راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت War In The North

راهنمای کامل بازی Assassins Creed Valhalla (منوی اصلی)

بعد از آنکه خبرهای مربوط به اقدامات Eivor در Jorvic به Halfdan می­رسد، او تصمیم می­گیرد شما را برای صحبت فرابخواند.

ماموریت War In The North

Go to Anlaf’s Lookout Tower

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت War In The North

به مکانی که در نقشه مشخص شده است بروید. در نزدیکی محل V را بزنید و به سمت محل فیروزه‌ای بروید و با مردی که در عکس بالا مشخص شده صحبت کنید.

Defend Faravid and his men

به محض اینکه به محل برسید متوجه درگیری در این مکان می­شوید. از تپه بالا بروید و به سراغ Faravid بروید. او می­گوید که در حال درگیری با Pict هاست (مردمان غیرسلتی انگلیس). سپس وارد درگیری می­شوید، دشمنان از سمت دیگر کوه به سمتتان شلیک می‌کنند و دشمنان طلایی به شما حمله می‌کنند ابتدا به سمت دیگر کوهستان بروید و دشمنان را بکشید. به موقع جاخالی داده و ضربه بزنید. بعد به این سمت بیایید و با دشمنان طلایی مبارزه کنید. (دشمنان طلایی را با شلیک به نقاط ضعفشان تضعیف کرده و نابود کنید) با روش خودتان دشمنان را شکست دهید تا دمو شروع شود. بعد از نبرد با Faravid صحبت کنید. بعد از Cut-Scene رئیس (Jarl) هالفدان با شما صحبت می­کند. او می­گوید که می­خواهد خصوصی با شما صحبت کند و اینجا و در این شرایط نمی­تواند. (دیالوگ‌های این بخش تاثیری در داستان ندارند.)

Meet Halfdan Ragnarsson

بعد از دمو به Donecaestre بروید(محل مشخص شده در نقشه) و با jarl ملاقات کنید او در دژ (Fortress) منتظر شماست. Ricsige هم اینجا حضور دارد و شما او را از Jorvic بخاطر دارید. بعد از مکالمه­ای کوتاه متوجه می­شوید که هالفدان به یکی از افراد نزدیکش مشکوک است، Faravid دو بهم زن و خائن است ولی نمی­تواند در برابر آدمای دوروبرش در این باره صحبت کند. (دیالوگ‌های این بخش تاثیری در داستان ندارند.)

Speak to Halfdan

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت War In The North

اگر می­خواهید­ می­توانید در ضیافت و یا رقص شرکت کنید یا مستقیم به پیش هالفدان بروید (او را تا طبقه بالا دنبال کنید) و با او صحبتی خصوصی داشته باشید. رئیس باور دارد که Faravid پشت سرش، بر علیه‌­اش دسیسه می‌کند ولی شواهد کافی ندارد. رئیس می­گوید اگر بتواند شواهد کافی از دسیسه‌­ی او بیابد، قول همکاری و اتحاد می­دهد. (دیالوگ‌های این بخش تاثیری در داستان ندارند.) بعد از صحبت‌ها ماموریت تمام می‌شود.

دیگر نکات و راهنمایی‌ها برای بازی Assassins Creed Valhalla

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا