راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Heist

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Heist

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت The Heist:

(این ماموریت دارای انتخاب‌هایی در انتهای ماموریت است که یک ماموریت فرعی برایتان باز می‌کند اما دیگر انتخاب‌ها و دیالوگ‌ها تاثیری در این ماموریت ندارند.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Heist

به پیش جکی بروید و با او صحبت کنید. (دیالوگ‌ها تاثیری در روند بازی ندارند.) بعد از صحبت‌ها به دنبال جکی بروید. با انتخاب هرکدام از دیالوگ‌ها وارد شوید. می‌توانید پیش جکی بشینید و نوشیدنی بنوشید و با Claire صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها به دنبال بادیگارد دکستر بروید تا شما را پیش او برساند. وقتی وارد اتاقی شدید که دکستر در آن قرار دارد Flathead را درون کیف بگذارید. (می‌توانید لباس را از روی میز بردارید) در اینجا دیالوگ‌ها را به دلخواه ادامه دهید چرا که تاثیری در ماموریت ندارند. بعد از صحبت‌ها و صحبت در مورد چگونه سرقتی که در پیش رو دارید (قرار دادن shard در سرتان) و انتخاب گزینه دوم در آخرین دیالوگ، بازی به چند ساعت بعد و به داخل ماشینی می‌رود که شما به همراه جکی به ساختمان Konpeki Plaza می‌روید.

تا قبل از رسیدن به ساختمان با Delamain و جکی میتوانید صحبت کنید. (این دیالوگها تاثیری در روند بازی ندارند.) بعد از رسیدن به ساختمان اسلحه را داخل ماشین بگذارید و از ماشین خارج شده و به دنبال جکی وارد ساختمان شوید. بعد از صحبت با مسئول پذیرش به دنبال جکی بروید. قبل از سوار شدن به آسانسور میتوانید وارد کافه شوید و کمی صحبت کنید و نوشیدنی بنوشید که تاثیری در روند ماموریت ندارند. بعد از صحبت‌ها سوار آسانسور شوید به طبقه 42 بروید. بعد از پیاده شدن از آسانسور به دنبال جکی وارد اتاقتان شوید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Heist

در اتاق بعد از صحبتها باید محلی را پیدا کنید که Flathead بتواند از آن داخل تونل تهویه شود. در عکس بالا می‌توانید محل را پیدا کنید (سمت چپ قاب عکس بزرگ) Tab فشار دهید و این بخش را اسکن کنید. حال صبر کنید تا Flathead داخل آن شود. بعد از چند ثانیه به پیش جکی بروید و Chip را از او بگیرید. حال از طریق دوربین میتوانید اتاق را ببینید و به Flathead کمک کنید تا مسیر درست را برود.

اتاق اول: اتاق را اسکن کنید و بالای سر نگهبان یک محفظه است آن را اسکن کنید و رویش Enter Shaft را بزنید تا Flathead داخلش شود.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Heist

اتاق دوم: اتاق را اسکن کنید Shaft در کنار پای پیش خدمت سمت چپ قرار دارد باید حواس او را پرت کنید تا Flathead داخل شود. باید به نوعی حواس پیش خدمتها را پرت کنید. باکسی که در بالا مشخص شده است را اسکن کنید (در سمت راست اتاق) و درجه حرارت را تغییر دهید. بلافاصله وقتی دو پیش خدمت به وسط اتاق آمدند Flathead را داخل بخش سمت چپ وارد کنید.

اتاق سوم: یک دریچه در این بخش بیشتر وجود ندارد روی آن بروید و اسکنش کنید و Enter Shaft را بزنید تا Flathead داخلش شود.

