راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی King’s Gambit و Coronation

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی King’s Gambit و Coronation

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

(ماموریت اصلی Battle Preparations این ماموریت را Fail می‌کند)

(انجام این ماموریت ، ماموریت های فرعی Stranger in a Strange Land و Cave of Dreams  را قفل می‌کند.)

سرنوشت پادشاهی Skellige در این مرحله رقم می‌خورد

سه راه پیش پای شماست که در راهنمای توضیح داده شده است…

1. طبق این راهنمایی طرف Cerys را بگیرید. در این صورت او پادشاه Skellige خواهد شد. او با صلح و آرامش Skellige را رونق می‌دهد.

2. طبق این راهنمایی طرف Hjalmar را بگیرید. در این صورت او پادشاه Skellige خواهد شد. او با حمله به Nilfgaard تلفات جانی زیادی را به بار می‌آورد.

3. این ماموریت را نادیده بگیرید و انجام ندهید.(بعد از انجام ماموریت اصلی Battle Preparations خود به خود این ماموریت Fail می‌شود.) در این صورت Svanrige Bran با جنگ بر Skellige مسلط می‌شود و سلطنتی توتالیتاریسم را بر سر کار می‌آورد.

ماموریت فرعی (King’s Gambit)(Coronation)

به محل مشخص شده در نقشه بروید و دمو را ببینید. به دنبال مرد وارد قصر شوید در اینجا صحبت‌ها را بشنوید. در اینجا می‌توانید یک مسابقه ی مشت زنی شرکت کنید به علامت تعجب موجود دقت کنید. به آنجا بروید و دمو را ببینید. باید با مرد مشت زنی کنید باید بسیار مراقب باشید با Alt جای خالی دهید و به موقع ضربه بزنید. هیچ وقت چندین ضربه پشت سر هم به او نزنید بعد از یک ضربه بی‌خیال شوید بگذارید اول حمله کند جاخالی داده و یک ضربه وارد کنید و بعد همین روش را تکرار کنید تا از پا در بیاید. در ضمن همیشه کلیک راست را فشار دهید تا گارد شما بالا باشد. (قبل از مسابقه حتما سیو کنید چرا که اگر ببازید یا 350 کرون یا شمشیرتان را از دست می‌دهید.) بعد از شکست مرد می توانید شمشیر Hjalmar  را بدست بیاورید. بعد از پیروزی باز می توانید با مرد (علامت سوال روی نقشه) حرف بزنید تا یکبار دیگر مشت زنی کنید و سه نفر آنها را پشت سر هم شکست بدهید و کمی xp بدست بیاورید.

 بعد به محل مشخص شده بروید تا هدیه خود را دریافت کنید وقتی به محل نزدیک می شوید دمو را ببینید.  بعد از دیدن دمو در مواجهه با سه خرس هستید و مهمانی به عزا تبدیل شده است! خرسها را بکشید از QUEN برا محافظت از خود از Alt برای جاخالی دادن استفاده کنید. بعد از کشتن آنها دمو را ببینید. در اینجا سه انتخاب پیش روی شماست که تاثیر گذار است. یا می توانید به Cerys یا Hjalmar کمک بکنید یا به هیچ کدام کمکی نکنید. اگر به هر کدام از آنها کمک کنید پادشاه خواهند شد و اگر کمک نکنید Svanrige پادشاه خواهد شد. (بهترین انتخاب شما کمک کردن به Cerys (شخصیت دختر) است چرا که علاوه بر اینکه می توانید یک place of power جدید پیدا کنید می توانید بهترین نتیجه را داشته باشید و مقصر اصلی را پیدا کنید.) در هر صورت انتخاب با شماست و هر دو حالت در این راهنمایی توضیح داده شده است.

