راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Beast of Toussaint

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Beast of Toussaint

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت اصلی 2 (The Beast of Toussaint)

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Beast of Toussaint

بلافاصله بعد از ماموریت قبلی این ماموریت آغاز می‌شود و باید با یک غول بزرگ نبرد کنید. اسم موجود Golyat است و بسیار بزرگ است. رو به روی او نایستید چرا که با ضرباتش به شما آسیب زیادی وارد می‌کند. همیشه از QUEN  استفاده کنید و به دور او بچرخید و از پشت به او ضربه بزنید. وقتی او می‌چرخد و ضربه پشت سر هم می‌زند یک بار به جلو جای خالی دهید و به او ضربه بزنید. هر چه فاصله بیشتری داشته باشید ضربات بیشتری می‌خورید. بیشتر از پشت به او ضربه بزنید. بعد از اینکه او را کشتید دمو شروع می‌شود. بعد از دیدن دمو لوت را از بدن Golyat بردارید و بعد سوار اسب شوید. حال به دنبال مرد با اسب حرکت کنید. وقتی به کنار رودخانه رسیدید از اسب پیاده شوید و در دایره ی نارنجی محیط را بررسی کنید.

روی زمین رد پا را بررسی کنید و بعد آنها را دنبال کنید. در جلوتر در مسیر به چند جعبه می رسید ولی تعدادی Scurvers آنجاست که باید آنها را بکشید. QUEN کنید و به آنها ضربه بزنید و به موقع جای خالی دهید وقتی خونشان کم شد مراقب باشید که منفجر می‌شوند سریع از آنها دور شوید. بعد از کشتن آنها باز محیط را بررسی کنید. رد پا را ادامه دهید تا به خون برسید و آن را بررسی کنید. حال به زیر آب در محل مشخص شده در نقشه بروید و محیط زیر آب را بررسی کنید صندوق را نیز می‌توانید خالی کنید. روی بخش توری یک پارچه و کنارش یک پارچه کوچک دیگر است آن را بردارید و به خشکی برگردید. در بیرون آب خون روی زمین را بررسی کنید تا وارد دمو شوید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Beast of Toussaint

بعد از دمو به دنبال مرد بروید کمی جلوتر وقتی وارد روستا می‌شوید دمو را ببینید. بعد از دمو به محل مشخص شده در نقشه بروید تا جسد را بررسی کنید. ولی وقتی به محل می‌رسید جنازه‌هایی روی زمین می‌بینید کمی جلوتر خون و گاری و کشیدگی روی زمین و جسدها را بررسی کنید و بعد وارد زیر زمین شوید. وقتی وارد زیر زمین شدید جسد را بررسی کنید و رد پا را به سمت جلو دنبال کنید. در میانه‌ی راه می‌توانید جسدها را نیز بررسی کنید. وقتی به در رسیدید دمو شروع می‌شود. حال باید با The Bruxa of Corvo Bianco بجنگید این یک خون آشام است و نقطه ضعف او IGNI می‌باشد. دقت کنید او اکثرا در محیط به صورت مخفی است و باید بسیار هوشیار باشید تا موقعیت او را شناسایی کنید و به او ضربه بزنید برای حفاظت از خود همیشه از QUEN استفاده کنید و وقتی او را پیدا کردید از IGNI استفاده کنید. او بعضی وقت‌ها به سمت شما جیغ می‌کشد که بهترین زمان برای حمله است به او سریع نزدیک شوید و ضربه بزنید. ضربات او مرگبار نیست ولی خون زیادی کم می‌کند پس باید همیشه هواستان به خونتان باشد و آن را پر کنید. او ناگهان غیب می‌شود از پشت به شما ضربه می‌زند بهترین راه دفاع QUEN است. وقتی که او را کشتید لوتش را بردارید و به محل مشخص شده در نقشه بروید و جسد را بررسی کنید. تمام قسمت‌های مختلف بدن را بررسی کنید. بعد از بررسی کامل جنازه از زیر زمین خارج شوید و به محل مشخص شده در نقشه بروید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Beast of Toussaint

وقتی به محل رسیدید با مرد صحبت کنید. باید با Shaelmaar بجنگید دقت کنید Palmerin نیز به کمک شما می‌آید اگر خونش تمام شد نگران نباشید او نمی‌میرد پس فقط تمرکزتان را روی کشتن موجود بگذارید. نقطه ضعف موجود Aard است که باید جلوی صورتش بزنید و به او ضربه وارد کنید ضربات به پشت و کناره های او اثر نمی کند.  وقتی او میچرخد ممکن است به دیوار بخورد برعکس شود بهترین زمان برای کم کردن خون او همین زمان است به پشت او ضربه بزنید. همیشه جلویش بایستید و با Aard دفاعش را بشکنید و او را بکشید. همیشه از QUEN  استفاده کنید تا کمتر آسیب ببینید. بعد از شکست دادن موجود می‌توانید تصمیم بگیرید او را بکشید یا نکشید تصمیم با خودتان است. (نکشتن موجود در ماموریت فرعی There Can Be Only One برایتان شفقت به همراه دارد.) بعد از این دمو را ببینید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Beast of Toussaint

 بعد از پایان دمو، شما مشغول اسب سواری هستید و به دنبال زن حرکت کنید. کمی جلوتر زن از اسب پیاده می‌شود. مسیر را پیاده به دنبال او بروید تا به دمو برسید. در اینجا می توانید بین پیدا کردن Golen fish و  Unicorns horn یکی را انتخاب کنید. برای بدست آوردن Unicorns horn به محل مورد نظر بروید و دمو را ببینید. در اینجا به پیش Unicorns  بروید و با AXII آن را آرام کنید. اگر گروهی به شما اعتراض کردند روی آنها نیز باز AXII اجرا کنید. برای پیدا کردن Golen باید به داخل آب بپرید و محیط را بگردید وقتی به محل زیر قایق رسیدید وارد دمو می‌شوید در دمو  می‌بینید که کس دیگری ماهی را به دست می‌آورد.  بعد از دمو شما هر دو مورد را بدست آوردید حال به محل مشخص شده در نقشه بروید. جواب معما Greenhouse است. (با انتخاب جواب درست در مرحله There Can Be Only One برایتان اثبات خرد را به دنبال خواهد داشت.) ماموریت تمام می‌شود.

مرحله بعدی: Blood Run

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

دیدگاه ها بسته شده است