راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Rescue

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Rescue

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت The Rescue :

(دیالوگها و انتخابها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند.)

در ماشین هستید اگر چیپست را بگیرید (گزینه اول) ماموریت Practice Make Perfect که مرحله تمرینی بازی است را بدست می‌آورید. بعد از انجام ماموریت آموزشی (یا انجام ندادنش) از ماشین پیاده شده و به دنبال جکی بروید و سوار آسانسور شوید و طبقه 15 را انتخاب کنید. در آسانسور صحبت‌های تلفنی را گوش کنید. وقتی به طبقه رسیدید مسیر را پیش بروید. (در بین راه می‌توانید زن را به داخل خانه هدایت کنید)

وقتی جلوی در رسیدید Tab را فشار دهید و با F در را هک کنید و وارد شوید. قبل از هر چیز لوت‌های موجود در اتاق را بردارید. (دو صندوق و بقیه لوت‌های محیط) در اتاق بعدی نیز لوت‌ها را بردارید. در محیط Shardها را که حاووی متن‌های الکترونیکی هستند را نیز میتوانید پیدا کنید که هر کدام اطلاعات مفیدی به شما می‌دهند. حال به پیش جکی بروید و در را باز کنید. C را بزنید و آرام از پشت فرد را با F از پیش رو بردارید. در اینجا دو راه برای پیشروی در ماموریت دارید یا اینکه با تیراندازی همه را بکشید یا مخفیانه پیش بروید. پشت مکانهای مختلف با C پناه بگیرید به موقع کلیک راست را فشار دهید و با کلیک چپ دشمنان را بکشید. مراقب باس این بخش باشید تفنگ قدرتمندی دارد باید مراقب باشید و پشت اشیاء مخفی شوید و او را نیز بکشید.

اگر میخواهید مخفیانه پیش بروید و کسی را نکشید با این روش ماموریت را پیش ببرید که بسیار لذت بخش‌تر است.

 به آرامی پیش جکی بروید تا دو دشمن بدون دیدن شما وارد اتاق شوند از پشت یکی از آنها را بیهوش کنید تا جکی دیگری را بیهوش کند. (با دوبار زدن F روی فرد بیهوش تمام لوتش را بردارید.) حال جلوی راه ورودی فرد را بگیرید و به داخل ببرید و بیهوش کنید. وارد اتاق دیگر شوید یک مرد سمت راست و دیگری سمت چپ است به آرامی وقتی فرد سمت چپ شما را در دید ندارد به سمت سمت چپی بروید و او را از پشت بگیرید وارد اتاق پشتی کرده و بیهوشش کنید. لوت این اتاق را بردارید و از سوراخ موجود در اتاق وارد اتاق بعدی شوید. از در اتاق بعدی نورافکن اتاق دیگر را هک کنید و Distract Enemies را انتخاب کنید. مرد چاق به سمت نورافکن می‌رود. از پشت او را نیز بیهوش کنید. لوت محیط را نیز فراموش نکنید. می‌توانید وارد کامپیوتر این اتاق شوید و پیامهایش را برای اطلاعات بیشتر بخوانید. حال وارد اتاق بعدی شوید. در اتاق بعدی صندوق را خالی کنید و پول‌های روی میز را بردارید. (در ورژن ۲ بازی لوت‌ها کمتر شده‌اند پس بدست آوردن آیتم در این ورژن از بازی سختر شده است)راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Rescue

بعد از برداشتن همه لوت‌ها وارد اتاق شوید و جسدها را چک کنید. اطلاعات زن را چک کنید حال بعد از صحبتها (دیالوگهای زرد صحبتهای اصلی و سفید برای اطلاعات بیشتر یا صحبتهای جانبی در بازی قرار گرفته‌اند.) او را بلند کنید و در پایین وان حتما به زن Airhybo را تزریق کنید. حال او را به محل مشخص شده برسانید وقتی ماشین آمد و افرادی از آن پیاده شدند زن را در محل قرار دهید و فاصله را حفظ کنید.

بعد از رفتن ماشین پرنده به پیش جکی بروید و او را دنبال کنید و سوار آسانسور شوید. حال با فشار T تلفن را باز کنید و با Wakako Okada تماس بگیرید. سوار ماشین شوید تا جکی رانندگی کند کمی جلوتر ماشینی جلویتان سبز می‌شود با Alt از ماشین بیرون بروید و به سمت راننده تیراندازی کنید تا کشته شود. ماشین متوقف می‌شود و جکی مسیر را ادامه می‌دهد. جلوتر پلیس جلوی راهتان را می‌گیرد ولی مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد. جلوتر می‌توانید با زدن F مسیر را رد کنید، در آخر مسیر از ماشین پیاده شوید حال سوار آسانسور شده و به طبقه هشتم بروید (در آسانسور T-bug با شما تماس می‌گیرد.) حال داخل خانه شوید. در خانه اول وارد اتاق ذخیره شوید و سلاح‌ها و لباس‌هایی که پیدا کردید را در آنجا در صندوقتان بگذارید (اگر دوست داشتید ولی بهتر است با Z آنها را تخریب کنید چراکه آیتم‌های اولیه بازی هستند) و بعد بخوابید.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است