راهنمای بازی God of War Ragnarok / مرحله فرعی Animal Instinct

راهنمای بازی God of War Ragnarok / مرحله فرعی Animal Instinct

راهنمای قدم به قدم بازی God of War Ragnarok (منوی اصلی)

با اتمام این ماموریت، مقدار 1000xp برای کریتوس و 250xp برای آترئوس بدست می‌آورید.

راهنمای قدم به قدم مراحل فرعی GOW: Ragnarok / مرحله‌ی فرعی: Animal Instinct

در بخش عمده‌ای از ماموریت Animal Instinct، شما مجبور هستید که کمپ‌های Kol Raiderها را از بین ببرید. در مجموع چهار عدد کمپ وجود دارد که همگی در Midgard قرار دارند و وقتی اولین مورد را پاک کنید، Favor را باز خواهید کرد. به طور کلی، شما Kol Raider و Kol Raider Scouts را در هر اردوگاه‌ها خواهید یافت و باید تمام دشمنان را شکست دهید تا مکان را به عنوان پاکسازی شده مشخص کنید. حتماً کمپ‌ها را نیز به طور کامل کاوش کنید، زیرا برخی از آنها دارای Artefact و صندوق‌های قرمز هستند.

اولین مکان Raider Fort

مرحله‌ی فرعی: Animal Instinct

بعد از Mystic Gateway که Lake of Nine نام دارد به سمت جنوب بروید در آنجا نقشه‌ی گنج نیز خواهید یافت.

دومین مورد Raider Hideout

مرحله‌ی فرعی: Animal Instinct

در King’s Grave درون غاری کوچک، یک صندوق افسانه‌ای در اینجا خواهید یافت که Heavy Runic Attackای به نام Tartarus Rage درون آن است بعلاوه‌ی یک صندوق Nornir که درونش Horn of Blood Mead می‌یابید.

مورد سوم Raider’s Keep

مرحله‌ی فرعی: Animal Instinct

درست در جنوب معبد Tyr، باید وارد یک غار یخی در بالادست شوید.

مورد چهارم Raider Stronghold

مرحله‌ی فرعی: Animal Instinct

درست زیر معبد Tyr، یک ورودی کوچک در کناره‌ی شمالی پل قرار دارد که می‌توانید خود را به آن برسانید. یک صندوق افسانه‌ای اینجا قرار دارد که شامل Light Runic Attackای به نام Cyclon of Chaos می‌شود.

بعد از پاکسازی هر چهار مورد…

راهنمای بازی God of War Ragnarok / مرحله فرعی Animal Instinct

هنگامی که چهارمین و آخرین کمپ Kol Raiderها را یافتید و پاکسازی کردید، توسط Olaf Nautson، رئیس قبیله مورد حمله قرار خواهید گرفت. او یک دشمن نسبتاً سرراست است، با یک نیزه‌ی سه شاخه‌ی آتشین.

او نیزه را به سمت شما می‌چرخاند، بنابراین از مسیر این حمله دوری کنید زیرا نمی‌توانید آن را بلاک کنید. او همچنین سعی خواهد کرد نیزه‌ را روی زمین بکشد و یک منطقه انفجاری از اثر آن ایجاد کند، بنابراین از این مسیر نیز دوری کنید. برخی از ضربات او را می‌توان متوقف کرد، و او همچنین تلاش می‌کند تا خود را احیا کند و جانش را پر کند، اما اگر به او ضربه بزنید، می‌توانید این عمل را مختل کنید. به او ضربات خوبی بزنید تا Kol Raiderها را برای همیشه از بین ببرید. او یک Enchantment به نام Token of Elemental Evasion و همچنین Whispering Slab و Crackle of Bilskirnir را از خود به جای می‌گذارد.

به بیرون بروید و سوار سورتمه شوید و Spekki و Svanna را نوازش کنید. این کار باعث می‌شود Animal Instincts را تکمیل کنید.

راهنمای مراحل فرعی بازی God of War Ragnarok 

تمام راهنمایی‌های بازی God of War Ragnarok 

دیدگاه ها بسته شده است