راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی Turn and Face the Strange

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی Turn and Face the Strange

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت فرعی  (Turn and Face the Strange)

انجام این ماموریت توانایی Mutation را برای گرالت باز می کند که برای او بسیار مفید خواهد بود و قابلیت استفاده از توانایی‌های جدید را به او می بخشد.

این ماموریت درست بعد از ماموریت Blood Run بدست می آید. پسر بچه ای نامه ای از طرف ینفیر یا تریس (بسته به ارتباط) یا در صورتی که هر دو را نادیده گرفته‌اید ینیفر می آرود. حتما به او  5 کرون بدهید تا در مرحله There Can Be Only One بتوانید به عنوان  اثبات سخاوتمندیِ خود از آن استفاده کنید.

به محل مشخص شده در نقشه بروید در این منطقه سنگ قبر را بررسی کنید. خود قبر را بررسی کنید. جسد داخل قبر را بررسی کنید و در آخر اثر پای کنار قبر را بررسی کرده و کمی جلوتر که بروید رد پا تمام می‌شود همان نقطه را بررسی کنید. حال Inventory را باز کنید در بخش Quest Items آیتم Old map of Toussaint را پیدا کرده و باز کنید. محل دیگری در نقشه مشخص می‌شود به آنجا بروید.

این محل در زیر آب است. وقتی به زیر آب می روید تعدادی Drowner به شما حمله می کنند آنها را با تیر کمان (با Tab انتخاب کنید و بعد وسط موس) بکشید به سمت Marker مشخص شده در زیر آب بروید. از سوراخ داخل شوید در این منطقه چندین صندوق وجود دارد که لوتهای بسیار خوبی دارند همه را بردارید لوت صندوق قفل را فعلا نمی‌توانیم برداریم بعدا در ماموریتی دیگر به سراغش می‌آییم. بعد از برداشتن لوتها به محل قبل برگردید تا محیط را بررسی کنیم. در اینجا نیز لوتهای زیادی وجود دارد همه را بردارید از معجون Killer Whale برای تنفس بیشتر و دید بهتر در زیر آب استفاده کنید. بعد از برداشتن لوتها داخل پرتالی که در این منطقه وجود دارد شوید.

بعد از ورود به پرتال به سمت جلو بروید و از پله‌ها پایین بروید و بعد به سمت چپ مسیر را ادامه دهید. در اینجا مسیری وجود دارد که پر از تله است. مراقب باشید و وقتی تله‌ها در پایین هستند از آنها گذر کنید و به سمت جلو بروید.  وقتی از تله‌ها گذشتید و به پله‌ها رسیدید می‌توانید با گذر از تله دیگر خود را به صندوق برسانید و لوت را بردارید در غیر این صورت از پله‌ها پایین بروید.

مسیر را ادامه دهید تا به جایی می رسید که توسط مه مسیر مسدود می شود و دو موجود ببر مانند به شما حمله می کنند. از QUEN استفاده کنید و با Alt چپ جای خالی به موقع و ضربه بزنید تا پیروز شوید. به اتاق بعدی بروید صندوق را خالی کنید. در پایین این قسمت نیز یک صندوق وجود دارد آن را باز کنید کمی جلوتر از سمت چپ داخل شوید مسیر را به سمت راست ادامه دهید کمی جلوتر لوتها را بردارید از سنگ گرد بالا بروید تا باز به مجسمه ببر دیگری برسید که زنده می‌شود باید با آن مبارزه کنید. بعد از کشتن موجود لوت محیط را بردارید و جلو بروید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی Turn and Face the Strange

در این منطقه یک در بسته وجود دارد که باید با شلیک به بخشهایی که در عکس بالا شکلشان مشخص است در را باز کنید. اولی بعد از ورود سمت راستتان است و دیگری در عکس بالا در آن سمت مشخص شده است سومی و چهارمی نیز در سمت چپ و راست در بسته در انتهای این بخش قرار دارد.