اتاق چهارم: در این اتاق در بسته است اول باید Flathead را به چپ اتاق و دستگاه کنترل CCTV بفرستید تا بتوانید بین دوربین‌ها جابه جا شوید. بعد از متصل شدن ربات با زدن 1 میتوانید به دوربین دیگر بروید. در اتاق دیگر رباتی که روی تخت قرار دارد را اسکن کنید بعد سمت چپ دریچه را اسکن کنید. حال به دوربین قبلی برگردید از سمت راست اتاق دریچه‌ای رو به پایین مشخص است آن را اسکن کنید و Flathead  را به درونش بفرستید. حال به دوربین بعدی بروید و روی ربات Send Flathead را بزنید تا او را به سراغش بفرستید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Heist

دوباره به اتاق خودتان برمی‌گردید. بعد از صحبت با جکی و T-Bug روی صندلی بنشینید. بعد از مدتی با جکی صحبت کنید و بعد با او به سمت محل مشخص شده بروید و سوار آسانسور شوید و طبقه 100 را انتخاب کنید. بعد از اینکه وارد اتاق شدید به جلوی محل مخفی میروید اول به پیش تخت بروید.(عکس بالا) (کنار تخت سمت راست یک کلت پیدا خواهید کرد) و Turn On را بزنید. جکی شما را صدا می‌کند به پیش او برگردید. جلوی گاو صندوق بروید و Jack In کنید بعد از چند ثانیه جکی کیف را برمیدارد و قصد خروج دارید اما ناگهان Yorinobu و رباتش سر میرسند. به سمت محل مشخص شده بروید و در آنجا مخفی شوید.

در اینجا انتخاب خاصی ندارید و باید صحبت‌های Yorinobu و Saburo را گوش کنید و اتفاقاتی که می‌افتد را ببینید. بعد از رفتن همه از جایی که پنهان شده اید خارج شوید. منتظر باشید تا پنجره باز شود، بعد از باز شدن آن به سمت محل مشخص شده بروید. بعد از اینکه کمی جلوتر بروید اتفاقی پیش می‌آید. بعد از سقوط با جکی صحبت کنید در اینجا انتخابی ندارید و در هر صورت این ماموریت به یک پایان ختم می‌شود. جکی مجبور می‌شود که Chip را در سرش بگذارد و حالا باید به سمت محل مشخص شده بروید تا راه فراری از ساختمان پیدا کنید.

در اینجا میخواهیم این ماموریت را به شکل مخفیانه برویم. ولی شما می‌توانید به هر شکلی که دوست دارید ماموریت را پیش ببرید چراکه تاثیر کلی در بازی ندارد و فقط به روش بازی کردن شما مربوط می‌شود. به صورت نیم خیز به طبقه پایین بروید. وقتی از پله‌ها پایین بروید دو نگهبان وارد اتاق می‌شوند روی پله‌ها مخفی شوید و منتظر فرصت مناسب باشید. آنها از هم جدا می‌شوند یکی داخل اتاق می‌شود و دیگری برای گشت به بیرون میرود. به پایین بخزید و از پشت قبل از اینکه مرد دیگر وارد شود مرد را بگیرید و روی پله‌ها ببرید و بیهوش کنید. با اینکار جکی فرد دیگر را بیهوش می‌کند. حال به سمت محل مشخص شده پیش بروید.

کمی جلوتر دو نفر در حال صحبت هستند مراقب باشید و صبر کنید از هم جدا شوند. اول دوربین بالای سرشان را خاموش کنید. بعد نفر اول و بعد نفر دوم را در راهرو بیهوش کنید و به سمت محل مشخص شده پیش بروید. مراقب باشید و بدون ملاحظه وارد اتاق بعدی نشوید صبر کنید دو نفر بلافاصله وارد اتاق می‌شوند. پشت دیوار پناه بگیرید و صبر کنید آنها به پشت می‌ایستند اولی را بیهوش کنید و بعد به سراغ دومی بروید و بعد مسیر را به سمت جلو ادامه دهید.

وقتی وارد اتاق شدید کمی جلوتر دو نفر مسلح وارد می‌شوند مراقب باشید و به سرعت به عقب بروید و از اتاق خارج شوید و منتظر باشید باید دو نفر به اتاق بیایند و آنجا را بگردند.(جلوی در) یکی از آنها در اتاق می‌ماند و دیگری برای گشت زنی به اتاق دیگر می‌رود. به سرعت از پشت نفر اول را بیهوش کنید. حال به سراغ نفر دوم بروید و او را نیز بیهوش کنید. حال به سمت اتاق بعدی بروید در جلوی در اتاق بعدی مردی به پشت ایستاده است او را سریع بیهوش کنید. کمی جلوتر مرد دیگر را نیز بدون دیده شدن بیهوش کنید و به سمت جلو بروید. حال به سمت جلو و اتاق بعدی بروید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Heist

