راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی The Warble of a Smitten Knight

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی The Warble of a Smitten Knight

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت فرعی 3 (The Warble of a Smitten Knight)

با انجام ماموریت اصلی Capture the Castle این ماموریت از دست میرود.

این ماموریت یکی از بهترین مراحل فرعی کل بازی با داستانی کاملا منحصربه فرد و زیبا محسوب می‌شود و جوایز زیاد بدست می‌آورید و انتخابهای حساسی را نیز باید انجام دهید که تاثیرگذار است در این راهنمایی به همه آنها پرداخت شده است.

به محل مشخص شده در نقشه بروید و با Guillaume صحبت کنید (دیالوگ های زرد انتخابهای اصلی و دیالوگهای سفید برای اطلاعات بیشتر هستند) بعد از صحبت‌ها تا 600 کرون با او قرار بگذارید و ماموریت را بپذیرید.

تمرین قبل از تورنمنت:

حال میتوانید چند تمرین قبل از تورنمنت داشته باشید(دست خودتان است) گزینه اول تیراندازی را انتخاب کنید و به دنبال Guillaume بروید. کمی جلوتر وارد دمو می شوید. بعد از دمو با وسط موس نشانه گرفته و به شش هدف قرمز رنگ شلیک کنید. باز میتوانید اینکار را انجام دهید یا بگویید کافیست تا به بقیه آموزشها برسید.

حال تمرین با اسب را انتخاب کنید(گزینه اول) بعد او را دنبال کنید. مسابقه به این صورت است که یک وقت محدودی در طول اسب سواری دارید که با ضربه زدن به مترسک و همینطور شلیک تیرکمان به سیبل در هنگام تاختن با اسب زمانتان اضافه می‌شود. باید از چهار بخش مشخص شده عبور کنید و برای زمان اضافی باید از سیبل و مترسک استفاده کنید. وقتی یک دور زدید دمو شروع می‌شود اگر احتیاج به تمرین بیشتر دارید انجام دهید یا ماموریت را ادامه دهید.

میتوانید تمرین شمشیر زنی را نیز انتخاب کنید یا نکنید اگر انتخاب کردید به دنبال مرد بروید وقتی به محل رسیدید با شوالیه بجنگید و شکستش دهید. دقت کنید نمی‌توانید از قدرتی‌های ویچر استفاده کنید. بعد از این به مراسم اصلی میرویم.

تورنمنت اصلی

بعد از پایان تمرینها به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید وارد چادر شوید و با مرد صحبت کنید. در اینجا با دو لباس مختلف می‌توانید در مسابقه شرکت کنید اینجا این دو لباس هیچ تاثیر یا قدرت خاصی ندارند و هر دو یک جور هستند. بهتر است  Geralt of Rivia را انتخاب کنید که روی ماموریتهای دیگر تاثیر مثبتی دارد و بهترین انتخاب است. ولی باز به خودتان بستگی دارد. بعد بگویید شرایط تونمنت را می‌دانید و در آخر به چیزی قسم بخورید فرقی نمی‌کند هر کدام را که دوست داشتید انتخاب کنید. (اگر به عشقتان قسم بخورید بسته به ارتباطتان با تریس یا ینیفر اسم آنها آورده می شود. در غیر این صورت اسم کسی را به زبان نمی آورید.)

حال به سمت محل مشخص شده بروید وقتی کمی نزدیک شدید دمو شروع می‌شود. مرد از شما درخواست بازی Gwent دارد با او بازی کنید(اگر کارتهای خوبی دارید که مسلما تا اینجای بازی باید بدست آورده باشید) در طی بازی دقت کنید که بیشتر کارتهای او Ranger هستند. در دست اول سعی کنید ببازید ولی کارتهای زیادی از او بگیرید یا با کمترین کارت ممکن پیروز شوید. تا در دو راند بعدی بتوانید او را گیر بیندازید.

مسابقه تیراندازی: در مسابقه تیراندازی باید به سرعت به آدمکهای قرمز شلیک کنید تا پیروز شوید. خیلی سریع به 9 آدمک شلیک کنید تا دمو شروع شود.

