راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Streetkid

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Streetkid

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

مقدمه (Prologue)

در بازی می‌توانید سه شروع را تجربه کنید که در اصل سه ماموریت متفاوت در بازی هستند و به هیچ عنوان تاثیری در داستان شخصیتی که خلق می‌کنید ندارد و فقط روی برخی دیالوگ‌هایی که در طول بازی می‌توانید انتخاب کنید اثر میگذارند و همینطور برخی مراحل فرعی را به بازی اضافه می‌کنند. در زیر به مرحله Streetkid پرداختیم.

ماموریت Streetkid :

(دیالوگ‌ها و انتخاب‌ها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Streetkid

دماغ‌تان را جا بیندازید و بعد از پایان صحبت‌ها از پله‌ها بالا بروید و به پیش مرد خود را برسانید و با او صحبت کنید. (دیالوگهای زرد صحبت‌های اصلی و سفید برای اطلاعات بیشتر یا صحبتهای جانبی در بازی قرار گرفته‌اند.) وسیله را بردارید و خود را به محل مشخص شده در نقشه برسانید و با مرد صحبت کنید، حال سوار ماشین شوید و صحبت را ادامه دهید تا به مقصد برسید.

می‌توانید در بین راه و در حین صحبت‌ها خیابان‌ها را نیز نگاه کنید و از منظره لذت ببرید. در میانه راه یک گروه مرموز درخواست توقف ماشین را می‌دهند. ماشین می‌ایستد و می‌توانید اتفاقات را مشاهده کنید. (می‌توانید بین صحبت‌ها دخالت کنید و یا بگذارید آنها صحبت‌هایشان را بکنند هیچ فرقی نمی‌کند) بعد از پایان صحبت‌ها ماشین حرکت می‌کند. وقتی به مقصد رسیدید قبل از پیاده شدن کارت را از Padre بگیرید. حال به سمت محل مشخص شده بروید و وارد آسانسور شوید و خود را به پارکینگ برسانید.

در آسانسور به تماس را پاسخ دهید. اول با ریک که در پیشخوان سمت راست است صحبت کنید (گزینه اول) تا دوربین‌ها را غیرفعال کند. حال به محل بروید تا ماشینِ ریفیلد را پیدا کنید. ماشینی که در عکس بالا مشخص است را باید پیدا کنید (مستقیم به سمت بخش VIP بروید تا روی نقشه مشخص شود) بعد از هک کردن آن سوارش شوید بعد از چند ثانیه جکی سر و کله اش پیدا می‌شود و بعد پلیس‌ها می‌آیند و دمو شروع می‌شود. بعد از دمو این ماموریت به پایان می‌رسد.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است