طریقه یافتن و طریقه کشتن تمام Zealotهای بازی Assassin’s Creed Valhalla

طریقه یافتن و طریقه کشتن تمام Zealotهای بازی Assassin’s Creed Valhalla

راهنمای کامل بازی Assassins Creed Valhalla (منوی اصلی)

پیشنهاد می‌شود Zealotها را در انتهای بازی بکشید تا قدرت کافی برای مبارزه با آنها داشته باشید. وقتی وارد هر منطقه گفته شده شوید می‌توانید در نقشه با علامت کلاه Zealot آن منطقه را پیدا کنید و به سمتش بروید. به علت اینکه همیشه به صورت تصادفی در مناطق ظاهر می‌شود محل دقیق آن مشخص نیست ولی به محض ورود به منطقه در نقشه با علامت کلاه خود سفید مشخص هستند. به سمتشان بروید تا بازی آنها را شناسایی کند و با مبارزه کردن آنها را شکست بدهید. بعد از کشتن هریک جلویشان Confirm kill را بزنید تا کشتن آنها کامل شود. از قدرتی‌های Poison Strike و Fire Strike برعلیهشان استفاده کنید تا سریع کشته شوند.

محل و طریقه کشتن تمام Zealotهای بازی Assassin’s Creed Valhalla

طبق شماره هایی که در عکس بالا مشخص است نام و مشخصات و محل هر Zealot و نکاتی برای چگونگی کشتن آنها در پایین همین صفحه آورده شده است.

Beorhtsige

1. نام: Beorhtsige (او را در منطقه Glowecestrescire خواهید یافت.)(حداقل قدرت: 280)

او نیزه بلندی دارد و ضربات قدرتمندی وارد می‌کند. از قدرتی‌های Poison Strike و Fire Strike برعلیهش استفاده کنید تا به راحتی کشته شود. به جهات جاخالی دهید و به او ضربه وارد کنید. به راحتی می‌توانید ضربات او را Q و استفاده از سپر دفع کنید تا بتوانید قدرت او را گرفته و به راحتی شکستش دهید. از قدرتی‌هایی که باعث پرت شدن دشمنان روی زمین می‌شود استفاده کنید. وقتی او روی زمین بود جلویش R را بزنید تا یک ضربه قدرتی به او وارد کنید. مراقب بمب‌های دودزای او باشید و به سرعت از محل دور شوید و با تیر به او ضربه بزنید. به پا و دستش شلیک کنید تا انرژی‌اش از بین برود. مراقب لگدهای او باشید. در آخر مبارزه او بسیار وحشی می‌شود. مراقب حملات او باشید و چند ضربه آخر را به او وارد کنید و کارش را بسازید.

Wealdmaer

2. نام: Wealdmaer (او را در منطقه Sciropescire خواهید یافت.)(حداقل قدرت: 160)

او نیزه بلندی دارد و ضربات سریعی وارد می‌کند. ضربات قرمز او را جاخالی دهید و ضربات معمولی او را با Q دفع کنید. زیاد از او دور نشوید او شروع به خوردن معجون برای پر کردن خونش می‌کند. به او ضربه وارد کنید تا اینکار را متوقف کند. از قدرتی‌هایی که باعث پرت شدن دشمنان روی زمین می‌شود استفاده کنید. وقتی او روی زمین بود جلویش R را بزنید تا یک ضربه قدرتی به او وارد کنید. قدرتی‌های Poison Strike و Fire Strike تاثیر خوبی روی او می‌گذارند و باعث می‌شوند سریعتر کشته شود. پا و آرنج دست نقاط ضعف او محسوب می‌شود. وقتی به آخر خط رسید از بمب‌های سمی استفاده می‌کند، در این حالت از او دور شوید و به سمتش تیراندازی کنید تا کشته شود. کشتن او ممکن است یکی از مدارک مورد نیاز برای The Dart را به شما بدهد. (اگر قبلا آن را کشف نکرده باشید.)

