راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی The Tower Outta Nowheres و The Path of Warriors

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت فرعی (The Tower Outta Nowheres)

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی The Tower Outta Nowheres و The Path of Warriors

به این بخش از نقشه بروید(عکس بالا) و با مرد صحبت کنید و ماموریت را بپذیرید. به محل مشخص شده در نقشه بروید.  وقتی وارد برج شدید یک پرتال آنجاست واردش شوید. زیر پله‌ها در همان جایی که از پرتال خارج می‌شوید یک صندوق است. یک صندوق نیز در طرف دیگر است. بعد از خالی کردن صندوق‌ها باید با Golem رو در رو شوید. باید بسیار مراقب باشید بیشتر دمیج را می‌توانید به پشت او وارد کنید باید به موقع جا خالی داده و ضربه بزنید. همیشه از QUEN استفاده کنید و برای تضعیف Armor او می‌توانید از IGNI نیز استفاده کنید. بعد از شکست دادن او مردی از شما کمک می‌خواهد به سمت او بروید و با او صحبت کنید. بعد از صحبت کردن با مرد به محلی که در نقشه مشخص شده است بروید.

بخشی از مسیر را باید شنا کنید و مسیر را ادامه دهید. وقتی به اتاق رسیدید چندین Alghoul به شما حمله می کنند. سرعت آنها بالاست باید خیلی مراقب باشید و همیشه از QUEN  استفاده کنید. اول به سرعت آن که جدا از آن دو است را بکشید و بعد به سراغ دوتای دیگر بروید. حتما اگر خودشان را Heal کردند از AXII استفاده کنید. بعد از کشتن آنها بلافاصله یک Gargoyles ظاهر می‌شود وقتی فریاد می‌کشد نزدیکش نشوید حسابی خونتان را کم می‌کند. همیشه دورش بچرخید و از سرعت خود نسبت به کندی او استفاده کنید همیشه از QUEN استفاده کنید. بعد از این نوبت Werewolf است که باید حسابش را برسید. باید به سرعت به او ضربه بزنید و جای خالی دهید و از AXII برای متوقف کردن Heal استفاده کنید. بعد از کشتن او اینبار یک گاو ظاهر می‌شود!

حال به سمت محل مشخص شده بروید و از صندوق کلید را بردارید. (دو صندوق دیگر در محیط است اولی در کنار همان صندوقی که کلید است و دومی در بالای پله‌ها) حال به پیش کتابخانه برگردید. باید به سمتی که مشخص شده حرکت کنید و در را باز کنید و بعد مسیر را ادامه دهید. در سمت کتابخانه کلیک راست را فشار داده و کتاب های قرمز را بررسی کنید. تا کتاب Gottfried’s Omni-opening Grimoire را بدست بیاورید. (دو صندوق دیگر در محیط هستند) حال به سمت محل مشخص شده بروید و کتاب را به مرد بدهید.

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی The Tower Outta Nowheres و The Path of Warriors

حال به دنبال مرد بروید. در اتاق بعدی یک Earth Elemental به شما حمله می کند به هیچ عنوان روی الکتریسیته نایستید و از ضربات Elemental دوری کرده و ضربه بزنید. بعد از شکست دادن موجود با مرد حرف بزنید. بعد از دیدن دمو از آب خارج شده و دمو را ببینید. می‌توانید پول را قبول کنید یا نکنید و بعد مردی از شما در مورد دوستانش سوال می‌کند می‌توانید حقیقت را بگویید که مرده‌اند یا نگویید دست شماست. ماموریت تمام شده است. (عواقب خاصی ندارد)


ماموریت فرعی (The Path of Warriors)


اول باید ماموریت The Tower Outta Nowheres (توضیحات در بالا!) را انجام دهید تا این ماموریت باز شود. به محل مشخص شده در نقشه بروید و با زن صحبت کنید. بعد به پیش مرد در محل مشخص شده رفته و با او صحبت کنید و قبول کنید که مسیر را می‌روید. باید مسیر را تا بالای قله طی کنید در طول مسیر باید از پرتگاه‌ها بپرید و مراقب باشید. در طول مسیر Harpy و Sirenها به شما حمله می کنید با تیر کمان آنها را به زمین انداخته و به آنها ضربه بزنید. جلوتر تعداد بیشتری از آنها وجود دارد پس باید بسیار مراقب باشید که به پایین پرت نشوید. بعد از کشتن آنها مسیر را به سمت بالا ادامه دهید. به جایی می‌رسید که بزها هستند جلوتر یک پل تخریب شده است از دور بدوید و بلند بپرید تا از آن عبور کنید. به یک ساختمان نیمه تخریب شده می رسید. (قبل از ادامه ماموریت می‌توانید یک محل مخفی را کشف کنید!)

 محل مخفی: در اینجا وارد در شوید و به طبقه ی پایین بروید در اینجا کمی جلوتر روی سنگی یک نوشته را بخوانید در انتهای صفحه یک روح وجود دارد آن را بکشید و در همان جا یک دستگیره است آن را استفاده کنید تا همه‌ی درهای زندان باز شود. از درها روح های بیشتری می آیند آنها را بکشید و بعد یکی یکی وارد درها شده و لوت ها را بردارید. یکی از درها به یک سوراخ ختم می شود وارد آن شوید و مسیرش را به سمت جلو ادامه دهید. دو روح در انتهای راهرو را کشته و از پله ها بالا بروید. مسیر را ادامه دهید تا به یک سوراخ برسید از سوراخ داخل شده و صندوق را باز کنید. و بعد سه روح دیگر را بکشید. (این بخشی از Treasure hunt می‌باشد.)

حال از اتاق خارج شده و به بالای ساختمان تخریب شده مسیر را ادامه دهید. تا به پیرمرد برسید و با او صحبت کنید. وقتی از چند مانع گذشتید Harpy را بکشید و بعد مسیر را ادامه دهید. در بالا که برسید یک Place of Power و یک صندوق وجود دارد از وسط محل نیز لوت را بردارید تا ماموریت را انجام دهید. حال از طرف دیگر لیز بخورید و به پایین بروید تا به غار برسید و داخل غار شوید تا به آب برسید شیرجه بزنید و مسیر را زیر آب به سمت محل مشخص شده ادامه دهید. در میانه راه به بالا بروید و اکسیژن بگیرید (در بریدگی) و بعد مسیر را ادامه دهید. تا به محلی برسید که صندوقی زیر آب است آن را خالی کرده و حالا یک محل جدید در نقشه مشخص می‌شود. حال باید از غار خودتان را خارج کنید. با مشعل محیط را روشن کرده و با پرش از موانع عبور کنید. وقتی از غار خارج شدید سه دزد به شما حمله می‌کنند آنها را بکشید و به محل مشخص شده در نقشه بروید. ماموریت تمام شده است.

مراحل فرعی دیگر

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا