راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Tagging up Turf  (به همراه ویدیوی اختصاصی)

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Tagging up Turf

راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition (منوی اصلی)

ماموریت Tagging up Turf (علامت روی نقشه راهنمای بازی GTA San Andreas)

خلاصه داستان

خلاصه مرحله: برادرتان Sweet از شما می‌خواهد که بازگشتتان به محله را به دیگر گروه‌ها اعلام کنید. باید تعدادی از علامت‌های (Tags) گروه‌های دیگر را به علامت سبز گروه grove street تبدیل کنید. 

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Tagging up Turf

بعد از دمو سوار ماشین شوید و به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. در محل قرمز بایستید و از ماشین پیاده شوید تا دمو آغاز شود. بعد از دمو دو محل سبز روی نقشه مشخص می‌شود. اولی همان نزدیکی روی دیوار خانه‌ای است، علامت بنفش Ballasها را به سبز Grove Street تبدیل کنید. Tab را فشار دهید و اسپری را انتخاب کنید و با کلیک چپ روی محل اسپری کنید. با اسپیس می‌توانید از روی موانع بپرید و از دیوارها یا فنس‌های کوتاه به سمت دیگر بپرید. از فنس و دیوار بپرید تا پشت دیوار یک محل بنفش دیگر پیدا کنید روی آن اسپری کنید. (دقت کنید اگر اینکار را رو به روی دیگر گروه‌ها و یا پلیس انجام دهید به دردسر می‌افتید.)

حال به پیش Sweet برگردید و سوار ماشین شوید و به سمت محل مشخص شده زرد رنگ جدید بروید. وقتی به محل رسیدید از ماشین پیاده شوید و علامت کنار عکس دختر را سبز کنید. حال به سمت چپ بروید و وارد کوچه شوید. در نزدیکیِ دو نفر از افراد گروه Ballas یک علامت دیگر است. وقتی به سمتشان بروید آنها با شما درگیر می‌شوند. می‌توانید با اسپری به چشمانشان بزنید تا کُند شوند و سریع علامت را سبز کنید و از محل دور شوید. با اینکار پلیس شما را دنبال خواهد کرد. از دست پلیس و افراد گروه فرار کنید و به سمت علامت جدید بروید. 

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Tagging up Turf

علامت گروه Ballas روی پشت بام…

وقتی به محل قرمز رسیدید از فنس بگذرید و مسیر مستقیم را بروید و از فنس دیگر نیز رد شوید تا به پشت محل برسید. در اینجا باید از مانع با پرش بالا بروید و خود را به پشت بام برسانید این علامت رو پشت بام است. محل را سبز کنید. به پیش Sweet برگردید و سوار ماشین شوید و تا محل قرمز مشخص شده بروید و او را به محله برسانید تا ماموریت به پایان برسد. (بعد از رد کردن این مرحله مقداری Respect و 200 دلار پول بدست می‌آورید. همینطور از این به بعد می‌توانید در طبقه دوم خانه‌تان در Grove Street در اتاق خواب اسپری پیدا کنید.) (محل تمام این Tagها اینجا آورده شده است.)

مراحل مرتبط با بازی GTA San Andreas Definitive Edition

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است