راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / محل آیتم های مهم بازی روی نقشه

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / محل آیتم های مهم بازی روی نقشه

راهنمای کامل تمام مراحل بازی Red Dead Redemption 2 (منوی اصلی)

در زیر نقشه‌ها و محل دقیق آیتم‌های مهم بازی را در ماموریت های فرعی و اصلی پیدا خواهید کرد.

ماموریت فرعی: A Test of Faith

ماموریت فرعی: A Test of Faith

در نقشه بالا نزدیک کمپ علامت سوالی ظاهر می‌شود به نام A Test of Faith به آنجا بروید و با زن صحبت کنید. در اینجا باید اسلکت دایناسورها را که ۳۰ عدد است و در سراسر نقشه وجود دارد پیدا کنید و برای او محل دقیقش را بفرستید تا جایزه خوبی بدست بیاورید. محل دقیق این استخوانها را میتوانید در نقشه‌های پایین(کلیک کنید تا بزرگ شوند) پیدا کنید. این مکانها معمولا به یک تونل زیرزمینی منتهی میشوند که یک فسیل دایناسور داخلشان وجود دارد یا روی زمین یک فسیل از دایناسورهای گذشته پیدا خواهید کرد. آنها را Examine کنید تا جمع آوریشان کنید.

(کلیک کنید تا بزرگ شوند)

ماموریت فرعی: A Test of Faith


ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies

ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies

وقتی به علامت سوالی که در عکس بالا مشخص است بروید این ماموریت را بدست می‌آورید. با مرد صحبت کنید تا دمو شروع شود. او سِت کامل کارت‌های سیگار را از شما می‌خرد. اگر ست کاملی داشتید می‌توانید به او بفروشید و پول خوبی بدست بیاورید. لیست محل دقیق این کارت‌ها در نقشه‌های زیر است. در شهرها و اطراف شهر و خانه‌های متروک این کارت‌ها را می‌توانید پیدا کنید آنها در داخل یا خارج خانه‌ها هستند. به دنبال کارت بگردید و بعد از پیدا کردن، آنها را Examine کنید تا آنها را بردارید. محل دقیق این کارتها در همه شهرهای بازی در پایین مشخص است.

شهر Saint Denis و اطرافش

ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbiesماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies

شهر Phodes 

ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies

شهر Van Horn Trading Post

ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies

شهر Annesburg و اطرافش

ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbiesماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies

Emerald Station

ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies

شهر Valentine و اطرافش

ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbiesماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies

شهر Blackwater

ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies

شهر Strawberry و اطرافش

ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbiesماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies

شهرهای Tumbleweed و Armadillo

ماموریت فرعی: Smoking and other Hobbies


ماموریت فرعی: Geology for Beginners

ماموریت فرعی: Geology for Beginners

در محلی که در نقشه مشخص است بروید و با مرد صحبت کنید و دمو را ببینید.  حال باید ۱۰ محل نقاشی‌ و کنده‌کاری روی سنگ‌های قدیمی را پیدا کنید در نقشه زیر محل آنها مشخص است. جلوی هریک از آنها بروید و interact را بزنید تا آرتور نقاشی آنها را بکشد.

ماموریت فرعی: Geology for Beginnersماموریت فرعی: Geology for Beginners

طریقه شکار ماهی‌های افسانه‌ای

طریقه شکار ماهی‌های افسانه‌ای

ابتدا برای اینکه بتوانید این نوع ماهی‌ها را به دام بیندازید باید سه طعمه ویژه را خریداری کنید. سه طعمه Special Lake Lure – Special River Lure و Special Swamp Lure از طریق نقشه بالا و از مغازه Bait Shop خریداری کنید. (بالای شهر Saint Denis)

روش ماهی‌گیری: با فشار Tab طعمه‌ای روی قلاب بگذارید. اگر ماهی در رودخانه است از Special River Lure استفاده کنید، اگر در باطلاق‌هاست از Special Swamp Lure استفاده کنید و اگر ماهی در دریاچه است از Special Lake Lure استفاده کنید.

 حال به محل هریک از ماهی‌ها در زیر بروید کلیک راست را فشار دهید و با کلیک چپ قلاب را به درون آب بیندازید. کلیک راست را در حین ماهیگیری ول نکنید. Space را فشار دهید تا ماهی را به سمت قلاب بکشانید. منتظر گرفتن ماهی باشید وقتی ماهی به دام افتاد کلیک چپ را فشار دهید، اول با چپ و راست کردن موس ماهی را خسته کنید و بعد با Space ماهی را به سمت خود بکشانید با فشار R نیز می‌توانید سرعت بیرون کشیدن ماهی را زیاد کنید ولی عجله نکنید وقتی که کمی نزدیک شما شد و تکان خورد R را رها کنید و چند بار باید موس را چپ و راست کنید تا ماهی آرام شود چندین بار برای گفتن ماهی اینکار را بکنید. در طول تمام این مراحل کلیک راست و اسپیس را باید نگهدارید. این روش را با دقت دنبال کنید تا ماهی را گیر بیندازید. بعد از گرفتن یک ماهی یا چندین ماهی با فشار Tab ماهی‌گیری را تمام کنید. حال به سمت محل مشخص شده و محل زرد برسانید تا ماموریت تمام شود.

