راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Carnal Sins

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Carnal Sins

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

(ماموریت اصلی The Isle of Mists این ماموریت را Fail می کند)

ماموریت فرعی (Carnal Sins)

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Carnal Sins

بعد از ماموریت فرعی Cabaret بلافاصله این ماموریت را بدست می‌آورید. مسیر را به سمت محل مشخص شده در نقشه از طریق فاصلاب ادامه دهید. کمی جلوتر چند Drowner به گرالت حمله می‌کنند آنها را بکشید. کمی جلوتر یک Water fang آنجاست که به سمت شما گل پرت می‌کند آن را نیز بکشید. از QUEN برای محافظت استفاده کنید و از Alt چپ برای جا خالی دادن و بعد به موقع به آن ضربه بزنید تا بمیرد. جلوتر باز دو Drowner دیگر وجود دارد آنها را نیز بکشید و مسیر را ادامه دهید و از پله‌ها بالا بروید و به سمت تنها مسیر حرکت کنید تا به نبردبان برسید و از آن بالا بروید. به دنبال دکتر وارد اتاق شوید در اینجا کلیک راست را فشار دهید و جسد را بررسی کنید. از پله‌ها بالا بروید و درِ اول سمت راست را وارد شوید در اینجا یک جنازه وجود دارد نزدیکش که شوید دمو شروع می‌شود. قسمت‌های مختلف بدن را بررسی کنید. تا به گزینه‌ی زرد برسید. بعد از بررسی کامل و دیدن دمو و شنیدن صحبت‌ها در شهر هستید و سه محل در نقشه مشخص شده است.

اول به سراغ Eustace بروید. وقتی به محل میرسید تعدادی جنازه روی زمین می‌بینید. کمی جلوتر Eustace را پیدا می کنید با او صحبت کنید. چند راه دارید که بهترین راه استفاده از Axii برای بیرون کشیدن اطلاعات از فرد است.  بعد از گرفتن اطلاعات می‌توانید فرد را بزنید یا فقط او را از آنجا دور کنید. به محلی که Woodcarver در آنجا مرد بروید و محل را بررسی کنید. جلوی در که رسیدید در بزنید. با مرد صحبت کنید و اطلاعات بیشتری از او بگیرید. بعد از صحبت با او کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید.  خونِ روی زمین را بررسی کنید. خراش های روی زمین را بررسی کنید. یک برگه روی کنده ی درخت است آن را بردارید و بخوانید. به سمت در بروید و از مرد بخواهید در را باز کند و بعد وارد شوید. خون‌های روی زمین را بررسی کنید. صندلی را بررسی کنید. 

حال به تنها محل مشخص شده در نقشه بروید.  وقتی نزدیک محل می شوید سرباز به سمت شما می‌آید با او صحبت کنید محل دیگری در نقشه ظاهر می شود. وقتی وارد دایره بنفش شدید نامه را بردارید و بخوانید و شروع به بررسی محیط کنید در اینجا سه نفر به شما حمله می کنند آنها را از پا در بیاورید. در طول مبارزه می‌توانید از QUEN استفاده کنید. بعد از شکست دادن هر سه نفر با زن حرف بزنید. بعد از صحبت کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید…خون‌های روی زمین را بررسی کنید. رد پای روی زمین را بررسی کنید. رایحه را بررسی کنید بعد از بررسی همه‌ی موارد به محل مشخص شده در نقشه بروید و با Coroner حرف بزنید. وارد ساختمان شوید و او را پیدا کنید.  بعد از صحبت کردن با او به محل مشخص شده در نقشه بروید و با نگهبان جلوی در صحبت کنید. بعد از وارد شدن با Ingrid حرف بزنید و بعد از اتمام حرف زدن به دنبال  Ingrid Vegelbud بروید.

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Carnal Sins

وقتی وارد اتاق شوید باید به دنبال قاتل بدوید. سگ‌ها را نکشید و فقط آنها را جا بگذارید و قاتل را تعقیب کنید. وسط راه سربازها به گرالت حمله می‌کنند وقتی چند ضربه به آنها بزنید وارد دمو می‌شوید. در اینجا باید جسد را بررسی کنید.  بعد به محل مشخص شده در نقشه بروید.  وقتی وارد محل شوید دمو را ببینید. به سرعت خود را به طبقه ی بالا برسانید تا دموی دیگری شروع شود. می توانید مرد را بکشید یا فقط با او صحبت کنید . گزینه ی سوم را انتخاب کنید و با او صحبت کنید از Axii استفاده کنید و جلوی شکنجه شدن او را بگیرید. محل جدیدی روی نقشه مشخص شده است به آنجا بروید. وارد خانه شوید و دمو را ببینید. باید Vampire را بکشید. از Vampire Oil استفاده کنید و از Igni برای بیشترین آسیب زدن به او استفاده کرده یا از Axii برای کند کردنش استفاده کنید. همیشه از QUEN برای حفاظت از خودتان استفاده کنید. سریع جای خالی دهید و به موقع حمله کنید. او خودش را غیب می‌کند و ناگهان حمله می‌کند مراقب باشید. بعد از کشتن او به محل مورد نظر بروید و مرحله تمام شده است.

مراحل فرعی دیگر

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است