راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Glory Regained

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Glory Regained

راهنمای کامل بازی Assassin’s Creed Valhalla (منوی اصلی)

ماموریت Glory Regained

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Glory Regained

بعد از ماموریت The Great Scattered Army این ماموریت را بدست می‌آورید. در ابتدا (برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با آنها) با مشاورین Soma صحبت کنید. V را که فشار دهید آنها مشخص هستند. بعد از صحبت با آنها با خود Soma حرف بزنید. بعد از صحبت‌ها سوار قایقتان شوید و به سمت علامت مشخص شده بروید. نزدیکی محل از قایق پیاده شوید و خود را به Soma برسانید تا دمو شروع شود.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Glory Regained

در ابتدای مبارزه با تیر به کوزه‌های قرمز جلوی دروازه شلیک کنید تا دروازه منفجر شود. بعد از ورود دشمنان را یکی یکی بکشید. بعد از کشتن دشمنان این بخش به سمت جلو بروید تا به دروازه چوبی برسید. اینجا تعدادی آرچر و سرباز معمولی وجود دارند. در چوبی را بشکنید و وارد شوید و دشمنان را از پیش رو بردارید. جلوتر جلوی ساختمانی دشمنان را بکشید و صبر کنید تا Soma صحبت کند. بعد از صحبت‌ها یک مرد بسیار بزرگ به همراه تعداد سرباز ساده وارد می‌شوند. این مرد بزرگ حرکات خاصی انجام می‌دهد. مثل گرفتن Eivor و پرتاب کردن او – بعضی وقت‌ها عصبانی می‌شود به شما هجوم می‌آورد جاخالی دهید و به پشتش شلیک کنید. تنها نقطه ضعف او کمرش است بعد از شلیک به کمرش با R خون بسیار زیادی از او خواهید برد. بعد از کشتن او، با Soma صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها به دنبال او بروید و بر شیپور بدمید. ماموریت تمام شده است.

فعالیت‌های نزدیک مهم: Flyting در شهر Grantebrige: بعد از بازپس گیری شهر می‌توانید به این بخش دسترسی پیدا کنید.با زن صحبت کنید. کلید را بگیرید و کلبه کنار او را باز کنید و در کلبه روی صندلی بنشینید. در حین Flyting گزینه‌های زیر را انتخاب کنید. انتخاب اول گزینه یک، انتخاب دوم گزینه دو، انتخاب سوم گزینه دو 

دیگر نکات و راهنمایی‌ها برای بازی Assassins Creed Valhalla

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است