Cola

3. نام: Cola (او را در گوشه شمال شرقی شهر Ledecestre نزدیک مرز Lincolnscire خواهید یافت.) (حداقل قدرت: 90)

او شمشیر بزرگی در دست دارد و بسیار سریع است. بهترین راه برای کشتن او شلیک پیاپی تیر به سرش است. اینکار او را کند کرده و باعث می‌شود به سرعت خونش را از دست بدهد. همینطور اگر قدرتی‌هایی که دشمنان را پرت می‌کنند رویش امتحان کنید او روی زمین می‌افتد و می‌توانید با فشار R خون بیشتری از او ببرید. مراقب مین‌های انفجاری که پرتاب می‌کند باشید که بسیار کشنده هستند. به سرعت وقتی ایستاد و در حال پرت کردن این مین‌ها بود جاخالی دهید و دور شوید. مراقب باشید خون خود را با معجون پر نکند. بهترین راه شلیک تیر به سرش تا مرگ کامل است. کشتن او ممکن است یکی از مدارک مورد نیاز برای The Adze را به شما بدهد. (اگر قبلا آن را کشف نکرده باشید.)

Callin 

4. نام: Callin (او را در منطقه Eurvicscire شرق Jorvik، در امتداد ساحل خواهید یافت.)(حداقل قدرت: 280)

این یکی از Zealot‌های سخت برای مبارزه است. بیشتر حملات او حول محور سم می‌چرخد. در حالی که ممکن است با نارنجک‌های سمی دیگر فداییان برخورد کرده باشید، کالین همه چیز را به سطح جدیدی می‌برد. مطمئن شوید که از توانایی‌های سمی برعلیه او استفاده نمی‌کنید، زیرا اثر چندانی روی او نمی‌گذارند. در عوض توانایی آتشین می‌تواند روی او اثرگذار باشد. همینطور او بسیار چابک است و حملات سریعی انجام می‌دهد. او تیرهای سمی پرتاب می‌کند. او نارنجک هایی را پرتاب خواهد کرد که ابرهای سمی از خود ساطع می کنند، او شمشیر خود را با سم آغشته می‌کند مراقب اینگونه ضربات باشید. به نقاط ضعف او شلیک کنید و از قدرتی‌ها بر علیهش استفاده کنید تا کشته شود.

محل و طریقه کشتن تمام Zealotهای بازی Assassin’s Creed Valhalla / Eorforwine 

5. نام: Eorforwine  (او را در منطقه Grantebridgescire در بخش roaming north خواهید یافت.) (حداقل قدرت: 90)

او یکی از Zealotهای قدرتمند بازی است. او سپر بزرگی در دست دارد که می‌تواند جلوی ضربات شما را می‌گیرد. همینطور توانایی پرتاب سم به سمت شما را دارد. بعد از مدت زمان کوتاهی از مبارزه او به طور مداووم شروع به پر کردن خونش می‌کند که باید با ضربه زدن به او جلوی این کارش را بگیرید. بیشتر ضربات او قرمز رنگ هستند پس بیشتر جاخالی دهید و زیاد از Q برای دفع ضرباتش استفاده نکنید. قدرت پیشنهادی برای کشتن او 200 به بالا است. او در قدرتی 90 با یکی دو ضرب در بالاترین درجه سختی شکستتان خواهد داد و زیاد به قدرتی پیشنهادی بازی در این مورد توجه نکنید. از قدرتی‌هایتان بر علیهش استفاده کنید و به سمت چپ که شمشیر در دستانش است جاخالی دهید و ضربه بزنید تا سریعتر کشته شود.

Redwalda

6. نام: Redwalda (او را در منطقه Ledecestrescire در بخش Veronis خواهید یافت.) (حداقل قدرت: 90)

او یک سپر بزرگ در دست دارد و به سمتتان مین پرت می‌کند باید مراقب مین‌هایش باشید و سریع از محل انفجار دور شوید. از قدرتی‌هایتان بر علیهش استفاده کنید و به سمت چپ که شمشیر در دستانش است جاخالی دهید و ضربه بزنید تا سریعتر کشته شود. به نقاط ضعفش شلیک کنید (مخصوصا زانویش) تا بتوانید یک ضربه نهایی خوب به او وارد کنید. وقتی خونش کم شد او دورش آتش ایجاد می‌کند و به سمتتان نیزه پرت می‌کند. از دور به او تیر بزنید تا این حالت برطرف شود و دوباره به او ضربه بزنید تا کشته شود. مبارزه سختی خواهد بود حداقل قدرت پیشنهادی ما 200 است.