کمک کردن به Hjalmar (گزینه فرعی):

بعد از پایان صحبت‌ها با او به محل مشخص شده در نقشه بروید و دمو را ببینید. محلی در نقشه مشخص می‌شود که در بالای پله‌هاست به آنجا بروید. در محل کلیک راست را فشار داده و محیط را بررسی کنید نوشته‌ی روی مقبره را بررسی کنید تا دمو را ببینید. گرالت بویی حس کرده است بعد از پایان دمو کلیک راست را فشار داده و بو را دنبال کنید تا به جسد برسید. کنار جسد رد پا را بررسی کرده و دنبال کنید تا به خانه برسید و داخل شوید بعد پوست را بررسی کنید و دمو را ببینید. بعد از پله‌ها پایین بروید و مسیر را تا انتها ادامه دهید و دمو را ببینید بعد از اینکه با مرد جنگیدید و کمی خون او را کم کردید باز وارد دمو می‌شوید او تبدیل به خرس می‌شود و نبرد اصلی آغاز می شود. خرس را شکست دهید همیشه از QUEN  استفاده کنید و با Alt  جاخالی داده و به موقع ضربه بزنید. بعد از کشتن خرس دمو را ببینید و بعد به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید  مسیر را به سمت جلو بروید و کامل دور بزنید تا به محل مشخص شده برسید. باید با جادوگر بجنگید. او از اسپل استفاده می کند باید مراقب باشید و همیشه از QUEN استفاده کنید. او تنها نیست خرسی نیز به کمک او می آید. بعد از کشتن جادوگر و خرس دمو را نگاه کنید. به قلعه بر می گردید باید آنها را متقاعد کنید که Hjalmar راست می‌گوید بعد از این می‌توانید دموی بعدی را ببینید و Hjalmar شاه جدید شده است. (ماموریت Coronation که در آن شاه را انتخاب می کنید نیز به پایان می رسد.)

کمک کردن به Cerys (بهترین گزینه) :

کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید. و جنازه‌هایی که با رنگ قرمز مشخص است را بررسی کنید. قسمت‌های مختلف بدن خرس را بررسی کنید. همه چیز روی زمین به رنگ قرمز مشخص است را بررسی کنید بعد کنار جنازه وسط زمین یک پاتیل افتاده است آن را بررسی کنید و بعد رایحه آن را دنبال کنید تا در کنار در لیوان را پیدا کرده و بررسی کنید و دمو را ببینید. بعد از دیدن دمو به محل مشخص شده بروید و با مرد حرف بزنید. بعد از اتمام صحبت‌ها به دنبال Cerys بروید. در طول مسیر می‌توانید لوت محیط را نیز بردارید. به یک در می‌رسید در را باز کنید و زیرزمین را بررسی کنید. کلیک راست را فشار دهید بشکه‌هایی که با رنگ قرمز مشخص است را بررسی کنید.  بعد از اینکه بشکه‌ی درست را انتخاب کردید فردی مشعلی به پایین پرت می‌کند و همه جا را آتش فرا می گیرد. بعد از دیدن دمو به سمت دری که بشکه‌ها جلوی آن را سد کردند بروید و با AARD آنها را نابود کنید و مسیر را باز کنید و داخل تونل به همراه Cerys جلو بروید.  کمی جلوتر در مسیر place of power را پیدا می کنید Hold to Draw را بزنید و قدرتش را بدست بیاورید. بعد به دنبال Cerys بروید تا به اتاق برسید.  در اتاق لوت‌های خوبی وجود دارد محیط را بررسی کرده و همه را بردارید صندوقی نیز وجود دارد. بعد به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. اتاق بعدی نیز لوت‌ها را بردارید و پیش روی کنید.  در محل مشخص شده ،جلوی در یک بطری شکسته پیدا می‌کنید آن را بررسی کنید. یک رد پا ظاهر می‌شود کلیک راست را فشار دهید و رد پا را دنبال کنید. تا به یک پارچه‌ی پاره برسید و آن را بررسی کنید. حال به محل مشخص شده بروید مردی با اسب در حال فرار است باید او را تعقیب کنید. وقتی نزدیک او شدید به او ضربه بزنید و او را متوقف کنید و دمو را ببینید. با انتخاب Gladly به ماموریت بعدی بروید Cerys ملکه می شود و ماموریت Coronation  را نیز انجام می دهید.

مراحل فرعی دیگر

دیدگاه ها بسته شده است