راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Tesham Mutna

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Tesham Mutna

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت اصلی 13 (Tesham Mutna) (تاثیرگذار)

خوب اتفاقات این بخش از مرحله به رفتار شما در مراحل قبلی بازمیگردد.

1. اگر شما به دیدن Unseen Elder رفته باشید (در ماموریت The Night of Long Fangs مسیر دوم را انتخاب کرده باشید) در این صورت Dettlaff با شما خواهد جنگید و انتخابی در این مورد نخواهید داشت. به زندان نمی افتید ولی در پایان نمیتوانید سرنوشت دو خواهر را تغییر دهید.

2. اگر Syanna را برگردانده باشید. (در ماموریت The Night of Long Fangs مسیر اول را انتخاب کرده باشید) در این صورت Dettlaff سعی می‌کند او را بکشید. در اینجا چند حالت بسته به انتخابهای شما در مرحله Beyond Hill and Dale پیش می آید.

2.1. اگر برای Syanna در مرحله Beyond Hill and Dale ربان را بدست آورده باشید او به سرزمین Land of a Thousand Fables تلپورت می‌شود و زنده میماند و باید با Dettlaff مبارزه کنید.

2.2. اگر برای Syanna در مرحله Beyond Hill and Dale ربان را بدست نیاورده باشید او کشته می شود. در اینجا دو حالت دارد یا با Dettlaff بجنگید یا او را ول کنید. در این حالت Anna Henrietta ویچر را به زندان می اندازد (چه او را بکشید چه نکشید چراکه خواهرش مرده است) و ماموریت Burlap is the New Stripe را باید انجام دهید!

در کل انتخابها با شماست و تمام مسیرها و مراحل در این راهنمایی توضیح داده شده است.

روش مبارزه با Dettlaff :

قبل از مبارزه و در زمانی که Regis او را درگیر کرده بازی را سیو کنید و خود را برای نبرد آماده کنید. حتما از Vampire Oil در طول نبرد استفاده کنید. در طول کل نبرد از QUEN استفاده کنید. استفاده از Ekhidna decoction (استفاده از قدرتی خونتان را کمی پر میکند) نیز پیشنهاد میشود.

مبارزه با او نیاز به دقت و صبر دارد (در سخترین درجه سختی) پس به هیچ عنوان عجله نکنید چراکه کوچکترین اشتباه باعث مرگ می‌شود.

فاز اول: قیافه اصلی‌اش را دارد، در این حالت غیب می‌شود و از پشت به شما حمله می‌کند بلافاصله که صدایش را شنیدید با Alt چپ پشت سرهم جاخالی داده و از پشت به او ضربه بزنید. وقتی ضربات قرمز رنگ میزند باید فاصله بگیرید با یک ضرب کشته می‌شوید پس مراقب باشید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Tesham Mutna

فاز دوم: وقتی کمی خونش کم ‌شود او تغییر قیافه می‌دهد و پرواز می‌کند. در طول نبرد همیشه سعی کنید چشمتان به او باشد و دوربین را روی او نگهدارید. جلوی پرندگانش نایستید و وقتی به هوا رفت و قصد فرستادن کلاغ‌ها را به سمتتان داشت از او فاصله بگیرید و با سرعت از جلویش دور شوید چراکه با یک ضرب حتی با QUEN کشته می‌شوید به موقع غلت بزنید و از جلوی این ضربه او رد شوید تا کشته نشوید.

وقتی ناگهان در زمین ظاهر می‌شود و چند ثانیه مکس می‌کند بهترین زمان برای حمله است سه یا چهار ضربه به او بزنید و عقب نشینی کنید چراکه اگر در دایره بمانید منفجر می‌شود و دمیج زیادی می‌خورید. مراقب تله‌های سیاهی باشید که روی زمین میکارد روی آنها نروید چرا که گیر می‌کنید و QUEN تان از بین می‌رود. این روند را ادامه دهید تا این فاز نیز تمام شود.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی Tesham Mutna

فاز سوم: در این فاز 3 قلب در محیط هستند که باید آنها را نابود کنید در این بین موجوداتی خون مانند ظاهر می‌شوند که ضربات سختی را وارد می‌کنند اول موجودات را بکشید و بعد به سرعت به قلب‌ها ضربه بزنید. این روند را ادامه دهید وقتی سه قلب نابود شد او به بیرون از قلب اصلی می‌آید اکنون با یک ضرب او را بکشید.

بسته به انتخابتان کشته شدن Syanna یا نشدنش دو مسیر و دو مرحله متفاوت را تجربه خواهید کرد. که به هر دو پرداختیم.

مرحله بعدی: Pomp and Strange Circumstance یا Burlap is the New Stripe

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است