بعد از پیروزی و در حین دریافت جایزه مدالیون گرالت چیزی را در مورد دختر حس میکند با Guillaume صحبت کنید و بعد قبول کنید که برای گشتن چادر دختر به دنبال او بروید. وارد چادر شوید و با فشار کلیک راست داخل را بگردید. علامت چنگ را بررسی کنید. وسیله کنار شمع‌ها را بررسی کنید. لباس را بررسی کنید. پر را آن طرف چادر بررسی کنید. بعد از بررسی همه موارد وارد دمو می‌شوید. حال به سمت محل مسابقه بعدی بروید. وقتی نزدیک اسبها شدید وارد دمو می‌شوید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی The Warble of a Smitten Knight

مسابقه اسب سواری: بعد از دمو باید در مسابقه شرکت کنید. قوانین در بالا توضیح داده شده باید از 9 علامت بگذرید و برای افزایش زمان از سیبل و مترسک استفاده کنید و به سرعت حرکت کنید تا قبل از پایان زمان از آخرین پرچم بگذرید. فقط دقت کنید باید به موقع از شمشیر در مواجهه با مترسک استفاده کنید و کلیک راست(دکمه ضربه زدن) را فشار دهید تا صحنه آهسته شود و همینطور بعد از تیر زدن به سیبل دوباره دوبار شیفت بزنید تا یورتمه مسیر را ادامه دهید تا پیروز شوید. اگر مسابقه را ببرید یک زین اسب جدید بدست می آورید.

در هر صورت Guillaume به پیش گرالت می‌آید و با شما صحبت می کند. می‌‌توانید نوشیدنی را بنوشید یا خیر به خودتان بستگی دارد. در حین گفتگو فردی از شما درخواست دوئل دارد قبول کنید چراکه در صورت پیروزی در این دوئل در مرحله  There Can Be Only One برای اثبات شرافت می‌توانید از آن استفاده کنید. (به خاطر همین با نام Geralt of Rivia در این مسابقات شرکت کردید در غیر این صورت این دوئل روی نمی‌داد.)

در حین دوئل به سرعت به طرف فرد بروید و کلیک راست را فشار دهید و به موقع به فرد ضربه بزنید تا او را شکست دهید. فقط دو نکته یکی اینکه از میدان مسابقه خارج نشوید چراکه بلافاصله به عنوان باخت محسوب می شود(جایی که دو نگهبان ایستادند)پس سعی کنید در محوطه بمانید.  دوم اینکه میتوانید از غذا و معجون برای پر کردن جانتان استفاده کنید.

بعد از پیروزی و صحبت با مرد به پیش Guillaume میروید بعد از صحبت‌ها به محل مشخص شده در نقشه بروید. وارد چادر شوید و از در دیگر بیرون رفته و به سمت پرنده بروید. در اینجا پرنده فرار می‌کند آن را تعقیب کنید. مسیر او با دایره نارنجی مشخص شده است. مسیر را ادامه دهید، در طول مسیر ممکن است حیواناتی به شما حمله کنند آنها را نادیده بگیرید و جا بگذارید (غلت بزنید و از کنارشان بگذرید) و فقط به دنبال پرنده بروید(اگر پرنده ایستاد به سمتش بروید تا دوباره پرواز کند) تا به غار برسید.

داخل غار شوید و به سمت محل مشخص شده در نقشه پیش بروید. در مسیر یک Wight جلوی راهتان سبز میشود. آنها موجود دیگری را به نوعی Summon میکنند. فقط روی او تمرکز کنید و از QUEN استفاد کنید. موجود دیگر دمیج زیادی ندارد و با کشتن Wight  از بین میرود. بعد از کشتن موجود به سمت محل مشخص شده در نقشه پیشروی کنید. وقتی از غار خارج شدید باز به دنبال پرنده حرکت کنید تا وارد دمو شوید. در اینجا گزینه دوم را انتخاب کنید. در دیالوگهای بعدی میتوانید هرکدام را انتخاب کنید.

(انتخابهای جلوتر تاثیرگذار هستند.)

دو راه برای از بین بردن نفرین وجود دارد. اولی نفرین را به شخص دیگر منتقل کنید که باعث ضعیف شدن نفرین در فرد گیرنده میشود.(روش اول) دومی نفرین را با استفاده از تخم Oriole به طور کامل از بین ببرید اما عواقبی دارد و از عمر فرد فقط 7 سال باقی می‌ماند.(روش دوم) اما خود Vivienne تصمیم دارد که روش دوم را انجام دهد. ولی شما می‌توانید هرکدام از این روشها را انجام دهید و هرکدام عواقب مختلفی دارد که در زیر آورده شده است.

