روش باز کردن مناطق مخفی بازی Elden Ring

در بازی Elden Ring علاوه بر دنیای بی‌انتهای بازی در مناطق مختلف، بخش‌های مخفی و بسیار جذابی نیز در زیر زمین یا … وجود دارد که در این بخش قصد داریم روش دسترسی به آنها را برایتان شرح دهیم.

راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

رسیدن به منطقه Mohgwyn Dynasty Mausoleum

رسیدن به بخش سری منطقه Mountaintops of the Giants

برای تلپورت و رسیدن به منطقه Mohgwyn Dynasty Mausoleum دو راه وجود دارد:

شخصیت white mask varre

اولی اگر بازی آنلاین انجام می‌دهید سری ماموریت شخصیت white mask varre که در اول بازی با او ملاقات می‌کنید را ادامه دهید تا جلوتر به این مکان برسید. (دقت کنید برای انجام اینکار به نسخه اصلی بازی احتیاج دارید) (در نسخه جدید بعد از ملاقات اولیه، می‌توانید محل شخصیت‌ها را روی نقشه پیدا کنید)

روش دوم برای رسیدن به این منطقه باید ابتدا خود را به منطقه Mountaintops of the Giants برسانید که آخرین و سخت‌ترین منطقه بازی است. (باید باسی به نام Morgott, the Omen King of Leyndell را در Royal Capital شکست دهید. پس از آن، ملینا به شما Rold Medallion را می‌دهد، که می‌تواند از آن برای فعال کردن آسانسور بزرگ رولد برای دسترسی به نیمه شرقی منطقه کوهستانی استفاده کنید.) پس از رسیدن به این منطقه باید دو قطعه از Haligtree secret medallion را در اختیار داشته باشید تا بتوانید به قسمت سری این منطقه وارد شوید.

بهترین محل ها برای فارم کردن Rune در بازی Elden Ring

 اولین قطعه Haligtree secret medallion را با صحبت با مردی به نام Albus خواهید یافت. محل دقیق او در نقشه بالا مشخص است. از Site of Grace به نام Scenic Isle در منطقه Liurnia به سمت محلی که مشحص شده بروید از سربالایی بالا رفته به سمت راست بالا بروید و تا کلبه‌ها پیش بروید. او به صورت گلدان در گوشه‌ای تاریک در سمت راست کلبه‌ها پنهان شده است. به گلدان حمله کنید تا او را آشکار کنید و با او صحبت کنید تا medallion را بدست بیاورید.

بهترین محل ها برای فارم کردن Rune در بازی Elden Ring

دومین قطعه Haligtree secret medallion را در منطقه کوهستانی Mountaintops of the Giants پیدا خواهید کرد. ابتدا خود را به محل بالا یعنی Castle Sol برسانید پیش روی کنید تا به باس اول بازی یعنی Commander Niall برسید. بعد از شکست او مسیر را از در پشتی به جلو بروید تا به آسانسور برسید از آسانسور بالا بروید. در بالا مسیر را ادامه دهید تا به روح برسید با صحبت با او قسمت دوم را نیز بدست خواهید آورد. 

بهترین محل ها برای فارم کردن Rune در بازی Elden Ring

حال که هر دو قطعه Haligtree secret medallion را بدست آوردید به منطقه بالا بروید و اینبار جلوی دو مجسمه مدالیون را عوض کنید و secret medallion را انتخاب کنید. با اینکار به منطقه سری Mountaintops of the Giants پا می‌گذارید. 

بهترین محل ها برای فارم کردن Rune در بازی Elden Ring

بعد از ورود به این منطقه خود را به منطقه‌ای که در نقشه بالا مشخص شده برسانید و از دستگاه تلپورتی که مشخص شده استفاده کنید تا به Mohgwyn Dynasty Mausoleum برسید.

مراحل کاراکتر White Mask Varre
نکته: در بالای نقشه محلی که کاراکتر را نشان می‌دهد، نقشه این منطقه را خواهید یافت.

رسیدن به منطقه Chapel of Anticipation

اگر باس اولیه بازی که شما را قبل از شروع کشت را یادتان است و می‌خواهید از او انتقام بگیرید می‌توانید از این طریق دوباره به پیش او بروید.

مراحل کاراکتر White Mask Varre

در منطقه Liurnia به قسمتی به نام The Four Belfries که در نقشه بالا نیز مشخص است بروید. در آنجا به بالاترین نقطه بروید در کنار Site of Grace از صندوق Imbued Sword Key را بردارید و بعد به پرتال اول از بالا بروید و آن را فعال کنید و وارد شوید. (دو پرتال دیگر اهمیت زیادی ندارند ولی بعدا با پیدا کردن Imbued Sword Key یکی در شهر Sellia در منطقه Caelid و دیگری در آکادمی Raya Lucaria در منطقه Liurnia می‌توانید دو کلید دیگر را نیز باز کرده و پرتال‌های دیگر را نیز فعال و به آن مکان‌ها نیز سر بزنید.)

مناطق بیشتری اضافه خواهد شد…

بازگشت به : راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا