راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی What Lies Unseen

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی What Lies Unseen

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت اصلی 11 (What Lies Unseen)

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی What Lies Unseen

بعد از دمو با قایق به محل مشخص شده در نقشه بروید در اینجا یک Place of Power وجود دارد آن را فعال کنید. بعد به پیش Regis بروید و سنگ جلوی او را Use بزنید تا کنار برود. وارد غار شوید و مسیر را به سمت جلو ادامه دهید. لوت کوزه ها را بردارید و مسیر را دنبال کنید وقتی به مسیری رسیدید که با مشعل مشخص است داخل آن نشوید مسیر دیگر را بروید با پرش بالا بروید مسیر را ادامه دهید در سمت راست این بخش یک صندوق وجود دارد که دو آیتم خوب Hen Gaidth gauntlets و Steel sword درونش قرار دارد آنها را بردارید. باز به مسیر که با شعله مشخص است بروید و وارد شوید مسیر را ادامه دهید تا وارد دمو شوید. در دمو دیالوگ تاثیری ندارد و Unseen Elder شما را به قسمت پرتی از غار پرتاب میکند.

در پشت همانجایی که گرالت افتاده سلاحهای خود را بردارید. جلوتر تیرکمان و معجون هایتان را نیز بردارید. حال به Inventory بروید و معجون سلامتی را در بخش Consumable بگذارید و مصرف کنید. بعد از اینکه گرالت به هوش آمد اگر آیتمی باقی مانده آن را نیز بردارید تا ماموریت Optional کامل شود حال باید از غار فرار کنید. به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. در مسیر میتوانید کوزه‌ها را خالی کنید. وقتی از بلندی به پایین پریدید دمویی کوتاه را خواهید دید. بعد از آن جلوتر کنار آتش Mage’s notes را بردارید و بخوانید. می‌توانید لوتها را نیز بردارید حال رد پا را بررسی کنید و آن را دنبال کنید تا به جایی که ردپا تمام می‌شود خود را برسانید. اول به سمت بالا(چپ) بروید تا به سه protofleder برسید. همان جلو بایستید و یکی یکی آنها را بکشید همیشه از QUEN استفاده کنید و با Alt چپ به سمت عقب جاخالی دهید و ضربه بزنید. بعد از کشتن سه موجود در انتهای غار میتوانید Hen Gaidth mask و trousers را بردارید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی What Lies Unseen

حال به جایی که رد پا تمام شد برگردید و مسیر مستقیم را دنبال کنید. مسیر را جلو بروید و دو protofleder را بکشید در اینجا باز می‌توانید رد پا را پیدا کنید آن را دنبال کنید تا به مگاسکوب آسیب دیده برسید. یک Mage’s notes دیگر اینجا پیدا می‌کنید آن را بخوانید. مسیر رد پا را ادامه دهید تا دمو شروع شود. در اینجا لوت محیط را بردارید یادتان نرود صندوق را خالی کنید. حال مسیر را به سمت جلو ادامه دهید و ردپا را دنبال کنید. از دور موجودی در کنار جسدی دیده می‌شود به سمت موجود بروید و آن را بکشید. بعد از کشتن protofleder لوت را از بدن Mage بردارید و کنارش شمشیر را نیز می‌توانید بردارید. محیط را بررسی کنید تا offering for the Unseen Elder که با رنگ قرمز مشخص است پیدا کنید و بردارید.حال به صخره قبلی برگردید و با پرش خود را به سمت بالا برسانید و به سمت محل مشخص شده پیشروی کنید.(عکس بالا)

مسیر را به سمت جلو ادامه دهید تا به صخره سست برسید با AARD آن را تخریب کنید. حال به وسط آب که مشخص شده بپرید حال به سمت محل مشخص شده حرکت کنید و به بالا بپرید و مسیر را ادامه دهید تا وارد دمو شوید. دو نکته در هنگام صحبت با Unseen Elder باید رعایت شود. دیالوگهای سفید را بیش از یکبار نپرسید چرا که او از وقت تلف کردن بیزار است و باعث مرگ گرالت می‌شود! و همینطور برای جواب سوال اصلی حتما Dettlaff spells trouble for you را انتخاب کنید وگرنه اگر دو بار اشتباه کنید گرالت کشته می‌شود.(باید از سیو قبلی برگردید)

بعد از صحبتها انتخاب نهایی تاثیری در داستان ندارد و این ماموریت تمام می‌شود و بلافاصله ماموریت Tesham Mutna شروع می شود.

مرحله بعدی: Tesham Mutna

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است