برای انجام روش اول: اگر به Guillaume در مورد راز دختر بگویید. کمی داستان تغییر میکند و می‌توانید روش اول یعنی انتفال نفرین را انجام دهید و نفرین را به بدن او انتقال دهید. اگر به او گفتید در آخر انتخاب به شما سپرده میشود و با انتخاب گزینه Should Try Water Method روش اول را انجام دهید.

برای انجام روش دوم : بعد از پایان دیالوگها Guillaume از شما سوال میپرسد که چیزی را متوجه شدید یا خیر. به او چیزی در مورد نفرین نگویید و گزینه دوم را انتخاب کنید. (به عنوان اثبات شرافت در مرحله There Can Be Only One به کار میرود.)

بعد از انتخاب بالا در اینجا میتوانید تصمیم بگیرید که تورنمت را ادامه دهید یا خیر گزینه اول را بزنید اگر میخواهید بخش آخر تورنمنت را شرکت کنید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی The Warble of a Smitten Knight

مسابقه شمشیرزنی: در این بخش وارد آرنا شده‌اید. در اینجا نمیتوانید از قدرت‌های ویچر استفاده کنید. این یکی از سخترین بخش‌های این مرحله است. تا قبل از اینکه یارهایتان زنده هستند تا جایی که میتوانید از آنها را از پا دربیاورید چرا که بعد از آن بسیار سخت می‌شود و همه با هم به شما حمله میکنند. سعی کنید روی زمین غلت بزنید و بچرخید و ضربه بزنید می‌توانید از  معجون و غذاهایی که در quick slot تان قرار دارد استفاده کنید.(ولی Inventory را نمیتوانید باز کنید.) بعد از پیروزی اولیه بر پنج شوالیه، باید با قهرمان دوره قبل مبارزه کنید.

Gregoire de Gorgon ضربات بسیار سنگینی وارد می کند. صبر کنید تا ضربه سنگینش را بزند ( بعد از زدن این ضربه برای چند ثانیه روی زمین می‌ماند) غلت بزنید به سمتش و به او ضربه بزنید (با شیفت به او ضربات سنگین بزنید. یا پشت سر هم Alt چپ بزنید و ضربه بزنید او کند است و به راحتی شکست می‌خورد)  این روش را ادامه دهید تا از پا دربیاید. (پیروزی در این مسابقه به عنوان “اثبات شجاعت” در مرحله  There Can Be Only One در نظر گرفته میشود) یک شمشیر قوی و 200 کرون پول بدست خواهید آورد.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی The Warble of a Smitten Knight

روش اول: اگر از بالا حالت اول را انتخاب کرده باشید ماموریت را ادامه دهید و Lets go را برای ادامه ماموریت انتخاب کنید. بعد از دمویی کوتاه به دنبال آن دو مسیر را ادامه دهید. کمی جلوتر پلنگی به شما حمله می‌کند آن را شکست دهید تا دمو شروع شود. در حین دمو نفرین بین دو فرد جا به جا میشود و Vivienne تصمیم میگیرد برای همیشه پیش Guillaume بماند! و شما 600 کرون بدست می‌آورید و ماموریت به خوبی و خوشی تمام میشود!

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی The Warble of a Smitten Knight

روش دوم: بعد از مسابقات به پیش Vivienne می‌روید در اینجا دیالوگها تاثیری ندارد و میبینید که Vivienne از Guillaume میخواهد برای همیشه او را ترک کند. بعد از صحبت‌ها با او برای انجام ماموریت بروید (Find an Oriole egg) تا ادامه ماموریت را انجام دهید. به دنبال Vivienne بروید کمی جلوتر پلنگ را بکشید تا دمو شروع شود. گزینه اول را بزنید تا نفرین طی مراسمی باطل شود. حال به پیش Guillaume برگردید و با او صحبت کنید، شما 600 کرون بدست می آورید اما او از دست شما بسیار ناراحت است. (او بعد از هفت سال خواهد مرد. نکته جالب اینکه اگر واقعا در بازی هفت سال زمان بگذرد جنازه او را در Skellige پیدا خواهید کرد!!)

روشها در بالا ذکر شده و انتخاب با خود شماست که کدام مسیر را برای سرنوشت شخصیتهای داستان پیش بگیرید. ماموریت تمام شده است.

ماموریت های فرعی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

دیدگاه ها بسته شده است