Wuffa

7. نام: Wuffa (او را در منطقه East Anglia خواهید یافت.) (حداقل قدرت: 160)

او نیزه بلندی دارد و در انجام حرکات آکروبات مهارت ویژه‌ای دارد! ضربات معمولی او را با Q دفع کنید. از قدرتی‌هایتان بر علیهش استفاده کنید. وقتی روی زمین افتاد جلویش بروید و R بزنید تا خون زیادی از او ببرید. قدرتی‌های Poison Strike و Fire Strike تاثیر خوبی روی او می‌گذارند و باعث می‌شوند سریعتر کشته شود. پای راست و دست چپ نقطه ضعف او محسوب می‌شود. در میان مبارزه شمشیرش را آتشین می‌کند. مراقب ضربات آتشین او باشید. کشتن او ممکن است یکی از مدارک مورد نیاز برای The Ash-Spear را به شما بدهد. (اگر قبلا آن را کشف نکرده باشید.)

Woden

8. نام: Woden (او را در جنوب منطقه Cent خواهید یافت.) (حداقل قدرت: 220)

او یک شمشیر در دست دارد و ضربات سریعی وارد می‌کند. به موقع ضرباتش را جاخالی دهید و ضربه بزنید. از سپر و دکمه Q برای دفع ضرباتش استفاده کنید. از قدرتی‌ها بر ضدش استفاده کنید تا روی زمین بیفتد و بتوانید با زدن R خون زیادی از او ببرید. او از بمب دودزا استفاده می‌کند. در این موقع از او فاصله بگیرید و با تیر به او ضربه وارد کنید. مراقب مین‌های او باشید. در آخر مبارزه حلقه آتش درست می‌کند فقط از او دور شوید تا این پروسه تمام شود و از دور به او شلیک کنید و بعد دوباره به او حمله کنید تا کشته شود. کشتن او ممکن است یکی از مدارک مورد نیاز برای The Sickle را به شما بدهد. (اگر قبلا آن را کشف نکرده باشید.)

Heike

9. نام: Heike (او را در جنوب منطقه Essexe  خواهید یافت.) (حداقل قدرت: 250)

او یک سپر بزرگ دارد که مبارزه با او را سخت می‌کند. پشت، پای چپ و شانه از نقاط ضعف او محسوب می‌شوند. او شمشیرش را سمی می‌کند و ضربات سنگینی وارد می‌کند. سم روی او اثر کمی می‌گذارد پس از Fire Strike و قدرت آتش و همینطور سایر قدرتی‌ها بر علیه او استفاده کنید. مراقب بمب‌های سمی که پرتاب می‌کند باشید. زیاد از او فاصله نگیرید و بیشتر نزدیک به او مبارزه کنید. او قدرتی‌های زیادی دارد و ضربات سنگین و قرمز رنگ زیادی وارد می‌کند پس بیشتر در این موارد جاخالی دهید. 

Bercthun

10. نام: Bercthun (او را در شمال منطقه Hamtunscire خواهید یافت.) (حداقل قدرت: 340)

او قدرتمندترین Zealot بازی محسوب می‌شود و در منطه نهایی بازی یعنی Hamtunscire حضور دارد. از قدرتی‌های Poison Strike و Fire Strike برعلیهش استفاده کنید تا به راحتی کشته شود. نزدیک او باشید و مراقب ضربات تبر بزرگش باشید. جاخالی دهید و به سرعت به او ضربه بزنید. به جز دو قدرتی گفته شده بقیه قدرتی‌ها تاثیر آنچنانی روی این باس ندارد. مگر اینکه بخواهید با تیرکمان و قدرتی‌هایش کارش را بسازید. دو شانه‌های او نقاط ضعف او محسوب می‌شوند. برای آخر مبارزه سعی کنید به نقاط ضعف او شلیک کنید. مبارزه سختی نخواهد بود چراکه شما باید حداقل قدرت 300 را داشته باشید تا با یکی دو ضرب در بالاترین درجه سختی کشته نشوید و قدرت 300 به بالا Eivor را بسیار قوی می‌کند. کشتن او ممکن است یکی از مدارک مورد نیاز برای The Bell  را به شما بدهد. (اگر قبلا آن را کشف نکرده باشید.)

