راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Belly of the Beast

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Belly of the Beast

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Belly of the Beast

این ماموریت بلافاصله بعد از ماموریت Forward to Death و در پی بدست آوردن پایان سوم یا چهارم بازی یعنی The Star یا Temperance بدست می‌آید. (توضیح کامل در مورد پایانهای مختلف بازی Cyberpunk 2077)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Belly of the Beast

مسیر مستقیم را با وسیله طی کنید تا دستگاه خاموش شود. با Panam صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها از Basilisk خارج شوید و به پیش Mitch و Saul بروید. بعد از صحبت‌ها به دنبال Panam به بالای ساختمان بروید. در بالا روی دستگاه Start Drill را بزنید بعد از دیدن دمویی بیهوش می‌شوید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Belly of the Beast

وقتی بهوش بیایید. به دنبال Saul و Panam به سمت محل مشخص شده بروید. در اینجا مراقب باشید در وسط این بخش چند ربات در حال نگهبانی به سمت چپ و راست میروند اگر شما را نبینند درگیری ایجاد نخواهد شد پس مراقب باشید. در سمت شمال غربی در محلی که در عکس بالا نیز مشص است از نبردبان بالا بروید. در را باز کنید و وارد شوید و بعد وارد در بعدی شوید. در این اتاق نبردبان دیگری وجود دارد از آن بالا بروید. در اینجا محوظه را باز کنید و وارد شوید و دمو را ببینید.

بعد از دمو،وارد اتاق بعدی شوید و دیالوگ دو نگهبان را گوش دهید. بعد از صحبت‌ها آنها از هم جدا میشوند به پشت زنی که جلوی کامپیوترها ایستاده بروید و او را بیهوش کنید تا Panam نیز نفر دیگر را بیهوش کند. صبر کنید Saul وارد اتاق شود و به پشت کامپیوتر برود بعد با او صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها در را باز کنید و به طبقه پایین بروید.

در را باز کنید و وارد شوید در سمت چپ دوربین را خاموش کنید. بعد از سمت راست می‌توانید به سمت جلو بروید و دشمنان را بیهوش کنید پیش بروید در جلوی در مراقب باشید دو نفر جلوی در هستند کمی صبر کنید نفر دوم دور شود آن نفر باقی مانده را بیهوش کنید و داخل اتاق شوید در اتاق فردی که درون اتاق است را بیهوش کنید. حال روی دستگاهی که مشخص شده Slot Shard را بزنید.

حال تمام دشمنان هک شده و کشته می‌شوند! حال به سمت محل مشخص شده بدون هیچ گونه مشکلی بروید.(قبل از ورود به اتاق بازی را سیو کنید) در انتها به جایی میرسید که Adam Smasher شما را غافلگیر میکند.

طریقه کشتن Adam Smasher:

این باس بسیار قدرتمند است و با دو الی سه ضربه پیاپی که وارد کند باعث کشته شدن V می‌شود. پس همیشه باید فاصله خود را با او حفظ کنید. نکته دیگر اینکه او یک ربات است پس میتوانید با هک سریع خون زیادی از او ببرید. این باس شامل چندین فاز می‌شود که در اینجا به تک تک آنها خواهیم پرداخت. نکته دیگر اینکه در این مرحله او با 80 درصد خون نبرد را آغاز می‌کند پس کارتان راحت‌تر خواهد بود.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Belly of the Beast

فاز اول: آدام با سرعت زیاد به سمت شما حمله میکند و ضربه وارد می‌کند در این لحظه باید از او فاصله بگیرید و به او تیر بزنید. در صورتی که کمترین خونی از شما کم شد از اسپری های شفا دهنده استفاده کنید و خونتان را به سرعت پر کنید. او سر و صدایی می‌کند و به سمتتان شلیک می‌کند در اینجا به هیچ عنوان جلوی شلیک او نایستید و سریع از او فاصله بگیرید.. این فاز را سریع از طریق هک و انتخاب Short Circuit به او آسیب وارد کنید تا خون بسیار زیادی به او ببرید و دست او کنده شود و به فاز دوم بروید. یا اینکه اول به او آسیب برسانید و بعد هک سریع را انجام دهید تا در فاز اول که راحت‌تر است بیشتر خون او را ببرید.

فاز دوم: وقتی که او خونش نزدیک 50 درصد شد این فاز شروع می‌شود او به طبقه دوم میرود و به سمت شما تیراندازی میکند و موشک میفرستد. در این لحظه تعدادی فرد مسلح وارد میدان نبرد می‌شوند. افراد مسلح اضافه را بکشید. تک تیرانداز و ربات و یک فرد با مسلسل به سراغتان می آیند آنها را بکشید. برای نابود کردن ربات از هک سریع استفاده کنید. بعد از کشتن آنها به سراغ آدام بروید او به سمت شما موشک پرت می‌کند باید مراقب باشید بهترین محل برای پناه طبقه دوم پشت ستونهاست که این موشک‌ها کمترین اثر را میگذارند. همیشه فاصله خود را با او حفظ کنید و در طبقه دوم پشت ستون‌ها مخفی شوید. اگر به شما نزدیک شد باز به سمت دیگر بروید و فاصله را حفظ کنید چرا که در درجه سختی بالا با چند ضربه V میمیرد.

روند آمدن افراد اضافه تک تیرانداز و ربات و یک فرد با مسلسل به صورت متناوب تا پایان کشتن باس ادامه دارد و باید بسیار مراقب آنها باشید که غافلگیرتان نکنند. در هر جایی که میروید فقط پشت ستون‌ها بروید و وقتی باس به شما نزدیک شد با فرار به پشت ستون بعدی خود را برسانید. شما همیشه باید در سمت مخالف جایی که باس ایستاده باشید و فاصله خود را با او حفظ کنید. او بسیار به الکتروسیته حساس است از سلاح Iconic که درصد Burn یا الکتروسیته بالایی دارد برعلیه او استفاده کنید تا زودتر خونش کم شود. هک سریع نیز روی او اثر خوبی می‌گذارد و کمی جلوی سرعت حملاتش را می‌گیرد و به او آسیب وارد می‌کند. در انتها می‌توانید ضربه نهایی را به او بزنید یا او را زنده بگذارید ولی مسلما ضربه نهایی شیرینی بیشتری خواهد داشت!

احتمال باگی بودن این باس: در نبردی که با این باس داشتیم در فاز دوم در این مرحله باس در بالای محلی ساکن می‌ایستد و بدون اینکه حمله کند آماده مرگ است! در این صورت بازی را از سیو قبلی ریستارت کنید تا این باگ برطرف شود. (در ورژن 1.2 این باگ کمتر رخ می‌دهد)

بعد از کشتن Adam Smasher به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. قبل از رفتن به آن بخش حتما بازی را سیو کنید تا بتوانید با بازگشت به این بخش هردو پایان سوم و  چهارم بازی یعنی The Star و Temperance را ببینید. می‌توانید قبل از ورود به دستگاه با Panam صحبت کنید و بعد به دستگاه Jack In کنید. این ماموریت تمام میشود و ماموریت Changes آغاز میشود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است