راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Pricking The Needle

راهنمای کامل بازی Assassins Creed Valhalla (منوی اصلی)

ماموریت : Pricking The Needle

Search the Trade Depot

حال باید خود را به Trade Warehouse برسانید که توسط سربازان Red Hand پاسداری می­‌شود. دشمنان را به روش خودتان بکشید. درِ ورودی اصلی قابل دسترسی نیست و باید از پشت بام داخل شوید. یکی از اسناد مهم در طبقه بالاست آن را بررسی کنید. در طبقه پایین هم علاوه بر اسناد (درون اتاق) آیتم‌­های دیگری نیز می­‌یابید.

Seek out The Needle

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Pricking The Needle

به بازار بروید (Marketplace) در اینجا دو Bandit را می­یابید که درباره ملاقات با Needle با هم صحبت می­‌کنند. یکی از آنها کلیدی را دارد که به آن احتیاج دارید. یا باید آنها را بکشید و کلید را بردارید یا باید کلید را از جیب مرد بزرگ بدزدید.

بعد از بدست آوردن کلید، با فروشنده‌ای که در نقشه مشخص شده صحبت کنید. یک فرد با لباس سیاه در ورودی غرفه او ایستاده است. مرد زیاد مشتاق نیست که با شما صحبت کند ولی کودکی در آن نزدیکی است که اطلاعات مفیدی دارد. پسربچه به شما می­گوید که اگر می­خواهید Needle را ببینید باید به سمت مجسمه­‌های که در منار دروازه شرقی قرار دارد بروید. به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. در نزدیکی محل V را بزنید تا محل فیروزه‌ای را بیابید.

Explore the sewers

Pricking The Needle

وارد ساختمان سمت چپ مجسمه شوید و به طبقه پایین بروید و وارد فاضلاب شوید. به مسیرتان ادامه دهید تا به داربست‌ برسید از آن بالا بروید. در بالا به درون آب بپرید و به طرف سمت دیگر شنا کنید تا به قسمت بعدی برسید. در قسمت بعدیِ این مکان آدم­های Needle  حضور دارند، یکی از آنها دارای کلید دری است که ما را به Needle می­رساند. کلید را بیابید (با روش خودتان دشمنان را بکشید) و وارد دری که در سمت راست این مکان قرار دارد شوید. Needle فرار می­‌کند و شما را با سربازان Eliteاش (طلایی‌اش) تنها می­گذارد، آنها را بکشید و دنبالش بروید در طول مسیر نیز دشمنان را بکشید. بعد از اینکه به بیرون از فاضلاب رسیدید و وارد بازار Coppergate می­شوید و دمو شروع می‌شود. بعد از دمو خیلی راحت می‌توانید او را بیابید و از بالای سر Needle به او حمله کنید و کارش را یکسره کنید. بعد دشمنان اطرافش را بکشید و روی جنازه او Confirm Kill را بزنید بعد از دیدن دمویی ماموریت تمام می‌شود.

دیگر نکات و راهنمایی‌ها برای بازی Assassins Creed Valhalla

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا