محل و رازهای سیاه چال Tombsward Cave منطقه Limgrave

محل و رازهای سیاه چال Tombsward Cave منطقه Limgrave بازی ELDEN RING

راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

سیاه چال Tombsward Cave

سیاه چال Tombsward Cave

نکته: این سیاه چال پر از حوضچه‌های سمی است. برای اینکه اثر سم روی بدن‌تان را از بین ببرید از اسپل یا از معجون‌های ضدسم استفاده کنید. می‌توانید در کناره‌ها و روی بخش‌های بدون سم بایستید تا سم کمتر به شما اثر کند. دشمنانی که از دور به شما سم پرت می‌کنند را می‌توانید با تیرکمان یا جادو بکشید.

در این دانجن می‌توانید آیتم‌های زیر را پیدا کنید:

 • Cave Moss: در ساخت آیتم‌های مختلف در بخش Crafting کاربرد دارد. مخصوصا برای ساخت معجون ضدسم (NEUTRALIZING BOLUSES) که در مواقع ضروری برایتان کاربردی هستند. آنها بیشتر در غارهای تاریک به رنگ سبز روی زمین مشخص هستند.
 • Poisonbloom: در ساخت آیتم‌های مختلف در بخش Crafting کاربرد دارد. این آیتم‌ها بیشتر در ساخت تیرهای سمی، بمب‌های سمی و اقلام مشابه به کار می‌رود.
 • Toxic Mushroom: در ساخت آیتم‌های مختلف در بخش Crafting مانند بمب‌های سمی به کار می‌رود.
 • Arteria Leaf: این آیتم بسیار نادر است و در ساخت برخی از آیتم‌های بسیار مهم بخش Crafting کاربرد دارد. مثلا آیتم EXALTED FLESH که باعث افزایش قدرت حمله فیزیکی شما می‌شود یا UPLIFTING AROMATIC که علاوه بر افزایش قدرت فیزیکی آسیب وارده را نیز کاهش می‌دهد را می‌توانید با کمک این آیتم تهیه کنید. (Cookbook مخصوصشان را باید داشته باشید.)
 • Immunizing Cured Meat: معجونی که به طور موقت بخش Immunity را تقویت می‌کند.
 • Golden Rune [2]: مقدار ۴۰۰ رون با فروش یا استفاده از آن بدست می‌آورید. 
 • Golden Rune [3]: مقدار ۸۰۰ رون با فروش یا استفاده از آن بدست می‌آورید. 
 • Nomadic Warrior’s Cookbook [8]: با این کتاب دو آیتم Poison Grease و Drawstring Poison Grease را می‌توانید در بخش Crafting بسازید که باعث می‌شود سلاح شما برای مدت کوتاهی سمی شود.
 • Furlcalling Finger Remedy: در محیط علائمی به جا می‌گذارد که باعث می‌شود برای بخش co-op یا PVP با دیگر بازیکنان در تعامل باشید.
 • Poisonbone Dart: دارت‌های سمی که می‌توانید از راه دور به دشمنان با آنها آسیب وارد کنید.
 • Viridian Amber Medallion: مدالیونی که حداکثر انرژی شخصیت شما را افزایش می‌دهد. (با کشتن باس بدست می‌آيد.)

سیاه چال Tombsward Cave

باس: باسی به نام MIRANDA THE BLIGHTED BLOOM در انتهای غار سمت چپ قرار دارد. یک گیاه بزرگ که به سمتتان سم می‌فرستد و می‌تواند کل بدنش را روی سرتان پرت کند. این باس بسیار شبیه به یک گل سمی غول پیکر است. فقط به باس حمله کنید و حتی اگر سمی شدید نیز دست از حمله به آن برندارید تا او را بکشید و اگر خونتان بسیار کم شد از فلاسک استفاده کنید. حملاتش بسیار قابل پیش بینی است و بیشتر سم از خود بیرون می‌دهد. اگر شما بازیکنی هستید که از دور حمله می‌کنید مثل جادوگر، پس بهتر است از طلسم‌هایی استفاده کنید که آسیب‌های سنگینی وارد می‌کنند تا به سرعت موجود را بکشید. آتش روی او تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد. مراقب پرتوهایی که روی زمین می‌اندازد باشید و از آن‌ها دور شوید و جاخالی دهید. بعد از کشتن او آیتم Viridian Amber Medallion و ۲۱۰۰ رون بدست می‌آورید.

باز کردن متن مخفی

در ابتدای غار اگر سمت راست و محلی که حوضچه‌های سمی است بروید با چند موش رو به رو می‌شوید و اگر در آن مناطق سمت راست و چپ را بگردید آیتم‌های خوبی پیدا خواهید کرد. فقط مراقب باشید که از اسپل یا معجون ضدسم برای از بین بردن سم از بدنتان استفاده کنید.

بازگشت به : راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

راهنمای دیگر سیاه چال‌های بازی ELDEN RING

دیدگاه ها بسته شده است