راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Practice Make Perfect

ماموریت Practice Make Perfect : (ماموریت تمرینی)

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

(دیالوگها و انتخابها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند.)

وقتی چیپست را از جکی گرفتید و وارد سر خود کردید، وارد محیطی می‌شوید که میتوانید در آن به تمرین بپردازید. این ماموریت از چهار بخش تشکیل شده است.

Combat Basics : در این بخش اصول اولیه نبرد بازی را یاد خواهید گرفت. با F تفنگ را بردارید کلیک راست نشانه گیری دقیق و کلیک چپ تیراندازی کنید و به سه هدف بزنید. بعد هدف‌ها متحرک میشوند به آنها نیز شلیک کنید. (اگر سرعت حرکتی نشانه کند است میتوانید سرعت حرکت موس را در Setting کمی افزایش دهید و به سرعت دلخواه برسانید.) بعد مسلسل را بردارید، در اینجا با C پشت محل پناه بگیرید. با فشار کلیک راست از پناه خارج شده و شروع به تیراندازی کنید. به سر شلیک کنید تا دشمن را شکست دهید. حال اسپری شفا دهنده خون را از روی میز بردارید با X در مواقعی که خون کمی دارید میتوانید خونتان را احیا کنید. حال وارد نبرد سخت‌تری می‌شوید. در اینجا سه فرد مسلح (یکی بالا، دوتا پایین) به سراغتان می‌آیند. پشت هدف مخفی شوید و به موقع شلیک کنید. (با فشار C مخفی شوید و بعد کلیک راست از پناه خارج شوید و تیراندازی کنید.) بیشتر به سر شلیک کنید تا زودتر دشمنان را بکشید. بعد از کشتن افراد روی پلتفورم بروید و این بخش تمام شده است.

Hacking: در این بخش هک بازی را فرا خواهید گرفت. پشت پنجره بروید و Tab را فشار دهید تا وسایل قابل هک شدن مشخص شوند روی آنها بروید و بعد Tab را ول کنید. جلوی پنجره بعدی بروید و Tab را فشار دهید روی اسکرین پشت فرد روی Distract Enemies دکمه F را بزنید تا هک انجام شود. حال C را بزنید و به آرامی به پشت نگهبان خود را برسانید. F را بزنید تا او را بگیرید با فشار دوباره F او را بکشید یا با زدن R فرد را بیهوش کنید. جنازه را با R می‌توانید بردارید و با فشار F در صندوق بیندازید. در صحنه بعدی اگر فرد جلوی صندوق بود می‌توانید فقط با بیهوش کردن یا کشتن مخفیانه او از پشت به صورت اتوماتیک او را به درون صندوق بیندازید. در صحنه بعدی Tab را بزنید و روی دوربین F بزنید تا هک شود یکی از دو مرد را با F هک کنید تا مینی گیم بخش هک باز شود. در اینجا اعداد یا حروفی که در سمت راست مشخص است را باید در سمت چپ پیدا و به ترتیب انتخاب کنید فقط مراقب باشید عدد یا حروف بعدی در سمت چپ بالا یا پایین آن حرف وجود داشته باشد. حال باز روی همان شخص Tab و بعد F را بزنید تا از نارنجک بر علیه خودشان استفاده کنند با فشار C از دوربین خارج شوید روی پلتفورم بروید تا این بخش تمام شود.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Practice Make Perfect

Stealth: در این بخش به شما مخفی کاری بازی آموزش داده می‌شود. قبل از وارد شدن به بخش پشت پنجره Tab را فشار دهید و روی هرکدام از آنها وسط موس را بزنید تا شناسایی شوند. در این حالت از پشت دیوار نیز میتوانید حرکات آنها را ببینید. حال به محل مشخص شده خود را برسانید باید بدون اینکه دیده شوید خود را به خروجی برسانید. از اولین بریدگی که رد شوید مرد شما را می‌بینید ولی قبل از اینکه علامت چشم به صورت کامل قرمز شود از جلوی مرد رد شوید و پشت دیوارها پنهان شوید. حال مسیر را به سمت محل مشخص شده بروید تا این بخش تمام شود.(مهم نیست در آخرین لحظات شناسایی شوید ولی با کسی کاری نداشته باشید.) حال به محل بعدی بروید و Tab را فشار دهید و با وسط موس روی دوربین بزنید حال محل دید دوربین مشخص میشود. با استفاده از دیوار و همینطور زمانی که دوربین طرف دیگر است، خود را به طرف دیگر اتاق برسانید. بعد از این روی پلتفورم بروید تا این بخش تمام شود.

Advanced Combat: در این بخش کمی با نبردهای تن به تن بیشتر آشنا خواهید شد. از پشت فرد را غافلگیر کنید ولی نمیتوانید دشمنانی که روی سرشان اسکلت است یا لول خیلی بالاتری از شما دارند را به صورت مخفیانه بکشید پس در برخی موارد نبردهای تن به تن باید انجام دهید. آموزش شروع می‌شود اول با کلیک چپ سه بار به فرد ضربه بزنید. بعد چندین ضربه پیاپی به فرد ضربه بزنید و به نوعی ضربه کمبویی ایجاد کنید. برای زدن ضربات سنگین کلیک چپ را فشار دهید و به موقع ول کنید تا ضربه سنگین بزنید. وقتی دشمن در حال دفاع است میتوانید با ضربات سنگین دفاع او را بشکنید. حال به ترتیب اول سه ضربه معمولی، بعد با ضربه سنگین دفاع دشمن را بشکنید و در آخر کلیک راست را فشار دهید و جلوی سه ضربه عادی و دو ضربه سنگین دشمن را بلاک کنید. حالت دیگر counter کردن ضربه دشمن است قبل از اینکه ضربه به شما بخورد کلیک راست را فشار دهید تا جلوی ضربه حریف را بگیرید و ضدحمله به نوعی بزنید. با دوبار فشار دکمه های W-D-S-A میتوانید به جهات مختلف جاخالی دهید. سه بار دشمن را جاخالی دهید. حال با آموزش‌هایی که دیدید دشمن را شکست دهید. حال باید شمشیر را بردارید. استفاده از شمشیر نیز طبق آموزش بالاست و فرقی نمی‌کند. دشمن را از پیش رو بردارید. حال باید سه دشمن را بکشید دو نفر آنها اسلحه دارند بعد از شکست این سه نفر این آموزش نیز تمام می‌شود.

روی پلتفورم بروید و بعد با استفاده از در از محیط خارج شوید تا این ماموریت تمام شود و ماموریت The Rescue آغاز می‌شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین راهنمایی‌ها

آخرین مطالب سایت

دیدگاه ها بسته شده است