Hrothgar

11. نام: Hrothgar (او را در منطقه Suthexe خواهید یافت.) (حداقل قدرت: 280)

او یک فرد غول پیکر با یک تبر بزرگ در دستانش است. بهتر است تیر اول را به پشتش بزنید تا انرژی خوبی از او ببرد و او غافلگیر شود. علاوه بر کمر دست چپ و پای راست نیز جزو نقاط ضعف او محسوب می‌شوند. از قدرتی‌های Poison Strike و Fire Strike برعلیهش استفاده کنید تا به راحتی کشته شود. مراقب ضربات قدرتی و قرمز رنگش باشید و آنها را جاخالی دهید. مراقب بمب‌های سمی که می‌اندازد باشید و از او فاصله بگیرید و به سمتش شلیک کنید. نگذارید با خوردن معجون خونش را پر کند و به او ضربه وارد کنید. کشتن او ممکن است یکی از مدارک مورد نیاز برای The Oil را به شما بدهد. (اگر قبلا آن را کشف نکرده باشید.)

Cudberct

12. نام: Cudberct (او را در شمال غربی Lunden در Oxenefordscire پیدا خواهید کرد.) (حداقل قدرت: 160)

او نیزه بلندی دارد و بسیار سریع و چابک است. به سختی بتوانید از تیرکمان برعلیهش استفاده کنید ولی زانوی پا و دستش نقاط ضعف او برای شلیک محسوب می‌شوند. نقطه ضعف اصلی او آتش است پس از قدرتی Fire Strike بر علیهش استفاده کنید تا به سرعت کشته شود. از قدرتی‌هایتان برعلیهش استفاده کنید. مراقب بمب‌های سمی او نیز باشید. همینطور اگر از او فاصله بگیرید او شروع به پر کردن خونش می‌کند.  کشتن او ممکن است یکی از مدارک مورد نیاز برای The Anvil را به شما بدهد. (اگر قبلا آن را کشف نکرده باشید.)

Horsa

13. نام: Horsa (او را در منطقه Oxenefordscire پیدا خواهید کرد.) (حداقل قدرت: 130)

او تبر بزرگی در دست دارد و ضربات قدرتی به شما وارد می‌کند. او به شدت نسبت به آتش حساس است و می‌توانید با قدرتی Fire Strike خیلی سریع او را بکشید. از قدرتی‌هایتان برعلیهش استفاده کنید و ضربات معمولی او را با Q دفع کنید. به نقاط ضعف او شلیک کنید و کارش را بسازید. همینطور مراقب مین‌هایی که پرت می‌کند باشید.  کشتن او ممکن است یکی از مدارک مورد نیاز برای The Lathe را به شما بدهد. (اگر قبلا آن را کشف نکرده باشید.)

Osgar

14. نام: Osgar (او را در منطقه Lincolnscire پیدا خواهید کرد.) (حداقل قدرت: 220)

او شمشیر بلند دارد و بسیار چابک است. نقطه ضعف اصلی او آتش است پس از قدرتی Fire Strike و سم است. از آنها بر علیهش استفاده کنید تا به سرعت کشته شود. از قدرتی‌هایتان برعلیهش استفاده کنید تا روی زمین بیفتد و با R خون زیادی از او ببرید. ضربات قدرتی و قرمز او را جاخالی داده و ضربات معمولی او را با Q دفع کنید. اگر قدرت کافی داشته باشید مبارزه سختی نخواهد بود.  کشتن او ممکن است یکی از مدارک مورد نیاز برای The Billhook را به شما بدهد. (اگر قبلا آن را کشف نکرده باشید.)

Kendall

Kendall

15. نام: Kendall (او را در منطقه Grantebridgescire در بخش roaming south خواهید یافت.) (حداقل قدرت: 90)

او سپر بزرگی در دست دارد و جلوی ضربات شما می‌ایستد. ضربات معمولی او را (وقتی در حال چرخش است) با Q دفع کنید تا زودتر انرژی‌اش تمام شود. از قدرتی‌های خود برعلیهش استفاده کنید. او بمب دود زا می‌اندازد پس باید مراقب باشید و وقتی بمب انداخت از محل دور شوید و از دور به او شلیک کنید. مراقب ضربات ناگهانی او باشید و به موقع ضربات قرمز رنگ او را فقط جاخالی دهید. مبارزه با او کمی طولانی و سخت است پس باید با دقت مبارزه کنید و شکستش دهید. به زانوی پای او و کمرش شلیک کنید تا زودتر کشته شود.

دیگر نکات و راهنمایی‌ها برای بازی Assassins Creed Valhalla

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است