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.(تاثیرگذار حتما همه را بخوانید) بعد از خواندن آنها از دیالوگها بیرون بیاید پشت عکس کلید طلایی را پیدا خواهید کرد و با آن در کمد را باز کنید و روی کتاب Examine کنید تا دمو شروع شود، در دمو اتفاقی جادویی رخ می دهد و وارد سرزمین عجیب Land of a Thousand Fables می‌شوید! 

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Beyond Hill and Dale

در اینجا باید خود را به نقطه مشخص شده در نقشه برسانید برای اینکار فقط روی خط که در نقشه مشخص است حرکت کنید تا از دشمنان دوری کنید و خود را به مقصد برسانید. بعضی وقتها باید بالا بروید فقط روی خط حرکت کنید تا به مقصد برسید وقتی به مقصد رسیدید از پل رد شوید و وارد دایره شوید تا دمو شروع شود.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Beyond Hill and Dale

بعد از دمو باید با موجود بجنگید اول Archespore را به سرعت نابود کنید تا Wicked Witch به زمین بیفتد و اکنون زمان مبارزه با او فرا می‌رسد. او یک جاروی جادویی دارد که به شما حمله می‌کند آن را نادیده بگیرید و فقط به جادوگر حمله کنید.  زن به سمتتان چیزی را پرتاب می‌کند به موقع جاخالی دهید. از QUEN برای محافظت از خود استفاده کنید و به او نزدیک شده و ضربه بزنید وقتی دستانش را به بالا برد از او دور شوید تا شیلدتان از بین نرود و با غلت خوردن برگردید و به او ضربه بزنید. این روش را ادامه دهید تا شکست بخورد بعد از شکست دادن موجود دمو شروع می‌شود در دمو دیالوگها تاثیری ندارند. بعد از صحبت با پسر  با Syanna  صحبت کنید. (انتخابهای سفید اطلاعات بیشتر از داستان و محیط و دیالوگهای زرد برای ادامه ماموریت)

بعد از دمو و صحبت‌ها می‌توانید لوت محیط را بردارید و بعد به سمت محل مشخص شده بروید. در را باز کنید به سمت جلو مسیر را ادامه دهید تا به موجوداتی به نام Pixie برسید. این موجود حالت مه سیاه مانند دارند از QUEN برای محافظت از خود استفاده کنید و موجودات را با جای خالی به موقع و ضربه بکشید.(فقط تعدادشان زیاد است ولی زود کشته می‌شوند) بعد از کشتن موجودات به سمت جلو مسیر را ادامه دهید تا به تک شاخ برسید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Beyond Hill and Dale

 سوار اسب شوید (از این به بعد در بازی NEW GAME+ میتوانید از تک شاخ نیز استفاده کنید) کمی جلوتر Joss (چوپان دروغ گوی داستان!) را پیدا خواهید کرد که در محاصره چند گرگ قرار دارد از QUEN برای محافظت از خود استفاده کنید و گرگ‌ها را بکشید تا دمو شروع شود از او در مورد لوبیاها سوال بپرسید و بعد به دنبال آنها بروید. اکنون چندین نقطه در نقشه مشخص است به سراغ همه آنها خواهیم رفت.

بعد از صحبت‌ها سوار اسب شوید و به سمت اولین نقطه سمت چپ بالا حرکت کنید. اول جلو بروید بعد سمت چپ Pixieها را بکشید و پیش بروید وقتی به دو راهی رسیدید مسیر سمت راست را بروید. در مسیر چپ جنازه ای در کنار میزغذا خوری دیده می‌شود. کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید. جنازه را بررسی کنید و بعد Magic Food را بردارید تا سه خرس ظاهر شوند آنها را بکشید. باز میتوانید Magic Food از میز بردارید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Beyond Hill and Dale

لوبیای قرمز: مسیر سمت راست را ادامه دهید. به خانه‌ای می‌رسید که Big Bad Wolf جلوی آن خوابیده است با موجود صحبت کنید. در مورد لوبیا با موجود صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها به داخل چاه بپرید. در چاه در زیر آب لباس قرمز (Little Red Riding Hood) را از تن دختر بردارید. حال به سمت جلو بروید و مسیر تونل مانند زیر آب را دنبال کنید تا از آب خارج شوید و خود را به Syanna برسانید.(دیالوگها تاثیری ندارد) بعد از دمو، باید با Big Bad Wolf مبارزه کنید. مبارزه سختی نیست و بیشتر از QUEN برای محافظت از خود استفاده کنید به موقع جاخالی و ضربه بزنید بعد از کشتن گرگ دمو شروع می‌شود و شما لوبیای قرمز را بدست آورده‌اید. در هنگام دیالوگ گزینه اول (اجازه دهید داستانش را برایتان بگوید) را انتخاب کنید تا پایان خوب را بدست بیاورید.

لوبیای آبی: بعد از صحبت‌ها به سمت محل دیگر یعنی Go to see three little pigs بروید. مسیر را به سمت جلو ادامه دهید از روی پل بگذرید و مستقیم به سمت جلو بروید. مسیر را ادامه دهید تا به خانه برسید وقتی به خانه رسیدید با AARD خانه را تخریب کنید بعد سه خوک را بکشید. بعد از کشتن داخل خانه روی بشقاب میتوانید لوبیای آبی را پیدا کنید.

