راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی No Place Like Home

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

 ماموریت فرعی (No Place Like Home)

در این مرحله از بازی عمارت خودتان در دنیای بازی را بدست خواهید آورد و می‌توانید آن را ارتقاع دهید و امکانات بیشتری به آن اضافه کنید.

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی No Place Like Home

وقتی اولین بار وارد Corvo Bianco شدید پیشکارتان شما را با بخشهای مختلف خانه‌تان آشنا میکند. بعد از آشنایی اولیه متوجه می‌شوید که این مکان را می‌توانید بازسازی کنید. بعد از صحبتهای اولیه و رسیدن به خانه با او صحبت کنید و گزینه اول را انتخاب کنید. سه گزینه اولیه برای ارتقا و نوسازی وجود دارد. 1. نوسازی عمومی خانه با قیمت 5000 کرون(ساختش سه روز بازی طول میکشد) 2. میز تعمیر زره با قیمت 1000 کرون (ساختش یک روز بازی طول میکشد) 3. ساخت grindstone با قیمت 1000 کرون (ساختش یک روز بازی طول میکشد)

بعد از اینکه هر سه گزینه را ساختید Barnabas به شما می‌گوید که یک مکان غیرمعمول در سرداب پیدا کرده است. به محل بروید با AARD دیوار سست را که رو به رو بعد از پله‌هاست خراب کنید تا آزمایشگاه مخفی را پیدا کنید آنجا را بررسی کنید.(در اینجا میتوانید تمام Mutagenهای قدیمی خود را به جدید ارتقا دهید اینکار را بکنید. بخش‌های دیگری نیز وجود دارد که بسیار کاربردیست مثل بخشی که معجون‌های شما را بازیابی میکند و…) باز با Barnabas صحبت کنید تا آپگریدهای جدید را انجام دهید. می‌توانید تخت خواب را با 1000 کرون و یک روز ارتقا دهید که بعد از خوابیدن باعث افزایش جان شما می شود. محل سلاح و محل زره را ارتقا دهید تا دو جای دیگر برای ذخیره داشته باشند 500 کرون برای هر کدام و یک روز زمان برای ارتقای هرکدام نیاز است. میتوانید اتاق میهمان را با 1000 کرون و دو روز زمان – اسطبل را با 2000 کرون و دو روز زمان (باعث افزایش انرژی اسب میشود) و باغ را با 2000 کرون و دو روز زمان درست کنید. (گیاهان دارویی در باغ ایجاد میشود.)

بعد از ساختن تمام موارد ماموریت تمام می شود.

ماموریت های فرعی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا