راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی La Cage au Fou

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی La Cage au Fou

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت اصلی 4 (La Cage au Fou)

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی La Cage au Fou

بعد از اتمام ماموریت Blood Run این ماموریت را بدست می‌آورید حال به محل مشخص شده در نقشه بروید. در اینجا کسی جواب نمی‌دهد. باید راه دیگری برای ورود به خانه پیدا کنید. وارد دایره‌ی نارنجی شوید و محیط را بررسی کنید. تعدادی kikimores به شما حمله می‌کنند. برای نابودی تخم‌ها از IGNI استفاده کنید و آنها را نابود کنید. مراقب باشید و از QUEN استفاده کنید. مراقب منفجر شدن تخم‌ها باشید چرا که دمیج به شما وارد می‌کند. از درون یکی از قبرها به پایین بروید در آنجا Kikimore warrior نیز به شما حمله می‌کند آنها را نیز باید بکشید. از معجون CAT برای روشن کردن محیط استفاده کنید تا راحتتر آنها را شناسایی کرده و بکشید. بعد از کشتن آنها به سمت جلو پیش بروید و تخم ها را با IGNI نابود کنید. مسیر را به سمت جلو تا انتها ادامه دهید در اینجا یک دیوار توهمی وجود دارد آن را از بین ببرید و شمشیر و آیتم‌ها را از درون جعبه بردارید.(بخش مخفی) حال به سمت محل مشخص شده در نقشه پیش بروید. وقتی نزدیک محل شدید وارد دمو می‌شوید. در دمو در موارد مختلف از Regis سوال بپرسید. جلوتر می‌توانید با او نوشیدنی بخورید و با هم بیشتر حرف بزنید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی La Cage au Fou

بعد از اتمام صحبت‌ها به محل مشخص شده در نقشه بروید. (راه طولانی است با اسب خود را به محل برسانید.) در وسط راه دو مرد زخمی می‌بینید. می‌توانید ماموریت فرعی Extreme Cosplay را بدست می آورید. وقتی به محل نزدیک شدید چندین Barghests به شما حمله می‌کنند آنها مانند سگ می‌مانند ولی بسیار سریع‌تر هستند و آتش از دهانشان خارج می‌کنند جای خالی دهید و به موقع از QUEN استفاده کنید و آنها را بکشید. حال می‌توانید با فشار دادن B بیشتر در مورد Spotted Wight اطلاعات کسب کنید. وقتی به محل رسیدید وارد دایره نارنجی شوید و بعد به سمت دایره نارنجی کوچک تر بروید کمی جلوتر وارد دمو می‌شوید.

بعد از دمو وارد محل مشخص شده در نقشه شوید و محیط را بگردید. کلیک راست را فشار دهید و محیط را بگردید کمی جلوتر کنار شمع‌ها شیئی به رنگ قرمز است آن را بررسی کنید. به سمت چپ بروید شیء روی میز را بررسی کنید همان محل در تنور را باز کنید و کتاب(stained diary) را بردارید و با زدن V آن را بخوانید. بعد وارد اتاق کنار سمت راست شوید، لوت ها را بردارید و آینه شکسته را بررسی کنید. از اتاق خارج شوید و به سمت دیگر اتاق بروید. کمی جلوتر وقتی وارد اتاق شدید سمت چپ قاشق دیگری روی میز است آن را بررسی کنید. جلوتر همان محل بروید تا کلید قاشقی (spoon key) را پیدا کنید آن را بردارید. (عکس بالا) سمت راست کمی جلوتر قاشق دیگر روی میز و نوشته‌های روی دیوار را بررسی کنید. جلوتر میز و جسدها را بررسی کنید. در انتهای اتاق قاشق‌ را بررسی کنید، نامه را بردارید و بخوانید و لوت داخل صندوق را باز کنید.

