راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Burlap is the New Stripe

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Burlap is the New Stripe

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت اصلی 15 (Burlap is the New Stripe)

در صورتی که باعث مرگ Syanna شوید و به Dettlaff اجازه فرار بدهید(یا ندهید!) به زندان می‌افتید! بعد از دموی اولیه و صحبتها که تاثیری در داستان ندارد شما در زندان کنترل گرالت را در دست دارید.

اینجا دو علامت تعجب در محیط دیده می‌شود. اولین علامت تعجب آجری در دیوار است که نامه‌ای در آن نوشته شده و ماموریت The Perks of Being a Jailbird را بدست می‌آورید. از گاری وسیله را باید بردارید و در پشت آجر بگذارید و هفت روز صبر کنید. احتیاج نیست هفت روز صبر کنید در طول این ماموریت هفت روز میگذرد و میتوانید این ماموریت فرعی را نیز کامل کنید. علامت تعجب دیگر نیز بازی Gwnet است.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Burlap is the New Stripe

حال برای ادامه ماموریت از در وارد شده از پله‌ها پایین بروید و خود را به محل مشخص شده در نقشه برسانید. اول از روی زمین صابون را بردارید و بعد دو لباس کثیف را از درون سبدها بردارید به سمت محل بروید و لباسها و صابون را انتخاب کنید حال چوب کنارتان را بردارید تا گرالت لباسها را با صابون بشورد!

بعد از دمو با Axii یکی از مردها را گمراه کنید و با دوتای دیگر مبارزه کنید. مبارزه با آنها سخت نیست به موقع جاخالی دهید و ضربه بزنید فقط نمی‌توانید از قدرتیهایتان استفاده کنید. بعد از مبارزه دمو را ببینید.

 بعد از دمو به دنبال نگهبان بروید وقتی به حیاط رسیدید دمو را ببینید. در حیاط می‌توانید ماموریت  The Perks of Being a Jailbird را تکمیل کنید چرا که یک هفته گذشته است. حال به دنبال نگهبان بروید تا دمو شروع شود. بعد از ملاقات Dandelion و صحبت‌ها (اگر Dettlaff را کشته باشید 3,750 کرون بدست می آورید.) به دنبال نگهبان بروید. وسایلتان را از صندوقی که مشخص شده بردارید و از زندان خارج شوید. برای تحقیقات بیشتر با Regis بروید.(گزینه اول) (هرچند که دیگر اهمیتی ندارد!)

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Burlap is the New Stripe

بعد از دمو و صحبت‌ها به دنبال Regis بروید (دیالوگهای زرد ماموریت اصلی و سفید اطلاعات بیشتر) و بعد وارد حیاط شوید تا دمو شروع شود. باید با دو مرد مشت زنی کنید با Alt چپ به سمت عقب جاخالی دهید و ضربه بزنید اول یکی از آنها را از پا در بیاورید و بعد به سراغ بعدی بروید. بعد از اینکه دو مرد را از پیش رو برداشتید دمو شروع می شود. در طول دمو نامه را از مردها بگیرید. در اینجا شما متوجه واقعیتهای در مورد Syanna می‌شوید میتوانید این اطلاعات را به Duchess بدهید یا با Regis نوشیدنی بخورید. در کل دیگر فرقی هم نمیکند. (در کل رساندن اطلاعات نیز تاثیر خاصی ندارد و Duchess را عصبانی تر می کند.)  بعد از این انتخابها و بعد از دیدن دموها ماموریت تمام میشود.

مرحله بعدی: Be It Ever So Humble

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

دیدگاه ها بسته شده است