راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Nines and AKs (به همراه ویدیو)

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Nines and AKs

راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition (منوی اصلی)

ماموریت Nines and AKs (علامت روی نقشه راهنمای بازی GTA San Andreas)

خلاصه داستان

خلاصه مرحله: شما به دنبال یک سلاح هستید تا از خود در برابر حملات دیگر گروه‌ها دفاع کنید، پس از بحثِ کوتاهی Big Smoke شما را پیش یک آشنای قدیمی (Emmet) می‌برد تا یک اسلحه بدون سریال پیدا کنید!

لینک ویدیو

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Nines and AKs

بعد از دمو سوار ماشین شوید و تا محل مشخص شده در نقشه رانندگی کنید و وارد دایره قرمز شوید تا دمو آغاز شود. بعد از دمو باید تمرین تیراندازی کنید با کلیک راست نشانه بروید و با کلیک چپ تیراندازی کنید. اولین هدف بطری رو به رویتان است آن را نابود کنید. بعد به سه بطری رو به رویتان، یکی یکی شلیک و نابودشان کنید. سری سوم بعد از اینکه Big Smoke به بطری‌ها شلیک کرد. پنج بطری جلویتان است. دقت کنید اینجا بهتر است C را بزنید و بنشینید با اینکار در طول نبرد با دشمنان، کمتر در تیررس آنها قرار می‌گیرید و قدرت مانور بهتری دارید. در حالتی که C زدید و نشستید می‌توانید مخفیانه نیز پشت دشمنان بخزید. (البته برخی مراحل) در این حالت اگر به سمت چپ یا راست بزنید CJ روی زمین غلت می‌زند این می‌تواند بهترین راه حل برای سریع رفتن پشت سنگرها برای کمتر آسیب دیدن باشد. پس با همین روش به هر پنج بطری شلیک کنید. در آخر نیز به باک ماشین شلیک کنید تا ماشین منفجر شود. این روشِ بسیار خوبی در برخی مراحل است تا با شلیک به باک ماشین‌ها و یا به بشکه‌های قرمزِ منفجره به صورت گروهی دشمنان را بکشید. (از این به بعد می‌توانید با رفتن به این مکان یک کلت پیدا کنید.)

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Nines and AKs

یک تیپ مناسب سبز برای CJ انتخاب کنید.

بعد از انجام اینکارها سوار ماشین Big Smoke شوید و او را تا منزل برسانید. بعد از اینکار Sweet با شما تماس می‌گیرد و از شما می‌خواهد که لباس سبزی برای احترام به گروه تهیه کنید. به محل مشخص شده بروید و وارد ساختمان Binco شوید. در مغازه در سمت راست روی محل قرمز رنگ قرار بگیرید. لباس و شلوار سبز رنگی به دلخواه برای خود انتخاب کنید و با Space خریداری کنید. بعد با فشار T از منوها خارج شده و بعد از مغازه خارج شوید تا ماموریت به پایان برسد. (بعد از رد کردن این مرحله مقداری Respect بدست می‌آورید. بعد از پایان این ماموریت به لباس فروشی‌ها دسترسی پیدا خواهید کرد.)

مراحل مرتبط با بازی GTA San Andreas Definitive Edition

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است