راهنمای بازی God of War مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim / قسمت سوم

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

راهنمای قدم به قدم بازی God of War (منوی اصلی)

راهنمای بازی God of War مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

با ورود به معبد حلقه، اِلف‌های بیشتری به سمت شما هجوم می‌آورند. بهتر است ابتدا کمی با تبر خون‌هایشان را کم کنید (مانند همان روش‌ قبلی) و بعد از Spartan Rage خود استفاده کنید، زیرا آنها را در هوا هم می‌توانید بزنید و به در و دیوار بکوبید. اِلف‌ها اگر سریع فرار می‌کردند و نمی‌توانستید آنها را گیر بیاندازید با تبرتان آنها را فریز کنید و مادرشان را به عذایشان بنشانید! از Runic نیز حتما استفاده کنید و تعادل آنها را در هوا به هم بزنید.

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

بعد از نبرد به اطراف نگاه کنید و تعدادی جعبه‌ی آویزان را مورد هدف قرار دهید تا مقداری هکسیلور بدست آورید. پشت سرتان دو اتاق پر از دراگر وجود دارد و مکانیزمی در وسط اتاق، منتظر شماست. یکی از اتاق‌ها دارای مکانیزمی شکسته است ولی از دیگری برای باز کردن قفس‌ها می‌توانید استفاده کنید. در یکی از اتاق‌ها جسدی قرار دارد که از آن می‌توانید هکسیلور بردارید و اتاق دیگر به مسیری بسته می‌رسد که صندوق پشت آن در انتظار شماست. ابتدا از درون شکاف سمت راست به ریشه قرمز درونی با تبر ضربه بزنید. حال به محلی که در عکس بالا مشخص شده بروید و تبرتان را احضار کنید تا به هر دو ریشه‌ برخورد کند و صندوق را آزاد می‌کند در این صندوق Thiazi’s Talon که یک Runic Attack می‌باشد را می‌توانید بدست آورید.

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

مسیر اصلی را به سمت معبد ادامه دهید تا شکافی بزرگی را پیدا کنید که جلوی پیشرف شما را سد کرده است. در همین حین تعدادی الف و دیگر دشمنان با هم حمله می‌کنند به حساب آنها برسید. بهترین روش استفاده از تبر از راه دور و زدن به پاهای الف‌هاست. (در بالاترین درجه سختی) بعد از کشتن دشمنان باید راهی برای عبور پیدا کنید. شاید بهتر باشد به پایین برویم.

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

در همین کنار یک صندوق Nornur را خواهید یافت که به نظر سازندگان بازی یادشان رفته Runeهایش را در اطرافش قرار دهند. با رفتن به سمت دیگر دفینه‌ای را پیدا می‌کنید که غیرقابل دسترسی است. برای یافتن Runeها باید چرخ‌دنده‌ای بزرگ را بیابید. چرخ‌دنده را آرام پایین بیاورید تا اولین Rune خود را نشان دهد و چرخ دنده را فریز کنید و به سمت R بروید و آن را با مشت بشکنید. در پشتتان از جایی پایین آمدید در همان نزدیکی C قرار دارد و آن را هم بشکنید. حال تبر را فرا بخوانید و باز سراغ چرخ‌دنده بزرگ بروید و آن را کامل پایین بیاورید. چرخ دنده را فریز کنید. حال پشت سرتان باید N را هم ببینید. (عکس بالا) بروی سکوی مورد نظر رفته و آن را بشکنید تا صندوق Nornir را بگشایید و Idunn Apple را بدست آورید. تبرتان فرا بخوانید از همین پلتفرم نیز می‌توانید به دفینه‌ای که قابل دسترسی نبود، دسترسی پیدا کنید و داخل آن Runic Forearm Bracers و Soft Svartalheim Steel خواهید یافت.

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

از مکانیزم استفاده کنید و آن را کامل پایین بیاورید تا گذرکاهی که به معبد بیرونی ختم می‌شود، آشکار شود. چرخ‌دنده را فریز کنید و وارد تالار بعدی شوید. در اینجا هم یک چرخ‌دنده بزرگ قرار دارد که می‌توانید برگردید ولی اگر بیشتر با آن کلنجار بروید مشاهده می‌کنید که پشت دیواری که پایین می‌آید صندوقی پنهان است. (عکس بالا) دیوار را تا سطح خودتان پایین بیاورید و تبرتان را به چرخ‌دنده‌ی سمت راست خود پرتاب کنید. برگردید و از گذرگاه زیرین عبور کنید تا دفینه را باز کنید تا قلب تکه تکه شده‌ی آلفهایم را بیابید که تا ۱۲ درصد آسیب وارد شده از سوی اِلف‌ها را کاهش می‌دهد، حتما از آن استفاده کنید. (به صورت Enhancer روی آیتم‌ها قرار می‌گیرد.)

به سمت زندان برگردید در اینجا اتاق‌هایی وجود دارد که درونش چند دراگر وجود دارد. به نظر نمی رسد که بتوان درب این زندان‌ها را باز کرد. (فعلا!) درون یکی از اتاق‌ها هسته‌ی دو ریشه را می‌توانید بیابید، آنها را همزمان با تبرتان از بین ببرید و از محل بالا بروید. به محض خروج با یک Dark Elf بزرگ و چند Dark Elf کوچک‌تر مواجه می‌شوید. در این بخش در حالت Rage هستید چراکه الفی آترئوس را گرفته است. با عصبانیت به جان الف‌ها بیفتید و آنها را ناکار کنید.  آنها را شکست دهید و خود را به پلتفرم دورتر برسانید. برای این کار به سمت راست و دیوار بزرگ بنگرید و شروع به ضربه زدن به آن کنید (با فشار E) تا زمانی که بتوانید با فشار دادن مکرر دایره از این دیوار جهت رسیدن به پلتفرم مرکزی استفاده کنید.

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

باز دربرابر تعدادی دیگر از Elfها قرار گرفته‌اید، این سربازان از قدیمی‌ترها مجهزترند، ضرباتشان بسیار سریع و پی‌درپی است و بسیار چابک‌تر از قبلی‌ها هستند. اگر پی دی پی به آنها ضربه نزنید، به سرعت به لول بعدی می‌روند پس مراقب باشید که وقتی به رنگ آبی درآمدند با کمک تیرهای آترئوس یا تبر خودتان اینکار را متوقف کنید. بیشتر به قصد شکستن بلاک شما یا Stun کردنتان به شما حمله می‌کنند. از دیگر قابلیت‌های آنها کوری موقت است که با ایجاد مه بوجود می‌آید و سعی می‌کنند درون مه ضرباتی مرگبار نثارتان کنند. از Q برای شیلد ضربات استفاده نکنید و فقط با Space از دست آنها فرار کرده و به موقع ضربه بزنید تا شکست بخورند.

بخش بعدی :  مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim / بخش چهارم

دیگر راهنمایی‌های بازی God of War

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است