به راهرویی میرسید (عکس بالا) مرد را بیهوش کنید و به سمت چپ مسیر را ادامه دهید. دو مرد در حال ورود به اتاقی دیده میشوند. با آنها کاری نداشته باشید و صبر کنید داخل شوند و از کنارشان بگذرید. در انتهای راهرو به سمت آسانسور بروید ولی آسانسور کار نمیکند باید به سمت آسانسور دیگر بروید. به سمت چپ پیش بروید، کمی جلوتر مردی در حال نگهبانی است صبر کنید بچرخد از پشت او را بیهوش کنید.

مراقب باشید یک نفر با زره مخصوص وارد می‌شود باید پشت دیوار سمت راست مخفی شوید و بگذارید او جلو برود و از پشت او را غافلگیر کنید. او را بیهوش کنید و کارتش را بردارید که برای باز کردن آسانسور ضروری است. کمی جلوتر آسانسور را خواهید دید، بالای آسانسور دوربین را خاموش کنید. فردی در سمت چپ است تلوزیون پشت او را هک کنید و فردی جلوی کامپیوتر و کنار آسانسور ایستاده است تلوزیون پشت او را نیز هک کنید.(Distract Enemies) وقتی هر دو فرد مشغول تلوزیون پشتشان هستند آرام داخل آسانسور شوید و صبر کنید جکی نیز داخل شود و بعد به لابی بروید.

دیالوگها در اینجا تاثیری در داستان ندارند. بعد از صحبت‌ها وارد لابی می‌شوید در لابی، در سمت راست فرد را بیهوش کنید. جلوی شما دوربین است باید آن را خاموش کنید. (میتوانید کامپیوتر اینجا را هک کنید و کمی پول در بیاورید.) کمی جلوتر به سمت راهرو بروید و بعد سمت چپ بروید در اینجا دوربین را خاموش کنید. کمی جلوتر سمت راست نیز دوربین دیگری وجود دارد آن را خاموش کنید. حال راهرو را به سمت جلو بروید در اینجا دو نگهبان وجود دارد. ابتدا اولی را بیهوش کنید و بعد به سراغ بعدی بروید. بعد از بیهوش کردن هر دو، سوار آسانسور شوید و منتظر جکی بمانید و بعد به سمت گاراژ بروید. در گاراژ سوار ماشین Delamain شوید تا از ساختمان خارج شوید.

بعد از خروج از ساختمان کمی جلوتر ربات‌هایی به شما حمله می‌کنند آنها را نابود کنید. (در بالاترین درجه کارتان کمی سخت است و باید آنها را خیلی سریع از بین ببرید پس بیشترین تمرکز خود را روی ربات بزرگ بگذارد که تولبار خونش مشخص است) بعد از نابود کردن ربات‌ها داخل ماشین میروید، حال جکی اصلا خوب نیست. کاری از دست شما برنمی آید و داستان باید به همین شکل پیش برود! بعد از صحبتها در آخر قبل از خروج از ماشین سه راه پیش رویتان است که دو تا در بازی تاثیر میگذارند. گزینه Take him home, to his family باعث می‌شود ماموریت فرعی Heroes را بدست می آورید.(در این ماموریت فرعی باید به مراسم ختم بروید.) اما اگر Take him to Vik را انتخاب کنید در پایان بازی The Devil او را در صحنه‌ای خواهید دید! انتخاب با شماست و این انتخاب‌ها تاثیر دیگری در بازی نخواهند داشت.

بعد از انتخاب از ماشین پیاده شوید و به سمت محل مشخص شده بروید. وارد ساختمان شوید و در را باز کنید به طبقه سوم بروید و خود را به اتاق 204 برسانید و در بزنید. بعد از ورود با Dex صحبت کنید. حرفهای شما تاثیری در بازی نمی‌گذارد. بعد از صحبت‌ها وارد دستشویی شوید و صورت خود را بشورید. بعد از ورود به اتاق دمو را ببینید… (دیالوگها تاثیری در روند بازی ندارند.) بلافاصله ماموریت Love Like Fire آغاز می‌شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است