راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Search and Destroy

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Search and Destroy

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Search and Destroy

(یک انتخاب تاثیرگذار برروی پایان بازی در اینجا وجود دارد بقیه دیالوگها تاثیری بر بازی و داستان آن ندارند.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Search and Destroy

بعد از صحبتهای کوتاهی با Takemura به سمت محل مخفیگاه او بروید. وقتی به در خانه‌اش رسیدید باید گزینه سوم یعنی knock four times را انتخاب کنید در غیر این صورت کشته می‌شوید. داخل شوید و به همراه Takemura با Hanako صحبت کنید. در اینجا دیالوگ‌ها تاثیر خاصی در داستان بازی ندارند. بعد از صحبت‌ها صدایی از پشت در شنیده می‌شود بعد از اینکه به سمت صدا بروید دمویی شروع می شود و عده‌ای به این مکان حمله کرده‌اند.

در اینجا دقت کنید اگر میخواهید Takemura که در طبقه بالا گیر افتاده است را نجات دهید باید طبق راهنمایی پیش بروید چراکه علامتی که در نقشه نشان داده می‌شود شما را به بیرون از ساختمان می‌برد اما برای اینکه یکی از مراحل نهایی را به درستی بروید باید او را نجات دهید و بازی به نوعی شما را گول می‌زند و چیزی در این مورد به شما نمی‌گوید! اگر او را نجات ندهید او در مرحله نهایی که مربوط به اوست و پایان Evil بازی را شامل می‌شود حضور پیدا نکرده و شما اچیومنت این پایان را نیز با اینکه آن را کامل می‌کنید بدست نمی‌آورید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Search and Destroy

طبق عکس بالا در سوراخی که روی دیوار مشخص شده است شوید. میتوانید به صورت مخفیانه دشمنان را بکشید و پیش بروید و به سمت دیگر راهروها بروید در آنجا پله‌هایی که به سمت بالا می‌رود را خواهید دید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Search and Destroy

 بعد از بیهوش کردن یا کشتن دشمنان به سمت جلو بروید تا به راه پله‌ها مطابق عکس بالا برسید از آن بالا بروید دشمنی که روی پله‌هاست را بکشید و جلو بروید. وقتی از پله‌ها بالا رفتید بلاخره ماموریت Optional نجات دادن Takemura نمایش داده می‌شود. در این طبقه دشمنان پشت جعبه مخفی شده‌اند آنها را بکشید و به سمت مخفیگاه Takemura بروید در داخل اتاق چندین دشمن وجود دارد که او را محاصره کرده‌اند آنها را بکشید. حال باید با او از این ساختمان فرار کنید. بعد از خروج از اتاق از سمت راست دشمنی وارد می‌شود او را بکشید و مسیر را به سمت راست ادامه دهید. (لوت محیط را نیز میتوانید بردارید.)

در راهروی سمت راست دشمنان زیادی وجود دارند صبر کنید که Takemura جلو برود تا آنها را مشغول خود کند و شما آنها را بکشید. بعد از کشتن دشمنان وارد اتاق 307 شوید و از سوراخ آن به پایین بپرید و بعد از پله‌ها پایین بروید. در اینجا دشمنان بیشتری به شما حمله می‌کنند، بعد از کشتن آنها از در خارج شوید. بعد از دموی کوتاه در اتاقی با جانی هستید بعد از صحبت‌ها که تاثیری در بازی ندارند سر و کله زن غریبه‌ای پیدا می‌شود بعد از ورود به اتاق با او صحبت کنید. (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی) بعد از صحبت‌ها ماموریت تمام می‌شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است