راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Disasterpiece

(دیالوگها و انتخابها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند.فقط در ابتدای ماموریت به روش‌های متفاوتی می‌توانید Braindance shard را بدست بیاورید.)

اولی: با صاحب مغازه صحبت کنید دومی: به dark net وصل شوید و اطلاعات را به دست بیاورید. سومی: از طریق Wakako به این Shard دسترسی پیدا کنید.

ماموریت The Space In Between

در این راهنمایی ما روش سوم را رفته‌ایم ولی بسته به انتخاب‌های شما می‌توانید از هرکدام از روش‌ها این Shard را بدست بیاورید و بقیه ماموریت نیز یکی می‌باشد و دیالوگها تاثیر دیگری در بازی و ماموریت ندارند. بعد از ماموریت The Space In Between جلوی در با جودی صحبت کنید کمی صحبت کنید تا از پله‌ها پایین برود. به دنبالش به پایین پله‌ها بروید و در اینجا در حین صحبت‌ها I Know a local fixer را انتخاب کنید. (احتمالا اگر به این گزینه دسترسی نداشته باشید به خاطر انجام ندادن ماموریت The Gig و نشناختن Wakako است.)

ماموریت The Space In Between

بعد از صحبت‌ها به سمت محل مشخص شده که Wakako است بروید و با او صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی) به سمت محل مشخص شده بروید و با مردی که درون مغازه است صحبت کنید و گزینه اول را انتخاب کنید. بعد از پایان صحبت‌ها به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید، از پله‌ها پایین رفته و با مردی که در زیر پله‌ها است (عکس بالا) صحبت کنید. بعد به منوی خرید بروید و آیتمی که علامت تعجب زرد رویش است و اول اسمش XBD: DEEP FRIED است را خریداری کنید. 

(از اینجا به بعد ماموریت برای همه یکسان است)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

بعد از خرید آیتم  به پیش جودی بروید و داخل ون شده و با او صحبت کنید و وارد Braindance شوید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

یک دور خاطره را ببینید بعد با فشار Q به عقب برگردید و روی اولین قسمت که با زرد پر رنگ مشخص است بروید. در اولین قسمت متوقف شوید و دو مردی که در حال حمل زن هستند را بررسی کنید بعد یک تکه پیتزا در سمت دیگر است آن را بررسی کنید. بعد به جلو و قطعه دوم بروید در آنجا لباس آزمایش را بررسی کنید. در قطعه سوم جعبه و بعد لیوان را بررسی کنید. (بخش‌هایی که باید بررسی کنید به رنگ زرد می‌شوند) بعد از اینکه سه قسمت مشخص شده از حالت هایلایت در آمد بعد از صحبت‌ها با زدن X از Braindance خارج شوید. (اگر با این دستگاه آشنایی ندارید توضیحات کامل در ماموریت The Information آورده شده است.)

وقتی از Braindance خارج شدید به جودی بگویید که به همراه او به ادامه ماموریت می‌روید. بعد از کمی صحبت می‌توانید F را فشار دهید تا بخش رانندگی را رد کنید. بعد از اینکه رسیدید از ماشین پیاده شده و به سمت محل مشخص شده بروید. روش رفتن این ماموریت تاثیری روی داستان ندارد و شما می‌توانید هر روشی که دوست داشتید ماموریت را انجام دهید.

 از در ورودی داخل شوید و به صورت نیم خیز بشوید. دوربین جلوی در را خاموش کنید. سه نفر جلوی در ورودی هستند. کمی صبر کنید تا از هم جدا شوند. از پشت میتوانید آنها را بیهوش کنید. مراقب باشید بالای ساختمان نیز نگهبانی وجود دارد او را نیز غافلگیر کنید. اگر در وسط اینجا کسی پیدایتان کرد نگران نباشید و تغییر رویه دهید اگر به شکل اکشن بروید کسی سعی در هک کردن شما می‌کند و بعد از اینکه درصد روی صفحه پر شد آتش می‌گیرد و خونتان کم میشود از X برای پر کردن خونتان استفاده کنید (در ورژن جدید بعد از مدتی باز می‌توانید از X برای پر کردن خونتان استفاده کنید و هیچ محدودیتی ندارد) و در گوشه‌ای پناه بگیرید تا این حالت از بین برود.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

حال داخل ساختمان شوید. در اینجا سه نفر هستند و دوربین نیز وجود دارد دوربین را خاموش کنید و بعد به حساب سه نفر با روشی که دوست دارید برسید. بعد از اینکه از شر دشمنان خلاص شدید باید به زیرزمین بروید در اینجا دری وجود دارد که برای باز کردنش Body Attribute شما 9 یا بیشتر باید باشد. هرچند برای رفتن به زیر زمین اصلا باز کردن آن در ضروری نیست. فقط کافی است از پله‌ها پایین بروید و به سمت زیر زمین بروید. (روی دیوار کنار پله‌ها Sector 0 نوشته شده است) وقتی در روی پله‌ها به سمت پایین بودید با جودی تماس می‌گیرید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

بعد از صحبت‌ها آرام به سمت جلو و محل مشص شده بروید کمی که صبر کنید جودی پشت شما می‌آید. جلوتر در را باز کنید و به سمت جلو بروید. (مراقب دوربین باشید) یک نفر پشت کامپیوتر در اتاق حضور دارد از پشت به او نزدیک شوید و بیهوشش کنید. فرد دیگری نیز در اتاق حضور دارد بعد از بیهوش کردن فرد پشت کامپیوتر به سراغ او بروید. (میتوانید کامپیوتر را برای بدست آوردن پول بیشتر هک کنید.)(اگر در مورد هک کردن مشکل دارید در ماموریت Practice Make Perfect بخش هک توضیحات لازم آورده شده است.)

بعد از پاکسازی اتاق اول به سمت محل مشخص شده و اتاق بعدی بروید در این اتاق، دو نفر وجود دارد صبر کنید از هم جدا شوند به سراغ هر کدام بروید و بیهوش‌شان کنید. لوت‌های محیط را بردارید و به سمت محل مشخص شده بروید. مراقب باشید کمی جلوتر دو نفر در حال صحبت کردن هستند. صبر کنید از هم جدا شوند و آن دو را مخفیانه بکشید یا با اسلحه ای که صداخفه کن دارد مخفیانه به آنها شلیک کنید تا کشته شوند. (در این اتاق انتهای راهرو کنار تخت یک دستبند است اگر به سراغ آن بروید جانی با شما کمی صحبت خواهد کرد.) بعد از برداشتن لوت آنها و محیط به سمت علامت زرد رنگ  و پایین ساختمان پیش بروید.

در پایین در را باز کنید رو به رویتان مرد را بیهوش کنید و بعد به سمت چپ مسیر را ادامه دهید. (کمی جلوتر میتوانید با جانی باز صحبت کنید.)  از در وارد شوید و مسیر را ادامه دهید. مردی که مشغول کار است را بیهوش کنید. سه نفر دیگر در این اتاق حضور دارند. دو نفر جلوی راه هستند. میتوانید با Short Circuit به یکی از آنها آسیب بزنید. بدون اینکه شناسایی بشوید با اسلحه‌ای که صداخفه کن دارد مخفیانه به آنها شلیک کنید تا کشته شوند. بعد از پاکسازی این اتاق از سه نفر و خاموش کردن دوربین به سمت محل زرد رنگ پیشروی کنید. (دو نفر در اتاق کناری خواب هستند میتوانید بی‌خیالشان شوید یا در خواب کارشان را بسازید!) (مرد دیگری نیز در محیط است آن را نیز بیهوش کنید) (حال میتوانید محیط را از لوت خالی کرده و کامپیوترها را برای پول بیشتر هک کنید.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

جلوتر در پایین پله‌ها اگر به سمت چپ بروید می‌توانید دیالوگ‌های اضافی با جانی تجربه کنید. (برخلاف مسیری که ماموریت نشان داده باید بروید) در مسیر اصلی که جلوتر در پایین پله‌ها بروید به یک اتاق دیگر می‌رسید که چندین دشمن دیگر اینجا منتظر شما هستند. مرد جلوی در را به شکل مخفیانه بیهوش کنید و جنازه‌اش را مخفی کنید. در اتاق سمت چپی می‌توانید باز با جانی در مورد جنازه زنی که دل و روده‌اش بیرون است صحبت کنید. حال وارد اتاق بعدی شوید که تعداد دشمنان زیادی آنجا منتظر شما هستند. ابتدا دوربین سمت راست را از کار بیندازید و بعد دشمنان محیط را با روش بازیتان پاکسازی کنید. یکی از دشمنان شما را هک خواهد کرد زودتر کارش را بسازید و محیط را از لوت پاکسازی کنید. به سمت جلو بروید باز دشمنان دیگری در اینجا وجود دارند آنها را بکشید و وارد دری که بالایش On Air است شوید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Disasterpiece

 در را باز کنید و وارد اتاق شوید بلاخره Evelyn را پیدا کردیم البته آسیب بسیار جدی دیده است. با علامت جودی سیم را از بدن Evelyn در بیاورید. با جودی صحبت کنید (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات اضافی) بعد از صحبت‌ها Evelyn را بلند کنید و به سمت محل مشخص شده یعنی آسانسور ببرید. بعد از صحبت‌هایی با جانی (که تاثیری در روند بازی ندارد) ماموریت تمام می‌شود و بلافاصله ماموریت Double Life را بدست می‌آورید.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است