راهنمای درجات سختی مختلف بازی Assassins Creed Valhalla

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla / راهنمای درجات سختی مختلف بازی

راهنمای کامل بازی Assassins Creed Valhalla (منوی اصلی)

راهنمای درجات سختی مختلف بازی Assassins Creed Valhalla

در بازی Assassins Creed Valhalla درجات سختی مختلفی وجود دارد که هم بخش گشت‌زنی(Exploration) در بازی را تحت تاثیر خود قرار داده و هم هوش مصنوعی دشمنان و سختی مبارزات را افزایش می‌دهد که در زیر به توضیح مختصری از هرکدام از این درجه سختی‌ها پرداختیم.

در بخش گشت‌زنی(Exploration)، سه درجه سختی وجود دارد. اولی Adventurer است که آیتم‌های بیشتری را در نقشه در اختیارتان قرار می‌دهد و به جای اینکه وقتتان را برای پیدا کردن بخش‌های مختلف سپری کنید می‌توانید سریع به ماموریت‌ها و محل آنها دسترسی داشته باشید. دومی Explorer است که در مورد فرصت‌های مختلف و ماموریت‌ها روی قطب نمای بازی و نقشه راهنمای لازم برای کشف ماموریت‌ها گذاشته می‌شود. بیشتر برای کسانی که قصد کشف ناشناخته‌ها را در بازی دارند خوب است و همه چیز روی نقشه مشخص نمی‌شود. سومی Pathfinder است که در آن کمترین توضیحات در مینی مپ و نقشه مشخص است و حتی Hud بازی نیز کمترین اطلاعات را به شما می‌دهد و شما باید مراحل و مسیر مرحله‌های مختلف را خودتان کشف کنید باعث یک تجربه خاص در بازی می‌شود. (تاثیر زیادی در بازی ندارند)

پنج درجه سختی برای نبردها وجود دارد که هرکدام هوش مصنوعی و میزان آسیب‌ رساندن ضربات دشمنان و خون دشمنان را تحت تاثیر قرار می‌دهند. کسانی که فقط قصد دنبال کردن داستان بازی را دارند درجه سختی Skald برایشان مناسب است و کسانی که بهترین تجربه بازی را می‌خواهند داشته باشند درجات سختی ‌بالاتر را انتخاب کنند. در این راهنمایی درجه سختی Aesir (Nightmare) انتخاب شده و پیشنهاد ما برای تجربه بهترین حالت بازی همین درجه سختی است. (در این درجه سختی دشمنان ۶۰ لول از شما بالاتر هستند و با یکی دو ضرب کشته می‌شوید پس باید برای انتخاب این درجه سختی بسیار هوشیار باشید و همه جوانب بازی را بلد باشید.)

سه درجه سختی برای بخش مخفیانه بازی وجود دارد که باعث هوش مصنوعی دشمنان و افزایش میزان خون آنها در قسمت مخفیانه بازی می‌شود. اگر می‌خواهید سخت‌ترین درجه سختی و هوش را در موقع مخفی کاری تجربه کنید درجه سختی Master Assasin را انتخاب کنید که برای این راهنمایی نیز استفاده شده است. در این بازی می‌توانید حتی قوی‌ترین دشمنان (به جز باس‌ها) را به شکل مخفیانه با یک ضرب بکشید ولی در صورتی اینکار شدنی است که زره و شمشیر درستی برای اینکار داشته باشید.

دیگر نکات و راهنمایی‌ها برای بازی Assassins Creed Valhalla

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است