راهنمای The Witcher 3 / سری ماموریت فرعی The Assassins

راهنمای The Witcher 3 / سری ماموریت فرعی The Assassins

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

 سری ماموریت فرعی The Assassins روی سرنوشت شاه سرزمین Novigrad  و Velen تاثیرگذار است.ماموریت فرعی Redania’s Most Wanted بخشی از سری ماموریت است که قبلا در سایت قرار گرفته است.

سرنوشت پادشاهی:

1. اگر سری ماموریت فرعی Assassin که شامل :Blindingly Obvious – A Deadly PlotAn Eye for an Eye – Redania’s Most WantedReason of State مخصوصا ماموریت Reason of State نادیده بگیرید و انجام ندهید تا Radovid  پادشاه ‌شود.(در این صورت او شروع به کشتار جادوگران و غیر انسان‌ها می‌کند…)

2. اگر سری ماموریت فرعی Reason of State طرف Dijkstra را بگیرید تا Dijkstra فرماندار شود. (در این صورت او با استفاده از ترس و کم کردن آزادی مردم حکومت می‌کند… اما صنعت رونق می‌گیرد.)

3. اگر سری ماموریت فرعی Reason of State طرف Roche را بگیرید تا قرارداد صلح با Nilfgaard امضا شود.(پیروزی Nilfgaard) (در این صورت سیری می‌تواند ملکه شود. اگر طبق راهنمایی مرحله Something Ends, Something Begins بازی را پیش ببرید.) (در این صورت جنگ تمام می‌شود و صلح و رفاه برقرار می‌شود.)

عاقبت Emhyr var Emries:

در صورتی که Nilfgaard بر شمال مسلط شود(گزینه سوم) او شروع به کشتن مخالفان در دربار می‌کند و خائنان را با تعصب شدید از بین می‌برد.

در صورتی که Dijkstra یا Radovid (گزینه اول و دوم) بر شمال مسلط شود رعایای او قیام می‌کنند و او را می‌کشند.

 ماموریت فرعی (An Eye for an Eye)

 ماموریت فرعی (An Eye for an Eye)

(ماموریت اصلی The Isle of Mists این ماموریت را Fail می‌کند)

به محل مشخص شده در نقشه بروید و با Vernon Roche حرف بزنید. دیالوگ‌های زرد را دنبال کنید تا در مورد ماموریت حرف بزنید و ماموریت را قبول کنید. بعد از صحبت کردن با او، به محل مشخص شده در نقشه بروید و باز با او صحبت کنید و دمو را ببینید. بعد از کمی باید به سمت دهکده به سرعت حرکت کنید اگر در اینجا کُند عمل کنید شخصیت Ves می‌میرد. چند نفر در ابتدای دهکده به شما حمله می‌کنند زیاد با آنها درگیر نشوید و به انتهای دهکده و به کمک Ves بروید و سربازانی که با او درگیر هستند را بکشید. مراقب باشید و از QUEN برای دفاع از خود و از Alt چپ برای جای خالی به موقع استفاده کنید و دشمنان را بکشید… بعد وارد دمو شوید. در اینجا می‌توانید انتخاب کنید که سرباز را بکشید یا نکشید انتخاب با شماست و تاثیری در داستان ندارد. (بهتر است مرد را نکشید، بعد از اتمام ماموریت می توانید لوت جسد ها را بردارید.برخی از آنها لوت خوبی دارند.)


ماموریت فرعی (A Deadly Plot)

ماموریت فرعی (A Deadly Plot)

(ماموریت اصلی The Isle of Mists این ماموریت را Fail می‌کند)

این ماموریت را بعد از پایان ماموریت فرعی Now or Never بدست می‌آورید. به محل مشخص شده در نقشه بروید وقتی نزدیک زن شدید وارد دمو می‌شوید. او دری را برای شما باز می‌کند از پله‌ها بالا بروید و با گروه ملاقات کنید. اگر می‌خواهید ماموریت را انجام دهید ماموریت را بپذیرید. (در غیر این صورت ماموریت Fail شده و ماموریت مرتبط بعدی را نیز از دست می‌دهید انتخاب با شماست) بعد از اتمام صحبت به محل مشخص شده در نقشه بروید. 

در آنجا با مرد صحبت کنید و دمو را نگاه کنید. حال به محل مشخص شده در نقشه بروید، در دایره نارنجی که در نقشه مشخص است کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید. یک لکه روی زمین است آن را بررسی کنید مراقب گرگ‌ها باشید آنها به شما حمله می‌کنند. بعد از کشتن گرگ‌ها باید به سمت محل مشخص شده بروید در آنجا کفش‌هایی می‌بینید باید مسیر کفش‌ها را دنبال کنید تا به Troll برسید. بعد از صحبت کردن با او کمی جلوتر وارد غار شوید و مسیر را دنبال کنید تا به دو Troll برسید. در اینجا دو انتخاب دارید کشتن Troll ها یا صحبت کردن و مذاکره کردن با آنها انتخاب با خود شماست.(تاثیری در داستان ندارد) ‌بعد از صحبت کردن با آنها Thaler را باید تا محلی که می‌رود همراهی کنید تا به گاری برسد.  بعد از این ماموریت تمام شده است. 


ماموریت فرعی Reason of State (ماموریت تاثیرگذار در پایان)

ماموریت فرعی Reason of State

به محل مشخص شده در نقشه بروید. به جلوی در سیاه بروید و در بزنید و وارد شوید و به طبقه ی بالا بروید. در اینجا می‌توانید خود را دخالت دهید یا ندهید(اگر دخالت ندهید ماموریت Fail می‌شود!) پس قبول می‌کنیم تا این ماموریت را انجام دهیم. بعد اتمام صحبت از در خانه خارج شوید تا Philippa به شما یک حلقه بدهد تا بهتر بتوانید شاه را گول بزنید. حال به محل مشخص شده در نقشه بروید و با Radovid صحبت کنید. بعد از دیدن دمو سربازان Radovid به شما حمله می کنند اول شمشیر خوبی را انتخاب کنید و بعد آنها را بکشید و به سمت محل مشخص شده در نقشه پیش بروید. از QUEN استفاده بکنید و به موقع جای خالی دهید و ضربه بزنید. برای مبارزه با افرادی که سپر دارند از AXII استفاده کنید بعد از کشتن همه محافظین و رسیدن به Radovid دمو را ببینید. در آخر Dijkstra قصد کشتن Roche ، Ves  و Thaler ها را دارد. یا با آنها همراه شوید و Dijkstra را بکشید و یا دخالتی نکنید. اگر می خواهید Ciri ملکه شود باید دخالت کنید و Dijkstra را بکشید. این به خودتان ربط دارد ولی اگر کشتن Dijkstra  را انتخاب کردید(گزینه اول) باید همه سربازان و خودش را بکشید. (شرایط انتخاب‌ها و تاثیراتشان در بالای این صفحه آورده شده است)

مراحل فرعی دیگر

دیدگاه ها بسته شده است