راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Ryder (به همراه ویدیوی اختصاصی)

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Ryder

راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition (منوی اصلی)

ماموریت Ryder (علامت روی نقشه راهنمای بازی GTA San Andreas)

خلاصه داستان

خلاصه مرحله: پیش بچه محله قدیمی خود Ryder می‌روید تا به او سر بزنید. او از شما می‌خواهد تا به پیتزا فروشی تمیزی در نزدیکی محل سر بزنید تا به صاحبش درسی بدهید که چرا محله کثیفتان (نوشته‌های روی دیوار) را تمیز کرده است!

بعد از دمو به دنبال Ryder سوار ماشینش شوید و بعد او را به سمت مقصد ببرید. در هنگام رانندگی با V می‌توانید دوربین را تغییر داده و دوربین مورد نظر خود را انتخاب کنید. وقتی به جلوی پیتزا فروشی رسیدید، در محل قرمز ماشین را متوقف کنید. ابتدا Ryder از شما می‌خواهد که مدل مویتان را تغییر دهید. وارد علامت زرد و ساختمان سمت راست شوید. حال یک مدل مو به دلخواه انتخاب کنید و Space را بزنید تا پیش‌ نمایش آن را ملاحظه کنید. بعد اگر از مدل خوشتان آمد دوباره Space و اگر نه T را فشار دهید. بعد از اینکه مدل مورد نظرتان را پیدا و انتخاب کردید از مغازه خارج شوید.

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Ryder

می‌توانید با زیر گرفتن مرد سلاح شاتگان بدست بیاورید!

بعد از صحبت‌های Ryder وارد پیتزا فروشی شوید و برای خودتان چیزی سفارش دهید. در کل غذا خوردن علاوه بر اینکه خونتان را پر می‌کند باعث چاقی شما می‌شود. افراد چاق تیر کمتر به آنها اثر می‌کند ولی کند هستند و انرژی بیشتری مصرف می‌کنند و نمی‌توانند سریع بدوند. وارد پیتزا فروشی شوید و روی علامت قرمز بایستید و از منو یکی را انتخاب کرده و Space بزنید تا بخورید، با اینکار دمو آغاز می‌شود. بعد از دمو سریع سوار ماشین Ryder شوید. در اینجا می‌توانید فرد شاتگان بدست را با ماشین زیر کنید تا سلاح را بدست بیاورید یا به سمت محل مشخص شده بروید. در کل به سمت محله بروید و روی محل قرمز بایستید تا مرحله تمام شود. (بعد از رد کردن این مرحله مقداری Respect بدست می‌آورید. بعد از اتمام این مرحله تمام آرایشگاه‌ها، سالن‌های خالکوبی و فست فودهای اطراف در دسترس شما قرار می‌گیرند و در نقشه مشخص می‌شوند.)

مراحل مرتبط با بازی GTA San Andreas Definitive Edition

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است