راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Life During Wartime

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Life During Wartime

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

 ماموریت Life During Wartime

(در این مرحله طبق دیالوگها بروید تا بتوانید ارتباطتان با Panam را بهبود بخشید، بقیه دیالوگها تاثیری در داستان بازی ندارند.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Life During Wartime

این ماموریت بلافاصله بعد از پایان ماموریت Lightning Breaks آغاز می‌شود. در ماشین Jack In کنید و در آسمان هواپیماهای بدون سرنشین را از بین ببرید در طول تیراندازی مسلسل گیر می‌کند اما Panam به شما کمک می‌کند و آن را تعمیر می‌کند. بعد از نابود کردن هواپیماها (هک کردن و استفاده از Short circuit آسیب زیادی به آنها وارد می‌کند.) و بعد از اینکه کمی جلوتر رفتید Panam می‌ایستد. او زخمی شده است. بعد از کمی صحبت به وسیله ماشین به پهپاد او متصل شوید. حال پهپاد را به جلو ببرید تا بتوانید محل سقوط را به صورت کامل بررسی کنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Life During Wartime

دکمه Tab را بزنید و محیط را بررسی کنید. ماشین‌ها را بررسی کنید. ربات‌ها را بررسی کنید. هواپیمای بدون سرنشین جنگی را بررسی کنید. ماشین پرنده را بررسی کنید. افرادی که در آنجا هستند را بررسی کنید تا میچ را پیدا کنید. ربات‌های Kang Tao را بررسی کنید. بعد از بررسی اکثر بخش‌ها Disconnect شوید تا ماموریت را ادامه دهیم. با Panam صحبت کنید و در دیالوگ آخر Stay in the car. You’re hurt, Won’t be too much help out there anyway را انتخاب کنید. با اینکار تاثیر مثبتی روی رابطه خود با او می‌گذارید. در این مرحله به خاطر اینکه بیشتر دشمنان دور محل سقوط را ربات‌ها تشکیل میدهد بهتر است از Short Circuit برای هک کردن و آسیب رساندن به آنها استفاده کنید. (حتما بخش هک در تواناییها را نیز تا حدود نیاز ارتقا دهید.برای مواجهه با رباتها بسیار کاربردیست.) (برای اطلاعات بیشتر به راهنمای بخش مهارت‌ها(Characters) مراجعه کنید.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Life During Wartime

 حال از ماشین پیاده شوید و به سمت محل سقوط بروید. از دور بدون اینکه دیده شوید شروع به آسیب زدن از طریق هک و انتخاب Short Circuit به هواپیمای بدون سرنشین که جلوی محل سقوط است کنید. در این بخش باید دور محل سقوط بچرخید و دشمنان که اکثرا ربات هستند را بدون دیده شدن هک سریع کنید. در ورژن ۲ در بالاترین درجه سختی نمی‌توانید فقط با هک کردن خالی آنها را از بین ببرید و باید با آنها مبارزه کنید. البته باز به کاراکتری که ساختید بستگی دارد. زیاد نزدیک محل نشوید خیلی سریع شناسایی می‌شوید و موشک‌هایی به سمتتان شلیک می‌شود که سریع کارتان را می‌سازد پس باید خیلی مراقب باشید و دشمنان را سریع از بین ببرید. از تفنگ نشانه‌دار و سلاح‌های قدرتمند استفاده کنید و از دور آنها را از بین ببرید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Life During Wartime

 حال می‌توانید به سمت محل سقوط بروید مراقب باشید مسلسل‌ها به سمت شما شلیک می‌کنند در سمت راست (پشت در اصلی) ماشین پرنده می‌توانید کامپیوتری پیدا کنید که سیستم مسلسل را متوقف کند. کمی صبر کنید که Panam به آنجا نزدیک شود در این مدت می‌توانید لوت محیط را بردارید. وقتی Panam  رسید به سمت در اصلی AV بروید و آن را باز کنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Life During Wartime