بعد از باز شدن در به سمت جلو بروید تا به اتاقی برسید که مجسمه‌هایی در آن وجود دارد. در این اتاق یکی از مجسمه‌ها زنده شده و به شما حمله کند از QUEN استفاده کنید و به موقع ضربه زده و جای خالی دهید تا موجود را بکشید بعد از کشتن موجود و برداشتن لوتش به سمت محلی که در سمت راست مجمسه وسط قرار دارد بروید و وسیله را در آنجا بکارید. پرتال ها فعال می شوند.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی Turn and Face the Strange

در اینجا باید مسیر درست را از بین پرتال ها پیدا کنید. اول وارد پرتالی که رو به روی مجسمه است شوید تا به طبقه بالا برسید حال باز به طبقه پایین بروید و از مسیر به طبقه بالای روبه رو (عکس بالا) بروید و وارد پرتال بعدی شوید. در اینجا مسیر را به سمت چپ ادامه دهید تا به آخرین پرتال برسید دقت کنید منظور آخرین پرتال است در طول مسیر یک چاله وجود دارد آن را نیز رد کنید و مسیر را ادامه دهید تا به آخرین پرتال برسید وارد شوید و آزمایشگاه مخفی را پیدا کرده‌اید.

در آزمایشگاه ابتدا به دنبال دو کریستال که در همین اتاق هستند بگردید یکی روی میز اول و دیگری کمی جلوتر روی نیمکتی قرار دارد و بعد به پیش Megascope که در سمت چپ اتاق است بروید و دو کریستال را در کنارش روی بالش بگذارید و بعد Megascope را استفاده کنید و هر پنج Entry را ببینید و نهایی کنید. بالای پلهها و پایین نیز لوت وجود دارد آنها را بردارید بعد به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید و از سوراخ دیوار داخل شوید. دقت کنید کمی جلوتر موجودی از زیر زمین به شما حمله می کند باید همیشه QUEN داشته باشید او با یک ضرب گرالت را می‌کشد پس مراقب باشید.

وقتی زیر زمین در حال تکان خوردن و جا به جایی سنگها بود جابه جا شوید سه بار اینکار را بکنید تا از این حالت خارج شود و بیرون بیاید قبل از بیرون آمدنش Yrden را فعال کنید تا درونش گیر بیفتد و از جلو به موجود ضربه بزنید. اگر خود را جمع کرد از او دور شوید. بعضی وقتها از راه دور به سمتتان سم پرتاب می‌کند. بعد از چند دور حمله او دو تا می‌شود و کمی مبارزه را سخت می‌کند پس بیشتر مراقب باشید. روی یکی از آنها تمرکز کنید و آن را بکشید و بعد به سراغ دیگری بروید. بدون QUEN به آنها حمله نکنید و برای گیر انداختن آنها از Yrden استفاده کنید که بهترین گزینه است. بعد از کشتن آنها لوتشان را بردارید و به سمت جلو مسیر را ادامه دهید. در اینجا یک Pale Widow دیگر به شما حمله می کند. روش مانند قبل است فقط گفتن این نکته ضروری است که ضربات به پشت او اثری نمی گذارد.

بعد از کشتن موجود  در همین جا آیتم Mutated giant centipede albumen را بردارید بعد به سمت بالا مسیر را ادامه دهید تا به دیوار سست برسید با AARD آن را تخریب کنید و داخل شوید. به سمت پشت دستگاه مشخص شده بروید و Use را بزنید و آیتمی که پیدا کردید را انتخاب کنید. حال لباس و تمام اسلحه خود را در بیاورید و وارد دستگاه شوید.

حال Mutation برای شما باز شده است. در بخش Character در منو بروید و اکنون با زدن C می‌توانید بخش Mutation را باز کنید و کاراکتر خود را قویتر کنید. اکنون با پیدا کردن Great Mutation یا ساختن آنها به همراه Ability Point می‌توانید در این قسمت تواناییهای جدیدی به گرالت ببخشید. (اگر در New Game+ هستید و قبلا Mutation را آزاد کردید به شما Skill Point اضافی داده می شود.)

حال به سمت محل مشخص شده بروید و با AARD کریستال سمت راست را فعال کنید و وارد پرتال شوید. ماموریت تمام شده است.

ماموریت های فرعی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

دیدگاه ها بسته شده است