راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Disasterpiece :

(دیالوگها و انتخابها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند.فقط در ابتدای ماموریت به روش‌های متفاوتی می‌توانید Braindance shard را بدست بیاورید.)

اولی: با صاحب مغازه صحبت کنید دومی: به dark net وصل شوید و اطلاعات را به دست بیاورید. سومی: از طریق Wakako به این Shard دسترسی پیدا کنید.

در این راهنمایی ما روش سوم را رفته‌ایم ولی بسته به انتخاب‌های شما می‌توانید از هرکدام از روش‌ها این Shard را بدست بیاورید و بقیه ماموریت نیز یکی می‌باشد و دیالوگها تاثیر دیگری در بازی و ماموریت ندارند. بعد از ماموریت The Space In Between جلوی در با جودی صحبت کنید. در حین صحبت‌ها I Know a local fixer را انتخاب کنید. (احتمالا اگر به این گزینه دسترسی نداشته باشید به خاطر انجام ندادن ماموریتهای فرعی Gig و نشناختن Wakako است. تاثیر مراحل فرعی و شناخت افراد در مراحل اصلی نیز نشان داده می‌شود.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

بعد از صحبت‌ها به سمت محل مشخص شده که Wakako است بروید و با او صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی) به بیرون بروید و چند ثانیه‌ای صبر کنید محلی در نقشه مشخص می‌شود به آنجا بروید و در محلی که در عکس بالا مشخص است بسته را بردارید.

(از اینجا به بعد ماموریت برای همه یکسان است)

بعد از برداشتن بسته به پیش جودی بروید و داخل ون شده و با او صحبت کنید و وارد Braindance شوید. یک دور خاطره را ببینید بعد با فشار Q به عقب برگردید و روی اولین قسمت که با زرد پر رنگ مشخص است بروید. در اولین قسمت متوقف شوید و دو مردی که در حال حمل زن هستند را بررسی کنید بعد یک تکه پیتزا در سمت دیگر است آن را بررسی کنید. بعد به جلو و قطعه دوم بروید در آنجا لباس آزمایش را بررسی کنید. در تکه سوم لیوان را بررسی کنید. بعد از اینکه سه قسمت مشخص شده از حالت هایلایت در آمد بعد از صحبت‌ها از Braindance خارج میشوید. (اگر با این دستگاه آشنایی ندارید توضیحات کامل در ماموریت The Information آورده شده است.)

در اینجا به جودی بگویید که با او به ادامه ماموریت می‌روید. بعد از کمی صحبت می‌توانید F را فشار دهید تا بخش رانندگی را رد کنید. بعد از اینکه به محل رسیدید از ماشین پیاده شده و به سمت محل مشخص شده بروید. روش رفتن این ماموریت تاثیری روی ماموریت ندارد و شما می‌توانید هر روشی که دوست داشتید ماموریت را انجام دهید. از در ورودی داخل شوید و به صورت نیم خیز بشوید. دوربین جلوی در را خاموش کنید. سه نفر جلوی در ورودی هستند. کمی صبر کنید تا از هم جدا شوند. از پشت میتوانید آنها را بیهوش کنید. مراقب باشید بالای ساختمان نیز نگهبانی وجود دارد او را نیز غافلگیر کنید. اگر در وسط اینجا کسی پیدایتان کرد نگران نباشید و تغییر رویه دهید اگر به شکل اکشن بروید کسی سعی در هک کردن شما می‌کند و بعد از اینکه درصد روی صفحه پر شد آتش می‌گیرد و خونتان کم میشود از X برای پر کردن خونتان استفاده کنید و در گوشه‌ای پناه بگیرید تا این حالت از بین برود.

حال داخل ساختمان شوید. در اینجا سه نفر هستند و دوربین نیز وجود دارد دوربین را خاموش کنید و بعد به حساب سه نفر با روشی که دوست دارید برسید. بعد از اینکه از شر دشمنان خلاص شدید باید به زیرزمین بروید در اینجا دری وجود دارد که برای باز کردنش Body Attribute شما 9 یا بیشتر باید باشد. هرچند برای رفتن به زیر زمین اصلا باز کردن آن در ضروری نیست. به سمت زیر زمین بروید و لوتهای محیط را نیز بردارید. وقتی در روی پله‌ها به سمت پایین بودید با جودی تماس می‌گیرید.

بعد از صحبت‌ها آرام به سمت جلو و محل مشص شده بروید کمی که صبر کنید جودی پشت شما می‌آید. جلوتر در را باز کنید و به سمت جلو بروید. یک نفر پشت کامپیوتر در اتاق حضور دارد از پشت به او نزدیک شوید و بیهوشش کنید. فرد دیگری نیز در اتاق حضور دارد بعد از بیهوش کردن فرد پشت کامپیوتر به سراغ او بروید. (میتوانید کامپیوتر را برای بدست آوردن پول بیشتر هک کنید.)(اگر در مورد هک کردن مشکل دارید در ماموریت Practice Make Perfect بخش هک توضیحات لازم آورده شده است.)

بعد از پاکسازی اتاق اول به سمت محل مشخص شده و اتاق بعدی بروید در این اتاق، دو نفر وجود دارد صبر کنید از هم جدا شوند به سراغ هر کدام بروید و بیهوش‌شان کنید. لوت‌های محیط را بردارید و به سمت محل مشخص شده بروید. مراقب باشید کمی جلوتر دو نفر در حال صحبت کردن هستند. صبر کنید از هم جدا شوند و آن دو را مخفیانه بکشید یا با اسلحه ای که صداخفه کن دارد مخفیانه به آنها شلیک کنید تا کشته شوند. (در این اتاق انتهای راهرو کنار تخت یک دستبند است اگر به سراغ آن بروید جانی با شما کمی صحبت خواهد کرد.) بعد از برداشتن لوت آنها و محیط به سمت علامت زرد رنگ  و پایین ساختمان پیش بروید.

در پایین در را باز کنید رو به رویتان مرد را بیهوش کنید و بعد به سمت چپ مسیر را ادامه دهید. (کمی جلوتر میتوانید با جانی باز صحبت کنید.)  از در وارد شوید و مسیر را ادامه دهید. مردی که مشغول کار است را بیهوش کنید. سه نفر دیگر در این اتاق حضور دارند. دو نفر جلوی راه هستند. میتوانید با Short Circuit به یکی از آنها آسیب بزنید. بدون اینکه شناسایی بشوید با اسلحه‌ای که صداخفه کن دارد مخفیانه به آنها شلیک کنید تا کشته شوند. بعد از پاکسازی این اتاق از سه نفر و خاموش کردن دوربین به سمت محل زرد رنگ پیشروی کنید. (دو نفر در اتاق کناری خواب هستند میتوانید بی‌خیالشان شوید یا در خواب کارشان را بسازید!) (مرد دیگری نیز در محیط است آن را نیز بیهوش کنید) (حال میتوانید محیط را از لوت خالی کرده و کامپیوترها را برای پول بیشتر هک کنید.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. در را باز کنید و وارد اتاق شوید بلاخره Evelyn را پیدا کردیم البته آسیب بسیار جدی دیده است. با علامت جودی سیم را از بدن Evelyn در بیاورید. با جودی صحبت کنید (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات اضافی) بعد از صحبت‌ها Evelyn را بلند کنید و به سمت محل مشخص شده یعنی آسانسور بروید. بعد از صحبت‌هایی با جانی (که تاثیری در روند بازی ندارد) ماموریت تمام می‌شود و بلافاصله ماموریت Double Life را بدست می آورید.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است