محل و رازهای سیاه چال Earthbore Cave منطقه Limgrave بازی ELDEN RING

محل و رازهای سیاه چال Earthbore Cave منطقه Limgrave بازی ELDEN RING

راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

سیاه چال Earthbore Cave

محل و رمز و رازهای سیاه چاله های منطقه Limgrave بازی ELDEN RING

مراقب باشید این غار تاریک است می‌توانید برای دید بهتر از مشعل استفاده کنید. در این غار پر از موش‌های بزرگ و کوچک است. این سیاه چال را در عکس بالا در منطقه Limgrave پیدا خواهید کرد.

آیتم‌های زیر در این سیاه چال یافت خواهند شد:

 • Spelldrake Talisman: آسیب Magical (جادو) را کاهش می‌دهد. برای زمانی که دشمنان به سمتتان جادوی آبی پرت می‌کنند بسیار مناسب است. (با کشتن باس این سیاه چال یعنی Runebear بدست می‌آید.)
 • پنج تا Kukri : چاقوهای کوچکی که می‌توانید به سمت دشمنان آنها را پرتاب کنید.
 • Glowstone: از این آیتم برای روشن کردن محیط غارهای تاریک می‌توانید استفاده کنید. همینطور در بخش Crafting استفاده‌های گوناگونی می‌توانید از این آیتم داشته باشید. روی مقبره‌های تخریب شده‌ی سراسر نقشه به شدت یافت می‌شوند.
 • Golden Rune [1]: مقدار ۲۰۰ رون با فروش یا استفاده از آن بدست می‌آورید. 
 • هشت تا Cave Moss: در ساخت آیتم‌های مختلف در بخش Crafting کاربرد دارد. مخصوصا برای ساخت معجون ضد سم (NEUTRALIZING BOLUSES) که در مواقع ضروری برایتان کاربردی هستند. آنها بیشتر در غارهای تاریک به رنگ سبز روی زمین مشخص هستند.
 •  سه تا Silver Firefly: در ساخت آیتم کاربرد دارد. مخصوصا آیتم SILVER-PICKLED FOWL FOOT که توانایی یافتن آیتم‌های شما را برای مدت محدودی زیاد می‌کند. آنها با رنگ طلایی در تاریکی مشخص هستند.
 • Smoldering Butterfly: پروانه‌هایی هستند که بیشتر دور آتش جمع می‌شوند. برای ساخت آیتم‌هایی که به آتش ربط دارند مفید هستند، مخصوصا تیرهای آتشین که در موارد مختلف به دردتان می‌خورند. همینطور در ساخت معجون‌های مختلف برای افزایش آسیب آتش یا جلوگیری از آسیب آتش و هرگونه آیتمی که به آتش ربط دارد مفید هستند. بیشتر مواقع آنها را در روی آتش‌ها پیدا خواهید کرد.
 • Trina’s Lilly: در ساخت آیتم‌های مختلف در بخش Crafting کاربرد دارد. در ساخت آیتم SLEEP POT کاربرد دارد. (SLEEP POT برای مدت کوتاهی دشمنان را به خواب فرو می‌برد.) آنها بیشتر در مکان‌های سر بسته مانند غارها یافت می‌شوند.
 • Pickled turtle neck: برای مدت کوتاهی مصرفی این آیتم بازیابی انرژی شما را سرعت می‌بخشد. بیشتر در صندوق‌ها یافت می‌شوند.

محل و رمز و رازهای سیاه چاله های منطقه Limgrave بازی ELDEN RING

باس: باسی به نام Runebear در انتهای این سیاه چال حضور دارد. این موجود همان مکانیزم خرس‌های بزرگ را دارد. دو دستش را بالا می‌آورد و رویتان می‌افتد یا به سمت جلو و زیرش جاخالی دهید یا با سپر جلوی ضربه را بگیرید. به زیر شکمش بروید و ضربه بزنید، هیکلش بزرگ است و به خوبی نمی‌تواند آنجا به شما ضربه بزند. با دست چپ و راست بعضی وقت‌ها ضربه می‌زند ولی بیشتر وقتی با دو دست ضربه می‌زند خطرناک است و انرژی زیادی از شما کم می‌کند. وقتی در حال ضربه زدن است به دورش بچرخید و از کنار به او ضربه بزنید و باز دفاع کنید تا زمان مناسب برای حمله را پیدا کنید. با کشتنش طلسم Spelldrake Talisman را بدست می‌آورید.

رمز و راز: (در اسپویل آورده شده تا در صورتی که می‌خواهید خودتان تجربه کنید.)

باز کردن متن مخفی
 1. اگر درخت کوچکِ درخشانی که در بالای سیاه چال است را بررسی کنید (مانند شمعدانیِ بزرگی می‌ماند)، روحی شما را به سمت ورودی غار راهنمایی می‌کند.
 2. در ابتدای تونل قبل از اینکه به صندوق برسید زمین ریزش می‌کند و در بین موش‌ها گرفتار خواهید شد.

بازگشت به : راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

راهنمای دیگر سیاه چال‌های بازی ELDEN RING

قسمتهای دیگر راهنمایی قدم به قدم الدن رینگ (به ترتیب از قسمت اول تا…):

جدیدترین راهنماییهای ساعت هفت در مورد الدن رینگ(کلی):

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است