راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی A Dangerous Game و A Tome Entombed

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی A Dangerous Game و A Tome Entombed

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

در صورت آغاز مرحله اصلی The Isle of Mists این مرحله Fail خواهد شد.

ماموریت‌ فرعی (A Dangerous Game)

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی A Dangerous Game و A Tome Entombed

به محل مشخص شده در نقشه بروید(علامت تعحب زرد) و با Zoltan صحبت کنید و دمو را ببینید. به او بگویید که کمکش می‌کنید تا ماموریت A Dangerous Game را بدست بیاورید. حال به محل مشخص شده در نقشه بروید. از پله ها بالا بروید و در بزنید. در بسته است باید راه دیگری برای ورود پیدا کنید.به سمت راست بروید و از نبردبان بالا بروید. نبردبان دیگری در آنجاست از آن نیز بالا بروید. یک بریدگی وجود دارد از روی آن بپرید و به سمت دیگر جهش کنید. از در بالایی وارد خانه شوید. وقتی وارد شدید جنازه را بررسی کنید. کلیک راست را فشار دهید و خانه را بررسی کنید. وقتی به طبقه‌ی پایین بروید دمو شروع می‌شود. بعد از دمو دو مرد را شکست دهید. بعد از آن جنازه‌هایشان را بررسی کنید و کلید را بردارید. حال محیط را بررسی کنید. زیر پله را با AARD پاک سازی کنید و صندوق را باز کنید و کتاب را بردارید و با V آن را بخوانید.

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی A Dangerous Game و A Tome Entombed

بعد محل دیگری در نقشه مشخص می‌شود به آنجا بروید و با Zoltan حرف بزنید. با او یک دست اول Gwent بازی کنید. بیشتر ترکیب او Combat است پس حتما  Frost را اگر گیرتان آمد انتخاب کنید.  دقت کنید در دو دست باید پیروز شوید. دو حالت دارد اگر دور اول بازی را بردید پس در دور دوم تمام تلاشتان را بکنید تا کارتی برای دور سوم برای او باقی نماند یا کاری کنید در دور اول ببرد ولی کارتهای زیادی از دست دهد. این دو تاکنیک به راحتی برای برد او جوابگو است. بعد از پیروزی بر او کارت Eithné که یک کارت Hero است را بدست می آورید و ماموریت فرعی Gwent: Old Pals نیز آزاد می‌شود. دوباره با او صحبت کنید این بار گزینه‌ی زرد را انتخاب کنید. از او در مورد دو فردی که کارت‌ها دستشان است صحبت کنید و بعد ماموریت را قبول کنید و Zoltan را کمک کنید.

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی A Dangerous Game و A Tome Entombed

دو محل در نقشه مشخص شده است اول به خانه Caesar Bilzen بروید. Zoltan را آنجا ملاقات می‌کنید با او حرف بزنید و دمو را ببینید. بعد از صحبت کردن با کوتوله به طبقه‌ی بالا بروید و به دنبال کارت بگردید. کلیک راست را فشار دهید و محیط را بگردید روی بوفه زیر قاب عکس یک چاقو است آن را بررسی کنید تا در کشو باز شود کلید آن را بردارید.(عکس بالا) حال به کتابخانه‌ی کنار پله‌ها بروید و از کلیک در سوراخ قرمز استفاده کنید تا درِ مخفی باز شود. وارد در شوید و از پله‌ها بالا بروید. در اینجا لوت‌های مختلفی است آن‌ها را بردارید. روی کمد، روی به روی پله‌ها یک صندوق کوچک است آن را باز کنید تا ماموریت فرعی The Soldier Statuette را آزاد کنید بعد کل اتاق را بگردید تا کارت را پیدا کنید. (وسط اتاق است) از پله‌ها پایین بروید و با Zoltan  صحبت کنید. در اینجا دو مرد وارد می‌شوند آنها را شکست دهید. (می‌توانید انتخاب کنید که کمک نکنید ولی بهتر است کمک کنید)

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی A Dangerous Game و A Tome Entombed

حال به محل مشخص شده در نقشه بروید. از پله‌ها پایین بروید، کمی جلوتر دمو را ببینید. با کوتوله یک دست بازی کنید. (بیشتر ترکیب او Combat است پس حتما  Frost را اگر گیرتان آمد انتخاب کنید. دقت کنید در دو دست باید پیروز شوید.و حالت دارد اگر دور اول بازی را بردید پس در دور دوم تمام تلاشتان را بکنید تا کارتی برای دور سوم برای او باقی نماند یا کاری کنید در دور اول ببرد ولی کارتهای زیادی از دست دهد. این دو تاکنیک به راحتی برای برد او جوابگو است.) بعد از مسابقه و پیروزی دو کوتوله به شما حمله می‌کنند آنها را بکشید و دمو را ببینید. بعد به محل مشخص شده در نقشه بروید و با Zoltan حرف بزنید و او را دنبال کنید تا به محل قرار برسید.  بعد از کشتن دشمنان وارد در شوید. از نبردبان بالا بروید. لوت محیط را نیز می‌توانید بردارید. یک نبردبان دیگر اینجاست از آن نیز بالا بروید. از در خارج شوید و مرد را دنبال کنید. وقتی وارد خانه شدید اینبار از نبردبان پایین بروید. به طبقه‌ی پایین بروید و وارد فاضلاب شوید و مسیر را دنبال کنید. وقتی پایین‌تر می‌روید چند Drowner به شما حمله می‌کنند آنها را بکشید. به اتاق بعدی که بروید یک دیوار خراب می‌بینید آن را با AARD نابود کنید. پشت دیوار Drownerهای بیشتری هستند آنها را نیز بکشید.

ماموریت‌ فرعی (A Tome Entombed) 

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی A Dangerous Game و A Tome Entombed

وقتی Drowner ها را کشتید کمی جلوتر یک دیوار نیمه شکسته‌ی دیگر نیز در این محیط وجود دارد که محل دقیقش را در عکس بالا می‌بینید به آنجا بروید و آن را تخریب کنید. مسیر را ادامه دهید تا دمو را ببینید. به مرد بگویید که او را کمک می کنید. باز به او برای بار دوم کمک کنید این بار ومپایر به Katakan تبدیل می‌شود و باید با او بجنگید.(ماموریت فرعی A Tome Entombed را بدست می آورید) او غیب می‌شود و باز ظاهر می شود و به شما حمله می کند. از QUEN برای محافظت استفاده کنید و از Alt چپ برای جا خالی دادن و بعد به موقع به او ضربه بزنید تا بمیرد. بعد دمو را ببینید. ماموریت تمام شده است لوت Katakan را بردارید و ماموریت اصلی را دنبال کنید. (ماموریت فرعی A Tome Entombed کامل شد)

ادامه‌ی ماموریت A Dangerous Game

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت‌های فرعی A Dangerous Game و A Tome Entombed

به محل مشخص شده در نقشه بروید و مسیر را دنبال کنید. تا به مرد برسید و دمو را بینید. انتخاب اینجا تاثیری ندارد هر چه دوست دارید انتخاب کنید. بعد به پیش Zoltan بر می‌گردیم در اینجا انتخاب کنید که پول می‌خواهید یا کارت… که مسلما کارت بهترین گزینه است چرا که اگر این کارتها را از دست بدهید دیگر نمی توانید پیدایشان کنید! ولی پول قابل جایگزین شدن است. انتخاب با شماست شاید شما Gwent بازی نمی‌کنید!(بعیده!) بعد از این انتخاب ماموریت تمام شده است. (کارتهای John Natalis – Isengrim Faoiltiarna  که دو کارت هیرو هستند و کارت Fringilla Vigo را بدست می‌آورید.)

مراحل فرعی دیگر

دیدگاه ها بسته شده است