راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت: Big Smoke (به همراه ویدیوی اختصاصی)

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Big Smoke

راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition (منوی اصلی)

شروع

خلاصه داستان

خلاصه مرحله: بعد از خوش آمدگویی افسر پلیس Tenpenny شما باید به سمت محله قدیمی خود (grove street) بروید….

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Big Smoke

بعد از پایان دمو شما کنترل “کارل” را در دست دارید و باید به سمت علامت CJ در نقشه بروید. با زدن F می‌توانید سوار دوچرخه نزدیک شوید. با فشار W رکاب بزنید و به سمت مقصد حرکت کنید. این بازی کاملا آزادانه است، پس می‌توانید در طول مسیر از دوچرخه پیاده شوید و سوار هر ماشینی که دوست دارید شده و آنها را بدزدید. فقط مراقب باشید گیر پلیس نیفتید و یا با خلافکاران دیگر گروه‌ها درگیر نشوید! اگر مردم را بزنید پول بدست می‌آورید (پول‌ها روی زمین می‌افتند!) و اگر فرد خلافکار یا خاصی را بزنید اسلحه یا سلاح او نیز نزدیک او می‌افتد و می‌توانید آن را بردارید. در نهایت مسیر را دنبال کنید و وارد علامت CJ شوید تا این بخش به پایان برسد. (زیر پل می‌توانید یک پنجه بکس پیدا کنید.)

ماموریت Big Smoke (علامت روی نقشه راهنمای بازی GTA San Andreas)

خلاصه داستان

خلاصه مرحله: بعد از سال‌ها ورود به شهر و محله قدیمی باعث هجوم خاطرات مختلف در سرتان شده است. در حین مراسم خاکسپاری مادرتان، گروهی از اوباشِ گروه Ballas به شما حمله می‌کنند. باید تا محله از دست آنها فرار کنید…

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Big Smoke

کارل در حال صحبت با Big Smoke

بعد از دمو سریع سوار دوچرخه شوید و به دنبال بقیه دوچرخه سواران گروه Grove Street رکاب بزنید. (در قبرستان می‌توانید دسته گل را بردارید!) مراقب ماشینِ افرادِ گروه Ballas باشید، آنها از پشت به شما تیراندازی می‌کنند و قصدِ زیرگرفتن‌تان را دارند. اگر نزدیک‌تان شدند حالت زیگزاگی بروید و از آنها دور شوید. یارهای خودی با رنگ آبی در مینی مپِ سمتِ چپ مشخص هستند. همینطور به دنبال بقیه بروید و گم‌شان نکنید. هرچه بیشتر دوچرخه سواری کنید مهارت بیشتری در آن بدست می‌آورید و سریعتر می‌توانید رکاب بزنید.

همینطور مسیر را ادامه دهید تا به پارکینگ برسید تا دموی کوتاهی آغاز شود و به دو گروه تقسیم شوید. بعد از دمو به دنبال Ryder مسیر را ادامه دهید. جلوتر در کوچه مراقب پله‌ها باشید. همینطور مسیر را ادامه دهید وارد اتوبان و بعد ابتدای محله grove street شوید. در اینجا باز سر و کله ماشین Ballasها پیدا می‌شود، مراقب باشید که کشته نشوید. وارد محله و محل قرمز رنگ روی زمین شوید تا دمو آغاز شود. بعد از دمو برای سیو بازی می‌توانید وارد خانه شوید و بعد روی علامت فلاپی بروید تا سیو دستی کنید. اگر ماشین یا موتور بدرد بخوری بدست آوردید می‌توانید در پارکینگ کنار خانه قرار دهید تا در آنجا ذخیره شود. (در نسخه جدید بازی بعد از هر مرحله، بازی به صورت اتوماتیک ذخیره می‌شود.) (بعد از رد کردن این مرحله مقداری Respect بدست می‌آورید.)

مراحل مرتبط با بازی GTA San Andreas Definitive Edition

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است