چگونه سیو نسخه اصلی Elden Ring را به Shadow of the Erdtree منتقل کنیم؟

چگونه سیو نسخه اصلی Elden Ring را به Shadow of the Erdtree منتقل کنیم؟

بعد از انتشار بسته الحاقی جدید الدن رینگ یعنی ELDEN RING – Shadow of the Erdtree یکی از مشکلاتی که برای بازی قبلی بوجود آمد کار نکردن سیوهای نسخه اصلی بازی است. در این مطلب آموزش دقیقی برای شما آماده کردیم تا بتوانید از سیوهای قدیمی خود در نسخه جدید استفاده کنید.

برای خواندن مطالب بیشتر از الدن رینگ به صفحه دنیای الدن رینگ مراجعه فرمایید.

منوی اصلی: راهنمای کامل بازی Elden Ring Shadow of the Erdtree (دیگر راهنمایی‌ها)

ابتدا فایل Save Copier را از اینجا دانلود کنید و بعد ادامه راهنمایی را انجام دهید. (EldenRingSaveCopy.v0.0.3-alpha) (یا از سورس اصلی اینجا دریافت کنید)

طرز استفاده از Save Copier:

1. از Save اصلیتون backup بگیرید همان Saveئی که برای ورژن ۱.۱۰.۱ است و پسوند .sl2 دارد. (دوتا، یکی برای تبدیل کردن و یکی برای خودتون که چنانچه مشکل پیش اومد بتونید Save رو برگردونید).

2. وارد بازی با ورژن ۱.۱۲.۱ شوید (منظور پک جدید است) و یک کاراکتر بسازید و از بازی خارج شوید. به محل ذخیره‌ی بازی بروید: (C:\Users\USER\AppData\Roaming\EldenRing\[USER ID]).

چنانچه دو پوشه مشاهده کردید یادتان باشد پوشه‌ای که دو رقم آخرش 66 است برای ورژن ۱.۱۰.۱ است و پوشه‌ی دیگر برای ۱.۱۲.۱ است. از Save ورژن ۱.۱۲.۱ هم کپی بگیرید همانی که پسوندش sl2 است و در محلی دیگر ذخیره کنید (ترجیحاً backup و Save جدید در پوشه‌های جداگانه ولی در یک درایو باشند).

3. برنامه‌ی Elden Ring Save Copier رو دانلود کنید; (فایل دانلود)

4. برنامه‌ی Save Copier رو اجرا کنید.

5. بر روی گزینه‌ی Source File کلیک کنید و محل ذخیره‌ی Save ورژن ۱.۱۰.۱ را به برنامه بشناسانید.

6. بر روی گزینه Destination file کلیک کرده و محل ذخیره‌ی Save ورژن ۱.۱۲.۱ را بشناسانید.

7. بر روی گزینه‌ی پایین برنامه که زرد رنگ و بزرگ است کلیک کنید (save شما تبدیل شد). اکنون به محلی که برای Save ورژن ۱.۱۲.۱ ساخته بودید بروید و فایل sl2 موجود در آن را کپی کنید.

8. به محل ذخیره‌ی Save بازی بروید: ( C:\Users\USER\AppData\Roaming\EldenRing\[USER ID]) و فایل با پسوند sl2.bak را پاک کنید و هر آنچه داخلش هست. sl2ای که کپی کرده بودید را اینجا Paste کنید. تمام

منوی اصلی: راهنمای کامل بازی Elden Ring Shadow of the Erdtree

 

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است