راهنمای کامل تمام بازی مراحل بازی Assassin’s Creed Valhalla

در این مطلب با یکی دیگر از راهنمایی‌های بازی کاملا انحصاری سایت ساعت هفت در خدمت شما عزیزان هستیم. این راهنمایی شامل تمام مراحل اصلی بازی Assassin’s Creed Valhalla و تمام عواقب انتخابات شما در طول آن می‌باشد و همینطور محل تمام آيتم‌های مخفی هر منطقه و طریقه بدست آوردن آنها نیز در این راهنمایی ذکر شده است. بعد از تکمیل مراحل اصلی و موارد مخفی در صورت نیاز راهنمای مراحل فرعی بازی نیز به این راهنمایی در آینده اضافه خواهد شد. همینطور در آینده راهنمای پک‌های بازی نیز به مرور به این راهنمایی اضافه خواهند شد. در ادامه با سایت ساعت هفت با مطلب راهنمای کامل تمام بازی مراحل بازی Assassin’s Creed Valhalla همراه باشید.

در این راهنمایی درجه سختی Drengr برای کمبت و Master Assasin برای بخش مخفیکاری انتخاب شده و پیشنهاد ما برای تجربه بهترین حالت بازی همین درجه سختی است. همینطور دکمه‌های استفاده شده در این راهنمایی نسخه PC می‌باشد با این حال فرقی در محتوای بازی در پلتفورم‌های مختلف وجود ندارد.

بیشتر در مورد بازی Assassin’s Creed Valhalla

همه چیز در مورد بازی Assassin’s Creed Valhalla

نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla

نکات فرعی و مهم بازی Assassin’s Creed Valhalla

راهنمای درجات سختی مختلف بازی Assassins Creed Valhalla

کدام یک از مشاورین Soma خیانتکار هستند؟

نکات دیگر به زودی…

راهنمای مراحل اصلی بازی Assassin’s Creed Valhalla

در بازی Assassin’s Creed Valhalla به مناطق مختلفی برای انجام ماموریت می‌روید که در اینجا، راهنمایی هر منطقه به صورت جداگانه درست شده است. فعلا راهنمای پنج منطقه بازی آماده است. در آینده این مطلب با راهنمایی‌های بخش‌های بیشتر به روز خواهد شد.

منطقه Rygjafylke

منطقه Ledecestrescire

منطقه Grantebridgescire

منطقه East Anglia

منطقه Oxenefordscire

ادامه دارد…

مشترک شدن در این بحث
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
احسان
احسان
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۳:۳۷ ب.ظ

خیلی خفن بود، مرسی

اسکرول به بالا