راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Wine is Sacred

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Wine is Sacred

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت اصلی 6 (Wine is Sacred)

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Wine is Sacred

خوب بلافاصله بعد از ماموریت Where Children Toil, Toys Waste Away این ماموریت را بدست می‌آورید. حال به محل مشخص شده در نقشه بروید. وقتی به محل نزدیک شوید وارد دمو می‌شوید. در حین دمو انتخاب‌ها تاثیری در روند داستانی ندارند مثل همیشه دیالوگ‌های زرد انتخابهای اصلی و دیالوگهای سفید برای اطلاعات بیشتر هستند در آخر بگویید آماده رفتن هستید تا ماموریت ادامه پیدا کند.

بعد از دمو با اسب به دنبال آنها بروید و به سمت Castel Ravello Vineyard پیش بروید. کمی جلوتر دو ببر در حال حمله به گاری دیده می شوند. از IGNI برای ضعیف کردن آنها و از QUEN برای حفاظت از خود استفاده کنید و دو ببر را بکشید. بعد از کشتن آنها سوار اسب شوید و مسیر را به دنبال آنها ادامه دهید تا بعد از رسیدن به قلعه دمو شروع شود. با مرد صحبت کنید و سوالات را از او بپرسید در حین سوال دومی Anarietta دخالت می‌کند و از مرد کلید Vineyard را می‌گیرد به دنبال او به آن سمت بروید.  وقتی وارد Vineyard شدید Anarietta  مسیر سمت راست را پایین می رود شما مسیر سمت چپ را بروید و لوتها را بردارید در انتهای سمت چپ این قسمت یک صندوق وجود دارد. دقیقا سمت دیگر نیز یک صندوق دیگر وجود دارد. حال که دو صندوق و لوتهای محیط را برداشتید به سمت محل مشخص شده بروید و Anarietta را دنبال کنید.

در پایین پله‌ها دفتر را بررسی کنید تا دمو شروع شود. بعد از دمو سه محل در نقشه مشخص است. سه نوشته را بخوانید و لوتهای محیط را بردارید از پله‌ها بالا بروید و آنجا را نیز بررسی کنید و دو محل قرمز را مطالعه کنید و لوتها را بردارید. طبقه دوم آخرین تابلو همانی است که به دنبالش می گردید. حال بشکه‌ها را بررسی کنید، همه آنها پر هستند. حال باید یکی یکی را باز کنید تا مشخص شود کدام یک دستکاری شده است. شیر را به همه آنها وصل کنید تا دمو شروع شود. (دومی سمت چپ)  اگر برای ادامه ماموریت آماده هستید بگویید آماده‌اید تا ماموریت را ادامه دهید. در غیر این صورت گزینه دوم را بزنید و بعد هر وقت خواستید می‌توانید این ماموریت را ادامه دهید. در هر صورت به مرد بگویید که آماده‌اید تا دمو شروع شود.

بعد از دمو باید با مردها بجنگید همیشه از QUEN استفاده کنید و با آنها مبارزه کنید. فقط مراقب باشید اگر چند نفری به سمتتان هجوم آوردند به موقع جای خالی دهید و به موقع ضربه بزنید. برای جاخالی بهتر است از Alt چپ استفاده کنید. بعد از کشتن دزدها دمو شروع می‌شود فردی از آنها دستگیر شده در حین دمو از کسی که آنها را استخدام کرده سوال کنید. بعد از چند دیالوگ دیگر که تاثیری در داستان ندارند. در آخر Anarietta از شما می‌خواهد که با او بروید. یا می توانید قبول کنید یا برای انجام ماموریت، بعدا به او ملحق شوید. در هر صورت این ماموریت را ادامه دهید. در دمو بعدی انتخاب دیالوگ‌ها تاثیری در روند داستان ندارد. بعد از صحبت‌ها ماموریت تمام می شود.

مرحله بعدی: The Man from Cintra

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

دیدگاه ها بسته شده است