راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی No Place Like Home

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی No Place Like Home

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

 ماموریت فرعی (No Place Like Home)

در این مرحله از بازی عمارت خودتان در دنیای بازی را بدست خواهید آورد و می‌توانید آن را ارتقاع دهید و امکانات بیشتری به آن اضافه کنید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی No Place Like Home

وقتی اولین بار وارد Corvo Bianco شدید پیشکارتان شما را با بخشهای مختلف خانه‌تان آشنا میکند. بعد از آشنایی اولیه متوجه می‌شوید که این مکان را می‌توانید بازسازی کنید. بعد از صحبتهای اولیه و رسیدن به خانه با او صحبت کنید و گزینه اول را انتخاب کنید. سه گزینه اولیه برای ارتقا و نوسازی وجود دارد. 1. نوسازی عمومی خانه با قیمت 5000 کرون(ساختش سه روز بازی طول میکشد) 2. میز تعمیر زره با قیمت 1000 کرون (ساختش یک روز بازی طول میکشد) 3. ساخت grindstone با قیمت 1000 کرون (ساختش یک روز بازی طول میکشد)

بعد از اینکه هر سه گزینه را ساختید Barnabas به شما می‌گوید که یک مکان غیرمعمول در سرداب پیدا کرده است. به محل بروید با AARD دیوار سست را که رو به رو بعد از پله‌هاست خراب کنید تا آزمایشگاه مخفی را پیدا کنید آنجا را بررسی کنید.(در اینجا میتوانید تمام Mutagenهای قدیمی خود را به جدید ارتقا دهید اینکار را بکنید. بخش‌های دیگری نیز وجود دارد که بسیار کاربردیست مثل بخشی که معجون‌های شما را بازیابی میکند و…) باز با Barnabas صحبت کنید تا آپگریدهای جدید را انجام دهید. می‌توانید تخت خواب را با 1000 کرون و یک روز ارتقا دهید که بعد از خوابیدن باعث افزایش جان شما می شود. محل سلاح و محل زره را ارتقا دهید تا دو جای دیگر برای ذخیره داشته باشند 500 کرون برای هر کدام و یک روز زمان برای ارتقای هرکدام نیاز است. میتوانید اتاق میهمان را با 1000 کرون و دو روز زمان – اسطبل را با 2000 کرون و دو روز زمان (باعث افزایش انرژی اسب میشود) و باغ را با 2000 کرون و دو روز زمان درست کنید. (گیاهان دارویی در باغ ایجاد میشود.) بعد از ساختن تمام موارد ماموریت تمام می شود.

در این مرحله باید پول زیادی خرج کنید در پایین روشی ساده برای پول در آوردن در بازی به شما آموزش می‌دهیم.

روشی برای آسان پول در آوردن در بازی ویچر3

روشی برای آسان پول در آوردن در بازی ویچر3
کلیک کنید تا نقشه بزرگ شود

در پک Blood and Wine می‌توانید بیس‌های Hanse (محل آنها در نقشه بالا با رنگ سفید مشخص شده است) را به عنوان راهی برای کسب مقدار زیادی کرون در مدت زمان کوتاه مورد استفاده قرار دهید. با این حال، این روش را فقط بازیکنانی می‌توانند انجام دهند که مهارت کافی برای کشتن دشمنان درون بیس‌های Hanse را داشته باشند. (باید لول مناسبی داشته باشید) تا زمانی که رهبر این بیس‌ها کشته نشود، دشمنان عادی به طور مکرر در این بیس‌ها ظاهر می‌شوند و می‌توانید به کشتن آنها بپردازید. اگر جمعیت این بیس‌ها کم شد فقط کافی است از این مکان‌ها دور شوید و یا به دیگر مکان‌ها سفر کنید و دوباره بازگردید تا دوباره پر از دشمن شوند! دشمنان این بیس‌ها هنگامی که کشته می‌شوند، اغلب سلاح‌های معمولی و با کیفیتی دارا هستند. هر کدام از این سلاح‌ها به طور متوسط بین 100 تا 200 کرون به فروش می‌رسند بدین ترتیب می‌توانید در مدت زمان کوتاهی با کشتن این دشمنان مقدار زیادی پول بدست بیاورید.

ماموریت های فرعی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است