در همین اتاق وارد دری که به زیرزمین منتهی می‌شود شوید و از پله ها پایین بروید. وقتی به پایین رسیدید قاشق را بررسی کنید و لوت را بردارید و به سمت چپ بروید. و اولین بریدگی وارد سمت راست شوید. در این اتاق میز را بررسی کنید و بعد به سمت ته اتاق بروید و آن را بررسی کنید. میتوانید صندوق انتهای همین اتاق را نیز خالی کنید و آیتم‌هایی بدست بیاورید. بعد از بررسی دیگ باید خود را در مکانی مخفی کنید. به سمت کمد سمت دیگر اتاق بروید و داخل آن شوید و دمو را ببینید. بعد از چند لحظه صدایی می‌شنوید و موجودی ظاهر می شود در اینجا دو انتخاب پیش رویتان است یکی حمله کردن به هیولا و دیگری سعی کنید نفرین روی موجود را باطل کنید.

اولی (گزینه اول) شما را به نبرد با موجود می‌کشاند. بعد از حمله کردن اولیه به دنبال رد موجود بروید. دایره نارنجی نقشه را دنبال کنید تا به محل نبرد خود را برسانید. در اینجا باید مراقب باشید او به زیرِ زمین می‌رود و به شما حمله می کند به هیچ عنوان زیرمحلی که قاشق‌ها تکان می خورند نمانید چراکه خون زیادی را از دست خواهید داد همیشه از QUEN برای محافظت از خود استفاده کنید چرا که ضربات او خون زیادی از شما می‌برد و به موقع به او حمله کنید و وقتی در زیر زمین است فرار کنید همین چرخه را ادامه دهید تا او شکست دهید. فقط مراقب سمی که پرتاب می کند باشید و بدون QUEN به او نزدیک نشوید. بعد از کشتن او باید به پیش Regis برگردید.

اما روش دوم و بهتر این است که سعی کنید نفرین را باطل کنید ماموریت فرعی به نام The Hunger Game (توضیحات در پایین آورده شده) نیز به دست می آورید. (انتخاب این گزینه در مرحله There Can Be Only One برایتان اثبات خرد را به دنبال دارد.)

 ماموریت فرعی The Hunger Game

اگر قبل از انجام ماموریت Where Children Toil, Toys Waste Away این ماموریت را انجام ندهید Fail میشود.

به محل مشخص شده در نقشه بروید. دو حالت دارد یا به او بگویید که یک زندگی جدید را شروع کند و گزینه Go to town. Start a new life  را انتخاب کنید که ماموریت تمام میشود. یا میتوانید You can stay here را انتخاب کنید (گزینه دوم برای اثبات شفقت شما در ماموریت فرعی There Can Be Only One بکار گرفته می‌شود) بعد از صحبت ها به محل مشخص شده در نقشه بروید.  وقتی به محل رسیدید از پله‌ها پایین بروید و مسیر را به سمت محل مشخص شده در نقشه ادامه دهید. وقتی در دایره بودید به سمت راست بروید اول مشعل را روشن کنید و دونه دونه بشکه‌ها را Knock کنید.  دومی از سمت راست پول و آیتم را بردارید ماموریت تمام شده است.

ادامه ماموریت اصلی La Cage au Fou

برای باطل کردن نفرین حتما گزینه سوم eat without spoons را انتخاب کنید. موجود فرار می‌کند با فشار دادن کلیک راست رایحه را شناسایی کرده و او را دنبال کنید. رایحه شما را به طبقه بالا و بیرون از خانه می‌برد. همینطور مسیر رایحه را ادامه دهید در طول مسیر ممکن است چند Barghests  به شما حمله کند آنها را بکشید و مسیر را ادامه دهید تا به محل برسید که دمو شروع می‌شود. در این حین شما با مردی صحبت خواهید کرد دیالوگ‌های زرد را دنبال کنید اگر می‌خواهید از داستان پیرزن بیشتر مطلع شوید دیالوگ ها سفید را انتخاب کنید.

حال به پیش Regis برگردید وقتی به او نزدیک شوید وارد دمو می‌شوید. با او صحبت کنید. هر جوابی که دوست دارید بدهید (دیالوگ‌های زرد ماموریت اصلی و دیالوگ‌های سفید برای اطلاعات بیشتر ) و در آخر انتخاب کنید برای ادامه ماموریت با او می‌روید (Lets go) یا بعدا به او ملحق می‌شوید. با انتخاب lets go به همراه او به ادامه ماموریت می‌رویم. بعد از دمویی کوتاه گزینه اول را انتخاب کنید تا او مسیر را جلو بروید و به دنبالش بروید. (در ادامه به شدت مراقب باشید تا لوتی را از دست ندهید.)

جلوی در لوت جعبه را بردارید و به دنبال او بروید. در طبقه پایین اتاق اول لوت صندوق‌ها (دو طرف اتاق) را بردارید. وقتی Regis از روی صندوق بلند شد لوت صندوق را بردارید که لباس و شمشیر خوبی است. بعد او را دنبال کنید. مرد را دنبال کنید تا به اتاق پایین پله‌ها برسید و در این اتاق صندوق‌ها را خالی کنید و بعد به دنبال او بروید. اگر تا به اینجا صندوق‌ها را خالی کرده باشید باید Tesham Mutna armor set را در اختیار داشته باشید.(می‌توانید بعدا با تعمیرش از آن استفاده کنید با پوشیدن این ست لباس با کشتن هر دشمن کمی خونتان پر می‌شود.) حال به دنبال مرد بروید. در طول مسیر روی برخی اسکلت‌ها لوت‌هایی وجود دارد آنها را بردارید. (آخر راهرو دستکش ست Tesham )حال مسیر را ادامه دهید تا دمو شروع شود.بعد از دمو باید در چهار محل تله را کار بگذارید جلوی هر محل بروید و با زدن E تله‌ها را کار بگذارید (برخی محلها با وسایلی جلوی راه گرفته شده که با AARD می‌توانید وسایل را نابود کنید.) بعد با Regis صحبت کنید و دمو را ببینید.

حال باید باید موجودات را بکشید همیشه QUEN فعال باشد و به هیچ عنوان بعد از مرگ دشمنان نزدیکشان نباشید. آنها را یکی یکی بکشید (Necrophages) و بعد از اینکه در حال ترکیدن بودند به سرعت از آنجا فاصله بگیرید تا کشته نشوید. (می‌توانید از Tesham Mutna armor set نیز استفاده کنید. ولی اگر لباس بهتری دارید از آن استفاده کنید.) در اینجا دشمنان بسیار زیادی پشت سر هم به شما حمله  می‌کنند باید بسیار مراقب باشید. یکی از Necrophages ها را بکشید وقتی در حال منفجر شدن بود فاصله بگیرید تا دشمنان به صورت گروهی کشته شوند. استفاده از QUEN و جاخالی با Alt چپ و ضربه زدن به موقع بهترین راه حل برای کشتن آنهاست. باید بسیار مراقب باشید ضربه بزنید فرار کنید و همین روند را ادامه دهید تا دمو شروع شود. در حین دیدن دمو دیالوگهای زرد را انتخاب کنید. بعد از دمو مرحله تمام شده است.

ماموریت فرعی Amidst the Mill’s Grist 

بعد از انجام این ماموریت می‌توانید یک ماموریت فرعی مرتبط انجام دهید. (قبل از انجام ماموریت Wine is Sacred آن را کامل کنید و گرنه از بین می‌رود.) به آسیاب Count de la Croix بروید تا صحبت برخی دهقانان را بشنوید. به محض اینکه شما را ببینند، حمله می‌کنند، بنابراین مراقب باشید، این موضوع باعث آغاز ماموریت می‌شود. بعد از شکست دشمنان به داخل آسیاب بروید تا رد پاهایی را که به طبقه بالا منتهی می‌شود را بیابید. آنها را دنبال کنید تا به یک لکه خون بزرگ در طبقه بالا برسید. در آنجا گرالت یافته‌های خود جمع بندی خواهد کرد و ماموریت به پایان می‌رسد.

مرحله بعدی: Where Children Toil, Toys Waste Away

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

دیدگاه ها بسته شده است