راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی The Last Wish

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی The Last Wish

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

(ماموریت اصلی Ugly Baby این ماموریت را Fail می کند)

ماموریت فرعی 69 (The Last Wish)

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی The Last Wish

به محل مشخص شده در نقشه بروید و با Yennefer صحبت کنید و درخواست او را قبول کنید و بگویید که به او کمک می‌کنید. (اگر قبول نکنید او متوجه می‌شود دیگر احساسی بین شما وجود ندارد و رابطه شما تمام می‌شود اگر تریس را می‌خواهید می‌توانید همینکار را بکنید انتخاب با شماست.) بعد از صحبت کردن با او محلی در نقشه در کنار اسکله مشخص می‌شود به آنجا بروید. (کاملا خود را آماده کنید ماموریتِ طولانی و سختی است اگر Elemental Oil ندارید حتما بسازید) به پیش Yennefer بروید و دمو را ببینید. بعد از دمو سوار قایق شوید و آن طرف قایق بنشینید. به صحبت‌های آنها گوش کنید تا به مقصد برسید. 

بعد از اینکه به محلی در وسط دریا رسیدید Yennefer یک اسپل روی گرالت میخواند و بعد باید به زیر آب برای پیدا کردن شیئی بروید. وقتی وارد آب شدید شیرجه بزنید هیچ اکسیژنی از شما کم نمی‌شود کمی پایین‌تر چند Drowner وجود دارد با تیرکمان از دور آنها را بکشید. وقتی آنها را کشتید کلیک راست را فشار دهید و محیط را بگردید یک صندوق در پایین پیدا می‌کنید آن را خالی کنید. کنار همان صندوق یک قایق شکسته وجود دارد آن را بررسی کنید. قایق مورد نظر نیست به بالای آب برگردید سوار قایق شوید و باز همان محل بنشینید تا دیالوگ‌ها شروع شود و قایق راه بیفتد. یکبار دیگر قایق می ایستد و یک محل دیگر در دل دریا که باید در آن شیرجه بزنید و آنجا را بررسی کنید. اگر زیر آب زیادی تاریک است از معجون Killer whale استفاده کنید. کلیک راست را فشار دهید و به عمق آب شنا کنید تا به یک کشتیِ شکسته برسید. در اینجا صندوق را خالی کنید و می توانید لوت ها را نیز بردارید چند محل قرمز اینجاست که باید آنها را بررسی کنید. تیرکمان ها، یک وسیله روی کشتی، آن طرف تر یک وسیله‌ی باستانی و یک صندوق دیگر را زیر خزه‌های دریا پیدا می‌کنید. بعد از برداشتن و بررسی همه چیز به پیش Yennefer برگردید. سوار شوید و در همان محل بنشینید تا دوباره راه بیفتید.

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی The Last Wish

به محل دیگری می رسید که این بار وسعت بیشتری روی نقشه دارد. به زیر آب بروید. در زیر آب چند siren  را با تیر کمان بکشید و مسیر را به قعر آب ادامه دهید. از دور یک کشتی شکسته در زیر آب می بینید(عکس بالا) به سمت آن بروید. در اینجا کلیک راست کنید محل های قرمز را بررسی کنید و لوت ها را بردارید صندوق را فراموش نکنید. کنار کشتی broken seal را پیدا می‌کنید باز باید به پیش Yennefer برگردید. وقتی وارد قایق شدید دمو را ببینید.

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی The Last Wish

بعد از دمو در قله‌ی کوهی برفی هستید به دنبال Yennefer بروید. وقتی وارد کشتی که شدید کلیک راست بزنید و محیط را بگردید. داخل کابین یک کوزه ، قیچی قابل بررسی است. یک صندوق و تعدادی لوت دیگر نیز وجود دارد. به سمت راست بروید و از پله‌ها پایین بروید. زیر پله‌ها یک بطری است آن را بررسی کنید. وسایل و جعبه‌ها را خالی کنید. کفش‌ها را بررسی کنید.  خون روی زمین را بررسی کنید همین جا آن طرف یک صندوق دیگر نیز وجود دارد آن را خالی کنید. روی کتابخانه‌ی چپ شده interact کنید تا آن را صاف کنید. جسد را بررسی کنید. بازی را سیو کنید که چیزی را از دست ندهید. به پیش Yennefer روی عرشه برگردید. (قبل از این اگر در درجه ی سختی Death March هستید در Setting  در قسمت Gameplay حتما Enemy Up scaling را آف کنید چرا که در غیر این صورت باس با یک ضربه در هر صورت شما را می‌کشد و ضربات شما به او اثری نمی‌کند.)

مبارزه با این باس بسیار سخت است دقت کنید اگر جلوی ضربه‌های یخی او بایستید خواهید مرد اگر ضربات رعد و برق او به شما برخورد کند چند ضرب خواهید مرد  اینجا یکی از سخترین باس‌های بازی است باید بسیار مراقب باشید. باید از پله‌های به سمت پایین کمک بگیرید هیچ راه دیگری وجود ندارد تا در مواقع رعد و برق خودتان را به پایین پرت کنید. همیشه از QUEN  استفاده کنید هر چند روی حملات اصلی او تاثیری ندارد اما حداقل جلوی برخی ضرباتش را می‌گیرد. باید به پشت او ضربه بزنید تا بیشترین اثر را روی او بکند حتما اگر Elemental Oil دارید استفاده کنید تا ضربات قویتری وارد کنید. وقتی او شروع به فرستادن یخ یا رعد و برق کرد از پله ها به پایین بروید تا کمتر آسیب ببینید. نبرد با او ممکن است کمی طولانی شود وقتی خون او بسیار کم شد دمو را ببینید و مرحله تمام می‌شود. در حین دمو دو انتخاب دارید که روی رابطه شما با ینیفر تاثیرگذار است. اگر به او بگویید دوستش دارید با او می‌مانید ولی اگر به او بگویید که دیگر نمی‌خواهید با او باشید رابطه شما با او تمام میشود. (اگر به او بگویید دوستش دارید تریس از دست شما ناراحت میشود.) (اگر به هر دو ابراز احساسات کنید هر دو را در انتها از دست خواهید داد!)

مراحل فرعی دیگر

آخرین راهنمایی‌ها

آخرین مطالب سایت

دیدگاه ها بسته شده است