ماموریت فرعی: A Fisher of Fish

ماموریت فرعی: A Fisher of Fish

در محلی که در نقشه مشخص است بروید و با مرد صحبت کنید و دمو را ببینید. بعد از دمو به شما نقشه‌ای داده میشود که محل تمام ماهی‌های افسانه‌ای بازی وجود دارد. در زیر محل دقیق آنها در نقشه مشخص شده است. هر ماهی را باید وقت بگذارید تا بدست بیاورید و گرفتن آنها معمولا سخت است. در محل مشخص شده باید ماهیگیری کنید و از تله‌های مناسب رودخانه و دریاچه بسته به محل استفاده کنید تا آنها را بدست بیاورید.

محل دقیق تمام ماهی‌های افسانه‌ای در زیر آورده شده است روی هر عکس کلیک کنید تا بزرگ شود.

ماموریت فرعی: A Fisher of Fishماموریت فرعی: A Fisher of Fish


ماموریت فرعی در کپچر چهارم : Duchesses and other Animals

ماموریت فرعی در کپچر چهارم : Duchesses and other Animals

به محل مشخص شده در نقشه بروید وارد ساختمان Algernon Wasp شوید و وقتی به علامت سوال سفید رسیدید، با مرد صحبت کنید تا دمو شروع شود. بعد از دمو مرد به شما چهار لیست برای جمع آوری می‌دهد محل دقیق این آیتم‌ها در زیر آورده شده است. این لیست‌ها شامل دو نوع پر پرنده و گیاهان عجیب است که بیشتر روی درختان می‌رویند. با زدن وسط موس در نزدیک محلی که در نقشه هستند این آیتم‌ها را می‌توانید پر رنگ کنید. (اکثر این موارد را در اطراف Saint Denis پیدا خواهید کرد.)

ماموریت فرعی در کپچر چهارم : Duchesses and other Animals ماموریت فرعی در کپچر چهارم : Duchesses and other Animals ماموریت فرعی در کپچر چهارم : Duchesses and other Animals ماموریت فرعی در کپچر چهارم : Duchesses and other Animals ماموریت فرعی در کپچر چهارم : Duchesses and other Animals ماموریت فرعی در کپچر چهارم : Duchesses and other Animals ماموریت فرعی در کپچر چهارم : Duchesses and other Animals

محل دقیق تمام آیتم‌های بازی

در بازی آیتمهایی وجود دارد که هر کدام کارایی خاصی دارند در زیر میتوانید آنها را پیدا کنید.

محل دقیق تمام آیتم‌های بازیمحل دقیق تمام آیتم‌های بازیمحل دقیق تمام آیتم‌های بازی


محل دقیق تمام آیتم‌های درخواستی

نکته: با صحبت با افراد مختلف کمپ شما ماموریت‌های کوچکی دریافت می‌کنید که می‌توانید آنها را با فشار L پیدا کرده و انجام دهید. بعد از انجام دادن هریک از این ماموریت‌ها به کمپ برگردید یک دایره و علامت سوال کوچک خواهید دید با هر فردی که این علامت را دارد صحبت کنید تا ماموریت‌ها انجام شوند. لیست Tasks ها و محل پیدا کردن آیتم‌های مورد نیاز در نقشه زیر موجود است.

محل دقیق تمام آیتم‌های درخواستی

طریقه گرفتن حیوانات افسانه‌ای

۱. وارد محدوده هریک از این حیوانات شوید و اسلحه مناسب یعنی هم تک تیرانداز و هم شات گان همراه داشته باشید.

۲. به دنبال اولین نشانه‌های او به رنگ طلایی باشید با زدن وسط موس این علائم طلایی را خواهید یافت.

۳. اولین علائم را پیدا کرده و بررسی کنید و بعد ردش را دنبال کنید.

۴. وقتی ردپا تمام شد کمی جلوتر بروید علامت طلایی دیگری کشف کنید.

۵. به دنبال این علامت بروید دقت کنید تمام طول مسیر نشسته(حالت نیم خیز) اینکار را بکنید تا باعث فرار حیوان نشوید.

۶. وقتی علامت دوم  را پیدا کردید احتمالا کمی جلوتر علامت سوم را نیز پیدا خواهید کرد و این علامت شما را به حیوان می‌رساند. (مراقب باشید و با یک تیر Improve حیوان را بکشید.)

