راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Blood Simple

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Blood Simple

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

 ماموریت اصلی 10 (Blood Simple) (تاثیرگذار)

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Blood Simple

داخل خانه جنازه‌ها را بررسی کنید. (میتوانید لوت محیط را بردارید.) از در خارج شوید کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید. جنازه جلوی در را بررسی کنید. جای پنجه کنار در را بررسی کنید. رد پا را بررسی کنید تا به خون برسید و آن را بررسی کنید. جلوتر دو جنازه دیگر را نیز بررسی کنید. پایین پله‌ها خون بیشتری در سمت راست قرار دارد آن را بررسی کنید و رایحه را دنبال کنید تا به جسد دیگری برسید آن را بررسی کنید. حال میتوانید B را بزنید و در مورد Alpha Garkain اطلاعات بیشتری کسب کنید. حال رد را بررسی کنید بعد سوار اسب شوید و آن را دنبال کنید تا به گاری برسید.

حال محیط را بررسی کنید. جنازه‌ها را بررسی کنید. کلیک راست را فشار دهید و به سمت صدا که با امواج قرمز رنگ مشخص شده حرکت کنید. وقتی نزدیکش شدید وارد دمو می‌شوید. بعد از دمو باید با Garkain مبارزه کنید از Vampire Oil برای تاثیر بیشتر ضربات استفاده کنید. او به هوا می‌پرد و در محلی که هستید فرود می آید جای خالی دهید. از دور جیغ می‌کشد فاصلتان را بیشتر کنید از روغن استفاده کنید و فقط برای محافظت از خود QUEN کنید به راحتی این نبرد را خواهید برد. لوت موجود را بردارید و بعد به محل مشخص شده در نقشه خود را برسانید تا دمو شروع شود. بعد از دمو که واقعیتهای تلخی را برملا می‌کند به محل مشخص شده بروید و با پرنده صحبت کنید و بعد به دیدن Regis بروید.(گزینه اول)

در اینجا در هنگام صحبت با Regis دو انتخاب دارید یا ادامه این ماموریت یعنی پیدا کردن Unseen Elder را بروید که منجر به ماموریت What Lies Unseen می‌شود. دوم اینکه Syanna را پیدا کنید که باید مسیر اول ماموریت The Night of Long Fangs را انجام دهید. این آخرین شانس شما برای تغییر نظر و در کل دیدن پایان خوش بازیست. در کل انتخاب با شماست. اگر میخواهید Unseen Elder را پیدا کنید با Regis همراه شوید.

مرحله بعدی:  What Lies Unseen یا The Night of Long Fangs (در صورت تغییر نظر)

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است