راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Now or Never

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Now or Never

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

(ماموریت اصلی The Isle of Mists این ماموریت را Fail می کند)

ماموریت فرعی 70 (Now or Never)

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Now or Never

به محل مشخص شده در نقشه بروید و با Triss صحبت کنید. (قبل از ورود به خانه چند ویچ هانتر بیرون در می‌بینید می‌توانید آنها را بکشید یا نکشید فقط کمی دیالوگ ها را تغییر می‌دهد) وارد خانه شوید و با Triss صحبت کنید. در اینجا می‌توانید از او دفاع کنید تا گردنبندش را به صاحب خانه‌ها ندهد و یا هیچ عکس العملی نشان ندهید با خودتان است و تاثیر کلی ندارد. در هنگام صحبت با Triss به او بگویید که به او کمک می‌کنید. در دیالوگ های بعدی دو راه پیش روی شماست که هر کدام عواقب خاص خود را دارد و هیچ راهی که بتوانید همه را نجات دهید در این ماموریت وجود ندارد.

راه اول نجات دادن Anisse و Berthold است و راه دیگر ول کردن آنها رفتن به پیش بقیه ویچر هاست. یا باید جان آن دو نفر را به بقیه ترجیج بدهید یا آنها را هم نجات بدهید. (دقت کنید اگر می خواهید این دو نفر را نجات دهید حتما با Olivier beforehand بازی Gwent را بازی کنید چون او می میمیرد. او innkeeper در Novigrad است. اگر او کشته شد به اتاق او بروید کارت Gwent او را در اتاقش پیدا می‌کنید.)

در این راهنمایی به نجات جان آن دو می رویم.(چرا که کمی طولانی‌تر است و جان دو نفر به یک نفر ارجعیت دارد!) (گزینه ی اول) بعد از این باید Triss را دنبال کنید در میانه‌ی راه مراقب ویچ هانترها باشید باید از دید آنها مخفی شوید. وارد خانه‌ای می‌شوید. به دنبال Triss به طبقه‌ی بالا بروید. در طبقه ی بالا چند نفر هستند که باید بکشید مراقب باشید و از QUEN برای مراقبت از خود استفاده کنید. بعد از کشتن دو مرد دمو را ببیند روی مرد Axii  را استفاده کنید تا به دنبال شما بیاید. باز به دنبال Triss به بیرون از خانه و به محل مورد نظر بروید. در میانه‌ی راه مراقب ویچ هانترها باشید و به حرفهای Triss  گوش دهید. وارد کافه شوید و ویچ هانترهای آنجا را بکشید. بعد از کشتن آنها دمو را ببینید.

بعد از دیدن دمو به دنبال Triss وارد اتاق شوید و از پله‌ها پایین بروید و دمو را ببینید. بعد از دیدن دمو جلو بروید و از در رد شوید. چند جعبه آنجاست لوت خوبی دارد بعد از پله ها به همراه Triss پایین بروید. در پایین پله ها دو Drowner وجود دارند آنها را بکشید. جلوتر می توانید دیوار سوراخی را پیدا کنید که جعبه ای داخل آن است. بعد Drowner های دیگر را بکشید. QUEN فراموش نشود.  بعد از کشتن درون همان اتاق بالای سکوها چند بسته وجود دارد لوت خوبی درون آنهاست. بعد از برداشتن لوت مسیر را ادامه دهید. به جایی می‌رسید که راه پیشی نیست و Triss ناراحت می‌شود! به دیوارهای محل دقت کنید یکی از آنها قابل تخریب است با AARD آن را تخریب کرده و وارد کتابخانه شوید در اینجا می‌توانید کتابهای موجود را بردارید و بخوانید. در انتهای همین محل یک دیوار دیگر وجود دارد که قابل تخریب است آن را نابود کرده و وارد شوید. (عکس بالا) اگر سمت چپ بروید یک صندوق می بینید آن را باز کنید و بعد مسیر را ادامه دهید.

سه Drowner دیگر در اینجا به شما حمله می‌کنند آنها را بکشید. جلوتر از پله‌ها پایین بروید. در اینجا به اتاقی می‌رسید که پر از موش است پس باید از شر آنها خلاص شوید. آنها آسیب زیادی در درجه سختی بالا وارد می‌کنند پس حتما Enemy Up scaling را در تنظیمات خاموش کنید و گرنه بسیار کارتان سخت می‌شود. از آتش برای کشتن آنها استفاده کنید بعد از کشتن موشها به دنبال Triss مسیر را ادامه دهید.

بعد از گذر از پله‌ها وارد اتاق بعدی که شدید در اینجا دو راه وجود دارد اول لوت اتاق را بردارید که وسایل خوبی بدست می آورید اول از پله ها بالا رفته و سه Drowner  را بکشید. بعد به طبقه‌ی پایین بروید لوت محیط را بردارید و مسیر را به همراه Triss به سمت پایین پله ها ادامه دهید. به انتهای مسیر می‌رسید در راه باز کنید و داخل شوید. و مسیر را به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید.

در اتاق بعدی یک Vampire به شما حمله می کند. او غیب می شود به ناگاه از پشت به شما ضربه می زند همیشه از QUEN  برای حفاظت از خود استفاده کنید. این موجود به آتش حساس است از آن برای تضعیف استفاده کنید. (لوت محیط را بردارید) بعد از کشتن موجود مسیر را به سمت محل مشخص شده ادامه دهید. کمی جلوتر وقتی به محل مشخص شده در نقشه برسید دمو را ببینید. تعدادی ویچ هانتر به شما حمله می کنند آنها را بکشید و دمو را ببینید. در اینجا دو راه وجود دارد یا از Triss بخواهید بماند و یا از او خداحافظی کنید. (اگر در ماموریت A Matter of Life and Death  گزینه‌ بمان و بعد دوستت دارم را انتخاب کرده باشید او می‌ماند در غیر این صورت او از شهر خارج می شود ) ماموریت تمام می شود. (اگر با ینیفر و تریس هر دو رابطه برقرار کنید ماموریت فرعی It Takes Three to Tango را بدست می آورید.(اما در آخر بازی هر دو را از دست می‌دهید!)) (بعد از اتمام ماموریت Dijkstra به شما پیشنهاد کشتن شاه را می‌دهد تا همه ویچ ها و جادوگران در امان بمانند شما ماموریت فرعی Deadly Plot را میگیرید.)

مراحل فرعی دیگر

دیدگاه ها بسته شده است