محل دقیق تمام حیوانات افسانه‌ای

نکته: در طول بازی قبل از اینکه مراحل اصلی را تمام کنید Trinket ها را بدست بیاورید چراکه تاثیر مثبتی در بازی شما خواهند داشت. باید حیوانات Legendry را بکشید و بعد از کشتن انها پوستشان را به Trapperهای سراسر نقشه برای ساخت لباسها یا زین اسب با ویژگی‌های خاص و Trophy آنها را برای فروشنده های Fence برای ساخت Trinket بدهید اینکار باعث بهبود کارایی آرتور در جهات مختلف می‌شود.

محل دقیق تمام حیوانات افسانه‌ایمحل دقیق تمام حیوانات افسانه‌ایمحل دقیق تمام حیوانات افسانه‌ای


محل دقیق تمام گنج‌های درون بازی

به جز ماموریت فرعی  مرحله : All That Glitters (پیدا کردن گنج) میتوانید گنج‌های دیگری نیز در طول نقشه پیدا کنید که محل دقیق آنها در نقشه های زیر آمده است.

محل دقیق تمام گنج‌های درون بازیمحل دقیق تمام گنج‌های درون بازیمحل دقیق تمام گنج‌های درون بازیمحل دقیق تمام گنج‌های درون بازیمحل دقیق تمام گنج‌های درون بازی

9 قبر یا Grave مخفی

  • 9 قبر یا Grave مخفی بازی را پیدا کنید.9 قبر یا Grave مخفی بازی را پیدا کنید.9 قبر یا Grave مخفی بازی را پیدا کنید.
  • 9 قبر یا Grave مخفی بازی را پیدا کنید. فقط بعد از اینکه داستان کلی بازی را به پایان رساندید می‌توانید این بخش را تکمیل کنید. محل قبر‌ها در بالا آورده شده است. کنار هر قبر یک عدد وجود دارد که توضیح هر قبر به صورت جداگانه جلو آورده شده است: 1. این قبر در وسط برف در شرق رودخانه، در تنگه Spider یافت می‌شود. 2. این قبر پشت کلیسا در منطقه Polter یافت می‌شود. 3. روی صخره‌ای رو به آبشار Donner قبر بعدی را خواهید یافت. 4. از Mysterious Hill Home (در بخش Points of Interest آن را خواهید یافت.) به سمت بالای تپه بروید تا قبر را در بالای تپه پیدا کنید. 5. در لبه تپه‌ای در ایالت New Hanover، نزدیک برکه Elysian قبر بعدی را پیدا می‌کنید. 6و7. دو گور با هم زیر درختی در باتلاق‌ها وجود دارند. آنها در کنار یکدیگر هستند. هر دو را بررسی کنید. 8. بین برخی درختان کنار آب (دریاچه Flat Iron)، نزدیک شهر Rhodes قبر دیگری پیدا خواهید کرد. 9. در وسط علفزار آخرین قبر را به سادگی پیدا خواهید کرد.

محل تمام Points of Interestهای بازی (مکان‌های جالب)

  • راهنمای صد در صد کردن بازی Red Dead Redemption 2راهنمای صد در صد کردن بازی Red Dead Redemption 2راهنمای صد در صد کردن بازی Red Dead Redemption 2
  • راهنمای صد در صد کردن بازی Red Dead Redemption 2راهنمای صد در صد کردن بازی Red Dead Redemption 2راهنمای صد در صد کردن بازی Red Dead Redemption 2
  • در نقشه‌های بالا محل تمام Points of Interestهای بازی مشخص شده است. (محل‌هایی که در بازی آرتور دفترچه‌اش را در می‌آورد و خاطرات جذابی از آنها یادداشت می‌کند. برخی از آنها را می‌توانید در نقشه‌های بالا پیدا کنید.) (روی عکس‌های بالا کلیک کنید تا نقشه‌ها بزرگ شود.)

نقشه‌های حیوانات مرتبط با Hunting Request‌

برای دیدن این نقشه‌ها به راهنمای کامل Hunting Request‌های بازی Red Dead Redemption 2 مراجعه کنید.

محل Dreamcatchers

محل Dreamcatchers

محل Dreamcatchers

در طول نقشه شما با آیتم‌هایی روی درخت مواجه می‌شوید. (مانند عکس بالا) اینگونه آيتم‌ها را در محلی که در نقشه بالا مشخص شده است می‌توانید پیدا کنید. (این آيتم‌ها را فقط روی درخت‌ها پیدا خواهید کرد.)

محل سلاح‌های بازی

محل سلاح‌های بازی محل سلاح‌های بازی محل سلاح‌های بازی محل سلاح‌های بازی

(کلیک کنید بزرگ شوند.)

دیگر مطالب مرتبط با راهنمای بازی Red Dead Redemption 2

دیدگاه ها بسته شده است