محل و رازهای سیاه چال Coastal Cave منطقه Limgrave بازی ELDEN RING

راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

سیاه چال Coastal Cave

سیاه چال Coastal Cave

نکته: این غار تاریک است (از مشغل استفاده کنید) و پر از دشمنانی به نام DEMI-HUMAN است، این نوع دشمنان دارای گونه‌های مختلفی هستند، سریعند و چندین ضربه پشت سرهم وارد می‌کنند.

در این دانجن می‌توانید آیتم‌های زیر را پیدا کنید:

 • Cave Moss: در ساخت آیتم‌های مختلف در بخش Crafting کاربرد دارد. مخصوصا برای ساخت معجون ضدسم (NEUTRALIZING BOLUSES) که در مواقع ضروری برایتان کاربردی هستند. آنها بیشتر در غارهای تاریک به رنگ سبز روی زمین مشخص هستند.
 • Silver Firefly: در ساخت آیتم کاربرد دارد. مخصوصا آیتم SILVER-PICKLED FOWL FOOT که توانایی یافتن آیتم‌های شما را برای مدت محدودی زیاد می‌کند. آنها با رنگ طلایی در تاریکی مشخص هستند.
 • Land Octopus Ovary: در ساخت آیتم‌های مختلف در بخش Crafting به کار می‌رود. 
 • Smoldering Butterfly: پروانه‌هایی هستند که بیشتر دور آتش جمع می‌شوند. برای ساخت آیتم‌هایی که به آتش ربط دارند مفید هستند، مخصوصا تیرهای آتشین که در موارد مختلف به دردتان می‌خورند. همینطور در ساخت معجون‌های مختلف برای افزایش آسیب آتش یا جلوگیری از آسیب آتش و هرگونه آیتمی که به آتش ربط دارد مفید هستند. بیشتر مواقع آنها را در روی آتش‌ها پیدا خواهید کرد.
 • Sewing Needle: بعد از شکست باس این آیتم را بدست می‌آورید. این آیتم بخشی از ماموریت فرعی برای شخصیت Boc است.
 • Tailoring Tools: بعد از شکست باس این آیتم را بدست می‌آورید. برای تغییرات بسیار جزئی روی ظاهر برخی از آیتم‌ها به کار می‌رود.
 • Armorer’s Cookbook [2]: با این آیتم تیرهای آتشین در بخش Crafting آزاد می‌شود.

باس: در این منطقه دو باس با نام‌های Demi-Human Chief یافت می‌شود. مراقب باشید که با هر دو درگیر نشوید و روی یکی تمرکز کنید و کار او را اول بسازید. از محیط استفاده کنید. ابتدا موجودات Demi-Human عادی را بکشید تا میدان مسابقه خلوت شود و بعد تمرکزتان را روی یکی و بعد دیگری بگذارید. با ضربات پیاپی به آنها ضربه بزنید بدین ترتیب جلوی ضربات آنها گرفته می‌شود. ضرباتی که از بالا وارد می‌کنند حتی از شیلد شما نیز عبور می‌کند بهتر است اینگونه ضربات را جاخالی دهید. استفاده از ارواح یا Ashes این مبارزه را بسیار راحتر خواهد کرد. اگر شیلد خوب دارید به راحتی ضرباتشان را دفع کنید و به موقع ضربه بزنید. بعد از کشتن او آیتم Tailoring Tools و Sewing Needle و همینطور ۹۰۰ رون بدست می‌آورید.

ماموریت فرعی مرتبط:

شخصیت Boc

شخصیت Boc در محلی در نقشه بالا و در یک بوته یا درخت کوچک که در عکس بالا مشخص است می‌توانید او را پیدا کنید. (صدای او نیز شنیده می‌شود که از شما کمک می‌خواهد) بعد از صحبت با او بعدا در همین غار او را خواهید یافت. آیتم Sewing Needle را بعد از کشتن باس به او بدهید تا بعدا در طول بازی چند بار او را ملاقات کنید. 

در ادامه در مناطق زیر او را ملاقات خواهید کرد:

 •  Site of Grace منطقه Lake-Facing Cliffs بعد از استراحت در این محل
 •  Site of Grace منطقه East Raya Lucaria Gate بعد از استراحت در این محل
 •  Site of Grace منطقه Altus Highway Junction بعد از استراحت در این محل
 •  Site of Grace منطقه East Capital Rampart بعد از استراحت در این محل

رمز و راز: (در اسپویل آورده شده تا در صورتی که می‌خواهید خودتان تجربه کنید.)

باز کردن متن مخفی

بعد از کشتن باس‌ها از غار پشت آنها به سمت دیگر بروید. در سمت دیگر وارد جزیره‌ای می‌شوید و جلوتر به Site of Graceی به نام Church of Dragon Communion می‌رسید. در اینجا می‌توانید قدرت‌های اژدهایانی که کشتید را انتخاب و بدست بیاورید.

بازگشت به : راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

راهنمای دیگر سیاه چال‌های بازی ELDEN RING

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا