راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Man from Cintra

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Man from Cintra

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

 ماموریت اصلی 7 (The Man from Cintra)

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت اصلی The Man from Cintra

اول باید یک لباس خوب برای خود پیدا کنید. ابتدا به بخش Optional ماموریت بروید و با مرد صحبت کنید و از او یک دست لباس بخرید و بپوشید. بعد از پوشیدن لباس به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید وقتی نزدیک محل بودید وارد دمو می‌شوید. با Anna Henrietta صحبت کنید و با او به مهمانی بروید. جلوی در از مرد در مورد Cecilia Bellante بپرسید و وارد شوید. 

در درون مهمانی فعالیتهای فرعی زیادی وجود دارد که اگر دوست داشته باشید می‌توانید آنها را انجام دهید. رنگ‌ها را روی پرده پرتاب کنید و به قول معروف اثر هنری خلق کنید!  نوشیدنی بنوشید. نمایشهای جادویی نگاه کنید. بالن هوا کنید.

بعد از انجام فعالیت‌های فرعی در سمت چپ داخل یکی از اتاقها زن را پیدا خواهید کرد(داخل دایره نارنجی اولین اتاق) و وارد دمو می‌شوید. بعد از صحبتها به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید و کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید. گیتار را بررسی کنید. جلوتر جعبه قلب مانند را بررسی کنید تا رایحه مشخص شود. حال رایحه را دنبال کنید تا به یک نهگبان جلوی در برسید. در اینجا از نگهبان در مورد Cecilia Bellante بپرسید تا محل او را بفهمید. حال از پله‌ها بالا بروید و  وارد اتاقی شوید که رایحه از آن می‌آید (اتاق سمت چپ) تا دمو شروع شود.

بعد از دمو جسد را بررسی کنید. بعد اثر دست روی چارچوب در را بررسی کنید. وارد بالکن شوید از مسیری که با در بوجود آمده عبور کنید به سمت آنطرف بروید و بعد سمت راست تا به نبردبان برسید. از نبردبان بالا بروید. مسیر را ادامه بدهید تا به اتاق برسید و واردش شوید. جای چنگالهای روی آینه را بررسی کنید. می‌توانید از صندوق لوت را بردارید. لکه خون روی زمین را بررسی کنید. یک جعبه کوچک روی میز است می‌توانید لوتش را بردارید.  جلوی آینه دو آیتم را بررسی کنید و بعد جواهر را بردارید. بعد وارد اتاق بعدی شوید. در اتاق بعدی مرکب چپه شده را بررسی کنید. چاقوی روی زمین را بردارید. علامت جلوی پنجره و گردنبد را بررسی کنید. شمع‌دانی کج و همینطور علامت روی قاب عکس را بررسی کنید. بعد از بررسیها دمو شروع می‌شود و گرالت شروع به جمع‌بندی اطلاعاتش می‌کند و بعد دموی دیگری آغاز می‌شود. دیالوگها را ادامه دهید تا ماموریت تمام شود. (دیالوگ های زرد انتخابهای اصلی و دیالوگهای سفید برای اطلاعات بیشتر هستند) در آخرِ صحبتها Anna Henrietta از شما می خواهد به خواهرش آسیبی وارد نشود. هر جوابی دوست داشتید بدهید تاثیری در روند داستانی ندارد. در دیالوگ زمانی هر کدام را دوست داشتید انتخاب کنید تاثیری در روند داستان ندارد.(بهتر است گزینه اول را انتخاب کنید.) دیالوگهای بعدی را هم بگذرانید تا مرحله تمام شود.

مرحله بعدی: Capture the Castle

ماموریت های اصلی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است