در مواجه با مردی که با تفنگ شما را تهدید می‌کند دو راه دارید یا او را بکشید یا با او کمی صحبت کنید. در کل هر دو عمل به یک مسیر ختم میشود. حال با Mitch صحبت کنید. (در داخل ماشین لوت اضافی وجود دارد) بعد از صحبت با Mitch بار دیگر با Panam صحبت می‌کنیم. در این دیالوگ‌ها اول I gotta get Hellman, will you help را انتخاب کنید و بعد I’ll help you settle the score with Kang Tao را انتخاب کنید. بقیه دیالوگ‌ها تاثیری در داستان ندارند.

بعد از صحبت‌ها اول علائم لاستیک‌های روی زمین را بررسی کنید (با فشار Tab) و بعد سوار موتوری شوید و آن علائم را روی زمین به سمت محل مشخص شده دنبال کنید. (شبهی از ماشین در حال فرار مشخص است که باید آن را دنبال کنید) در طول مسیر در محلی به شما حمله می‌کنند، می‌توانید در آنجا متوقف کنید و دشمنان را بکشید. (یا فقط به سمت محل مشخص شده بروید.) هرچند این قسمت جزو ماموریتهای اصلی نیست ولی می‌توانید اینکار را نیز بکنید. بعد از اینکه به حساب دشمنان رسیدید بار دیگر سوار موتور شوید و به سمت محل بروید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Life During Wartime
یکی از تک تیراندازهایی که به دنبالش هستیم!

در اینجا به ساختمانی می‌رسیم که باید به آن نفوذ کنیم و Hellman را در آنجا پیدا و نجات دهیم. این به روش بازی شما برای ورود و نفوذ به این محل بستگی دارد.  اما بهتر است در ابتدا مسلسل های جلوی در را هک کنید (Turn Off یا دیگر مودها بسته به حالتهای هکی که انتخاب کردید) از سمت راست ساختمان جلو بروید و یک هواپیمای بدون سرنشین وجود دارد که با هک سریع و Short Circuit میتوانید نابودش کنید. ابتدا از سمت راست بروید و تک تیرانداز بالای برج را بکشید، بعد در بالای ساختمان نیز تک تیرانداز دیگری است. اگر کمی بی‌دقتی کنید خیلی زود کشته می‌شوید چون این تک تیراندازها در بالاترین درجه سختی مرگبار هستند. اگر تفنگ تک تیرانداز خوبی دارید میتوانید از آن برای کشتن دشمنان از راه دور نیز استفاده کنید. بعد از اینکه دشمنان بیرون ساختمان را پاکسازی کردید داخل شوید. 

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Life During Wartime

در داخل ساختمان اول Drone را هک و نابود کنید و بعد دشمنان را پاکسازی کنید. در همان طبقه با مردی صحبت خواهید کرد (Weapon Vendor) بعد از صحبت با او محل دقیق Hellman در نقشه مشخص می‌شود.

حال به سمت محل مشخص شده بروید و با Hellman رو به رو شوید. او را بیهوش کنید و بعد با Takemura تماس بگیرید. (دکمه T را فشار دهید و با او تماس بگیرید.) بعد از صحبت Hellman را بلند کنید و به بیرون ساختمان ببرید. در بیرون او را کنار موتور بگذارید و با Panam صحبت کنید. در بخشی از صحبت‌ها یک دیالوگ زمانی است که It really wasn’t Panam’s fault را برای نشان دادن وفاداری خود به او انتخاب کنید. (بقیه دیالوگها تاثیری در داستان ندارند.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Life During Wartime

بعد از مدت کوتاهی با Hellman صحبت کنید. دیالوگ‌ها تاثیری در داستان بازی ندارند و فقط دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی هستند و انتخابی ندارید و همه چیز به یک مسیر ختم میشود. بعد از صحبت‌ها از اتاق خارج شوید تا ماموریت تمام شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است