اگر طبق راهنمایی پیش رفته باشید دو محل باقی مانده است. حال به سمت محل Talk to the girl who sells flint بروید. کمی جلوتر Pixieها را بکشید و مسیر را ادامه دهید تا به مقصد برسید و با دختر صحبت کنید. روبان Syanna  پیش دختر است دو راه دارید یا 500 کرون بدهید یا در بازی Gwent او را ببرید اگر پایان خوب بازی را میخواهید حتما روبان را بدست بیاورید. (در غیر این صورت او در مرحله Tesham Mutna کشته می‌شود.) اگر Deck خوبی دارید به راحتی او را شکست می دهید. (برای اثبات سخاوت در مرحله There Can Be Only One حتما یا پول را بدهید یا او را در Gwent شکست دهید.)

ماموریت اضافی: در پیش دختر میتوانید از تابلوی اعلانات ماموریت فرعی Duck, Duck, Goosed! را بردارید. اگر تخم طلا! و XP بیشتری میخواهید میتوانید آن را انجام دهید.

ماموریت فرعی Duck, Duck, Goosed! (اضافی)

به محل مشخص شده در نقشه بروید وقتی در محل بودید پرهای جلوی خانه را بررسی کنید. مسیر پرهای خونی را ادامه دهید تا گروهی Pixie به شما حمله کنند آنها را بکشید. مسیر را ادامه دهید تا به کمپ دزدها برسید و آنها را بکشید لوتهایشان را بردارید تا کلید را بدست بیاورید و در قفس را باز کنید تا اردک را نجات دهید!

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Beyond Hill and Dale

ادامه ماموریت اصلی 12 (Beyond Hill and Dale)

لوبیای زرد: حال تنها یک محل باقی مانده به محل مشخص شده در نقشه بروید.  در محل با پرش از پله‌های تخریب شده بالا بروید و به سمت بالای برج پیش بروید. از بخش چوبی و بعد از نبردبان بالا بروید. از سوراخ تخریب شده وارد برج شوید و بعد با پرش خود را به پله‌ها برسانید و بعد بالا بروید. در طول مسیر اگر پله‌ها خراب بود با پرش گذر کنید. در را باز کنید و وارد شوید و باز وارد در دیگر شوید. در اینجا باز از پله‌ها بالا بروید. وقتی به آخر برج رسیدید موجودی به نام Longlocks به شما حمله میکند.  نقطه ضعف او Yrden است و برای حفاظت از خود از QUEN استفاده کنید. از specter oil برای اثر گذاری بیشتر ضربات استفاده کنید. بعد از اینکه کمی خونش کم شد گروهی اسکلت به شما حمله می‌کنند و موجود دوباره خونش را پر می‌کند. همه اسکلتها را بکشید. دو سری اینکار را بکنید خونش را کم کنید و بعد اسکلتها را شکست دهید تا سری سوم بتوانید او را بکشید. بعد از کشتن موجود لوبیای زرد را از روی تخت بردارید. لوتهای محیط را نیز میتوانید جمع کنید. کنار تخت میتوانید Magic Food را به طور متناوب بردارید.

کاشتن لوبیاها: بعد از برداشتن لوبیا به پیش Syanna در پایین برج برگردید تا دمو شروع شود. بعد از دمو به محل مشخص شده در نقشه بروید و لوبیاها را بکارید. در محل Pixieها را بکشید حال کلیک راست را فشار دهید و شروع به کاشتن لوبیاها در محل قرمز کنید تا دمو شروع شود.بعد از دمو باید با Cloud Giant مبارزه کنید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Beyond Hill and Dale

Cloud Giant موجود بزرگی است ولی مبارزه با او سخت نیست. از QUEN استفاده کنید مراقب پرشهای ناگهانی او به سمتتان باشید. ضربات او را با Alt چپ خالی به موقع دهید و ضربه بزنید. نزدیک قفسهای برقی شوید و صبر کنید تا ضربه به سمتتان بزند برق او را میگیرد در این موقع به راحتی میتوانید به او ضربه بزنید و خون زیادی از او ببرید. این روش را چند بار انجام دهید تا او را شکست دهید. بعد از شکست دادن موجود دمو شروع می‌شود. اگر میخواهید با Syanna ارتباط برقرار کنید در دیالوگها گزینه اول را انتخاب کنید در غیر این صورت گزینه دوم و بعد دمو را ببینید. بعد از دمو آرزوی یک پایان خوش برای این داستان بکنید.

 بعد از دمو لوت غول را بردارید و به دنبال Syanna بروید روی پل یک Wisp خواهید دید میتوانید آن را دنبال کنید تا به یک شمشیر خیلی خوب برسید. (این بخش مخفی این قسمت است.) Wisp را دنبال کنید و داخل غار شوید. به شمشیری در غار میرسید آتش را روشن کنید و منتظر بمانید تا شمشیر Gesheft را بدست بیاورید. از آن طرف غار خارج شوید و از سنگها بالا بروید تا محیط اولیه برسید حال به پیش Sylvia برگردید.حال میتوانید به بالا بروید و در پیش اسطبل و پیش الاغ میتوانید Magic Gold را پیدا کنید. حال به پیش Syanna بروید او را دنبال کنید و خود را داخل چاه بیندازید. بعد از دمویی ماموریت تمام شده است و ماموریت Tesham Mutna بلافاصله آغاز می شود.

مرحله بعدی: Tesham Mutna

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

دیدگاه ها بسته شده است