راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Capture the Castle

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت اصلی 8 (Capture the Castle)

قبل از انجام این ماموریت باید ماموریت های فرعی The Warble of a Smitten Knight را انجام بدهید در غیر این صورت آن ماموریت Fail می‌شود. اگر آن ماموریت را از دست بدهید ماموریت های فرعی A Portrait of the Witcher as an Old Man و Of Sheers and a Witcher I Sing نیز از دست می‌رود.

اول سه ماموریت فرعی گفته شده را انجام دهید و بعد این ماموریت را شروع کیند فقط دقت کنید بعد از انتخاب این ماموریت دیگر تا پایان ماموریتهای اصلی نمیتوانید ماموریت فرعیی انجام دهید و باید تا پایان داستان صبر کنید. پس اگر ماموریتی لازم است انجام دهید قبل از این ماموریت آن را به پایان برسانید. هر چند به جز سه ماموریت فرعی گفته شده بقیه ماموریتها بدون مشکل بعد از ماموریتهای اصلی در دسترس هستند. (قبل از شروع این ماموریت سیو کنید چراکه در میان این ماموریت نمیتوانید سیوی انجام دهید.)

نکته: با تجهیزات کامل به مصاف ماموریتهای باقی مانده بروید. استفاده از Ekhidna decoction (استفاده از قدرتی خونتان را کمی پر میکند) و همین طور روغنهای مختلف مثلا برای انسانها Hanged Mans venom برای راحتی انجام این ماموریت به شما پیشنهاد می‌شود.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Capture the Castle

در نیمه شب به محل مشخص شده در نقشه بروید وقتی وارد اتاق شدید، دمو شروع میشود. به Damien بگویید که آماده انجام ماموریت هستید تا این ماموریت شروع شود. بعد از صحبت‌ها و دیدن دمویی باید با عده‌ای مبارزه کنید. از QUEN استفاده کنید و به موقع جای خالی داده و ضربه بزنید. اول بهتر است آرچر را بکشید و بعد به سراغ دیگران بروید. بعد از کشتن دشمنان به سمت محل مشخص شده حرکت کنید اگر دشمنان دیگر ظاهر شدند آنها را بکشید اگر سپر داشتند با Axii سپردارها را گیج کرده و بعد بکشید. به سمت جلو بروید نگهبانان را بکشید تا خود Roderick به مصاف شما بیاید وقتی خونش کم بود وارد دمو می‌شوید. در مورد زن سوال کنید و دیگر سوالات را نیز بپرسید. در اینجا می‌توانید به مرد کمک کنید یا نکنید به خودتان بستگی دارد اما کمک کردن به مرد در ماموریت There Can Be Only One برایتان نماد شفقت و دلسوزی است.

حال مسیر را ادامه دهید و به سمت محل مشخص شده بروید در طول مسیر همه دشمنان را رد کنید از پله ها بالا بروید تا دمو شروع شود. بعد از دمو به سمت جلو و محل مشخص شده بروید و در طول مسیر باز باید با دشمنان مختلفی مواجه شوید از QUEN استفاده کنید و به موقع جای خالی داده و ضربه بزنید تا همه آنها را از پیش رو بردارید و به سمت جلو بروید. دشمنان را بکشید تا دمو شروع شود. در دمو دیالوگها تاثیری در داستان ندارند. بعد از صحبتها ماموریت تمام می‌شود و ماموریت بسیار تاثیرگذار The Night of Long Fangs آغاز می‌شود.

مرحله بعدی: The Night of Long Fangs

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

اسکرول به بالا