راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی Mutual of Beauclair’s Wild Kingdom 

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی Mutual of Beauclair’s Wild Kingdom

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت فرعی ( Mutual of Beauclair’s Wild Kingdom )

راهنمای پک Blood and Wine ویچر3/ ماموریت فرعی Mutual of Beauclair's Wild Kingdom 

در تابلوی اعلانات Francollar این ماموریت را پیدا میکنید. به محل مشخص شده در نقشه بروید وقتی به محل رسیدید کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید. خون را بررسی کنید. ردپای حیوان روی زمین را بررسی کنید. جنازه را بررسی کنید تا دمویی کوتاه شروع شود و مردی با اسب وارد شود. بعد از صحبت‌های مرد از او سوالات را بپرسید تا دیالوگ زرد رنگ مشخص شود و از او در مورد محل موجود سوال بپرسید. بعد از صحبت ها کلیک راست را فشار دهید در جاده جلو بروید، کمی جلوتر خونی روی فنسها پیدا خواهید کرد. پوست موجود روی زمین را بررسی کنید. کمی جلوتر بشکه‌های شکسته را بررسی کنید. (در اطراف این محل لوت‌هایی است می‌توانید بردارید.) حال  رایحه را دنبال کنید کلیک راست را فشار دهید و رایحه را به سمت مقصد آن دنبال کنید. کمی جلوتر که بروید خون را بررسی کنید. حال به دنبال لکه‌های خون روی زمین به سمت جلو بروید تا به جسد مرد برسید. نامه را بردارید و با V آن را بخوانید. حال صدایی از سمتی می‌آید دقت کنید و به سمت صدا حرکت کنید وقتی به صدا نزدیک شدید محلی در نقشه مشخص می‌شود به آن سمت بروید وقتی به پیش مردها رسیدید دمو شروع می‌شود. صحبت‌های اولیه تاثیری ندارد اما بعد از کمی مرد سر می رسد.

این یکی از مراحلیست که سبک نقش آفرینی در بازی ویچر3 معنی پیدا می‌کند و شما به فکر فرو میروید که به عنوان یک ویچر که وظیفه‌ی کشتن Monsterها را دارد آیا باید از جان این موجود به خاطر اینکه آخرین گونه خود است بگذرید یا به خاطر جلوگیری از کشته شدن مردم موجود را بکشید… ویچر دنیای انتخاب‌های سخت و غیرقابل بازگشت است…

دو راه پیش روی شماست. کشتن یا نکشتن Silver Basilisk.. اگر موجود را نکشید در کل 350 کرون در اول بدست می آورید و میتوانید 50 کرون بیشتر نیز بگیرید. در صورت کشتن  موجود نیز مردها 400 کرون به شما می دهند و در بدن موجود نیز silver basilisk trophy (همه چیز را یک درصد افزایش می‌دهد) را بدست می آورید. اما هر انتخابی در این مرحله تاثیر خاص خود را روی دنیای بازی دارد!

اگر Silver Basilisk را بکشید قیمت‌های herbalistهای سراسر نقشه گران می‌شود! همینطور اگر چند روز بعد به مکان مبارزه با موجود برگردید Borhis را خواهید دید که زیر درختی در بالا تپه در حال عزاداری برای موجود است! اما اگر موجود را نکشید نیز عواقب خاص خود را دارد. این باعث ناراحتی گیلد Coopers می‌شود! پس قیمت‌های برخی اجناس برای شما گرانتر می‌شود. اما نکشتن موجود از Borhis در مرحله There Can Be Only One برایتان می‌تواند فضیلتِ شفقت را به همراه داشته باشد و همینطور می‌توانید جلوی منقرض شدن این موجود را بگیرید. همینطور و نگرفتن پول سری دوم از Borhis برایتان فضیلت سخاوت را به دنبال خواهد داشت. در کل انتخاب با شماست.

اگر تصمیم گرفتید او را نکشید همان موقع پاداشتان را میگیرید. اما اگر قصد کشتن Silver Basilisk را دارید. نقطه ضعف موجود Draconid oil و Aard و Igni است. قبل از مبارزه تصمیم بگیرید به همراه مردها بجنگید(گزینه دوم) و یا آنها فقط از دور تیراندازی کنند.(گزینه اول) انتخاب با خودتان است ولی بگذارید آنها از تیرکمان استفاده کنند تا او روی زمین بماند. در هنگام مبارزه مراقب باشید او به هوا می‌پرد و به شما حمله میکند یا سم پرت میکند. از Aard برای زمین زدن و ضربه زدن به او استفاده کنید و از Draconid oil برای تقویت اثر دهی ضرباتتان استفاده کنید. ضربات او سمی است از QUEN برای خنثی کردن اثر سم استفاده کنید و بدون QUEN نزدیکش نشوید. بعد از کشتن موجود لوتش را بردارید. مرحله تمام شده است. 

ماموریت های فرعی دیگر پک Blood and Wine ویچر3

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است