محل و رازهای سیاه چال Morne Tunnel منطقه Limgrave بازی ELDEN RING

محل و رازهای سیاه چال Morne Tunnel منطقه Limgrave بازی ELDEN RING

راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

سیاه چال Morne Tunnel

سیاه چال Morne Tunnel

در محل بالا می‌توانید این سیاه چال را پیدا کنید. این یک غار است که در زیرزمین قرار دارد که پر از تونل‌های تو در تو است. حتما در این غار کامل بگردید چراکه آیتم Smithing Stones [1] (برای ارتقای اولیه سلاح) در آن زیاد یافت می‌شود.

در این دانجن می‌توانید آیتم‌های زیر را پیدا کنید:

 • Rusted Anchor: یک سلاح سنگین است که قدرتی خاص خود را دارد. قدرتی که میزان آسیب وارده توسط شما را برای مدت محدودی افزایش می‌دهد.
 • Smithing Stones [1]: جهت ارتقای اولیه سلاح‌های ساده بازی به کار می‌رود. در سراسر غار روی دیوار وجود دارد. (اکثرا جلوی معدنچی‌ها با رنگ زرد)
 • Somber Smithing Stones [1]: جهت ارتقای اولیه سلاح‌های خاص بازی به کار می‌رود. دو تا از آن در این معدن پیدا خواهید کرد. (سنگی با رنگ سفید)
 • Explosive Stone : بعضی وقت‌ها توسط معدنچی‌ها Drop می‌شود.
 • Explosive Stone Clump: بعضی وقت‌ها توسط معدنچی‌ها Drop می‌شود.
 • Cracked Crystal: بعضی وقت‌ها توسط معدنچی‌ها Drop می‌شود. این آیتم‌ها در قسمت Crafting کاربرد دارند. در ساخت برخی تیرها و برخی از آیتم‌ها به کار می‌رود.
 • Pickaxe: بعضی وقت‌ها توسط معدنچی‌ها Drop می‌شود. نوعی سلاح ساده است.
 • Golden Rune [2]: مقدار ۴۰۰ رون با فروش یا استفاده از آن بدست می‌آورید.
 • Staunching Boluses: اثرات منفی ضربات خونی یا Blood را کاهش می‌دهد. این آیتم را می‌توانید در بخش Crafting نیز تهیه کنید.
 • Soft Cotton: برای پرش از بلندی کاربرد دارد و می‌توانید با استفاده از آنها از بلندی‌ها به پایین بپرید بدون اینکه آسیب زیاد جدی ببینید.
 • Large Glintstone Scrap: استفاده از این سنگ بزرگ آبی تعداد زیادی گوی‌های کوچک آبی جادویی ایجاد می‌کنه که به دشمنان آسیب وارد می‌کنند.
 • Arteria Leaf: این آیتم بسیار نادر است و در ساخت برخی از آیتم‌های بسیار مهم بخش Crafting کاربرد دارد. مثلا آیتم EXALTED FLESH که باعث افزایش قدرت حمله فیزیکی شما می‌شود یا UPLIFTING AROMATIC که علاوه بر افزایش قدرت فیزیکی آسیب وارده را نیز کاهش می‌دهد را می‌توانید با کمک این آیتم تهیه کنید. (Cookbook مخصوصشان را باید داشته باشید.)
 • EXALTED FLESH: در صندوقی این آیتم را پیدا خواهید کرد. به مدت ۳۰ ثانیه با استفاده از این آیتم قدرت حمله شما ۲۰ درصد افزایش پیدا می‌کند.

سیاه چال Morne Tunnel

باس: باسی به نام Scaly Misbegotten در انتهای این سیاه چال حضور دارد. ضربات کندی می‌زند و هر دو ضربه مکث کوتاهی می‌کند که بهترین زمان برای حمله کردن به باس است. دورش بچرخید و از پشت به او ضربه بزنید تا کشته شود. این موجود آهسته حرکت می‌کند و تبر بزرگی را در دست دارد. هنگامی که حمله می‌کند، شما به راحتی می‌توانید برای جلوگیری از حملاتش واکنش نشان دهید یا زمانی که شروع به چرخاندن سلاح سنگین می‌کند می‌توانید دور شوید. بعد از کشتن او آیتم Rusted Anchor و ۲۰۰۰ رون بدست می‌آورید.

رمز و راز: (در اسپویل آورده شده تا در صورتی که می‌خواهید خودتان تجربه کنید.)

باز کردن متن مخفی
 1. در آسانسور اول موقعی که پایین می‌روید. رو به رو را نگاه کنید، می‌توانید با پرش وارد تونل دیگری شوید که یک Smithing Stones [1] درونش قرار دارد. (جلوتر می‌توانید این آیتم را از تاجری خاص خریداری کنید.)
 2. در پشت کلبه در بخش دوم بازی آیتم Somber Smithing Stones [1] را خواهید یافت. در سمت دیگر غار نیز بعد از کشتن تعداد زیادی از دشمنانی به نام MISBEGOTTEN در کناری می‌توانید این آیتم را پیدا کنید. دقت کنید که جلوتر در بازی می‌توانید این آیتم را از یک تاجر خاص خریداری کنید.

بازگشت به : راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

راهنمای دیگر سیاه چال‌های بازی ELDEN RING

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است